Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Skaldymo kirvis HECHT 902550

Kaina: 51.25 €

Skaldymo kirvis HECHT 901170

Kaina: 27.50 €

Skaldymo kirvis HECHT 901550

Kaina: 35.00 €

Skaldymo kirvis HECHT 902000

Kaina: 21.60 €

Skaldymo kirvis HECHT 908500

Kaina: 26.25 €

Universalus kirvis HECHT 901500

Kaina: 21.64 €

Universalus kirvis HECHT 900600

Kaina: 10.80 €

Skaldymo kirvis HECHT 901001

Kaina: 10.50 €

Skaldymo kirvis HECHT 901201

Kaina: 13.75 €

Skaldymo kirvis HECHT 900950

Kaina: 17.50 €

Universalus kirvis HECHT 901000

Kaina: 12.14 €

Universalus kirvis HECHT 900901

Kaina: 18.75 €

Skaldymo kirvis HECHT 900570

Kaina: 16.25 €

Kirvis su uosiniu kotu (70 cm) 1,25 kg

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 33.99 €

Kirvis Blaupunkt CX5000 + Sharpener 36cm

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 21.68 €

Kirvis Blaupunkt CX7000 + Sharpener 60cm

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 31.94 €
 
 

Kirviai                                                                                                 

 

Be tinkamo sodo inventoriaus nė vienas sodininkas negali apsieiti. Kiekvienas daržininkas ir sodininkas turi turėti pagrindinius darbui skirtus įrankius: grėblį, kastuvą, sodo žirkles, pjūklą, peilius, kirvį ir kita. Darbo įrankius galima labai greitai įsigyti specializuotuose sodo prekių ir ne tik parduotuvėse. Labai patogu sodo įrankius įsigyti internetu, čia galima ne tik sutaupyti pinigų, bet ir savo brangų laiką.

 

Taigi kirvis yra vienas iš seniausiai naudojamų įrankių, kuris vis dar yra nepakeičiamu įrankiu statybose, sode, staliaus dirbtuvėse, žemės ūkyje, kempinge ar kita. Kirvio forma per daug metų taip ir liko nepakitusi. Seniau kirvis tarnaudavo ne tik medienos apdirbimui, bet ir kaip ginklas. Savo laiku kirvis buvo neatsiejamas riterio simbolikos dalimi. Šiandien kirvio reikšmė yra labai supaprastinta, nors naudojamas gana plačiai. Nors ir kirvių forma liko nepakitusi, tačiau įvairių kirvių savybės daugiau ar mažiau atitinka tam tikrų darbų specifiką. Todėl perkant kirvį būtina žinoti, koks kirvis labiausiai atitiks Jūsų poreikius.

 

Taip pat perkant kirvį reikia atkreipti dėmesį į kirvio sandarą. Kirvį sudaro kotas ir galvutė. Kotas paprastai būna medinis, o galvutė metalinė. Taip pat yra gamintojų, kurie naudoja kirvius gaminant kompozitines medžiagas. Ir tai dažniausiai gali būti naudojamas stiklo pluoštas, kuris pasižymi tvirtumu. Kompozitinės medžiagos ženkliai mažina kirvio svorį, jis tampa atsparus drėgmei ir temperatūrų svyravimui. Taip pat geriau amortizuoja smūgius. Šiuo metu dažnai kirvių kotai yra padengti neslidžia medžiaga, kas padidina vartotojo saugumo lygį kirvio naudojimosi metu. Mediniai kotai paprastai yra gaminami iš tokių rūšių, kurios yra atsparios drėgmei ir deformacijai. Tokie medžiai tai uosis, riešutmedis. Reikėtų pridėti, kad kirvių kotai, pagaminti iš kompozitinių medžiagų ir tiesiogiai sujungti su galvute, yra daug brangesni už tuos su mediniais kotais. Jie taip pat yra patvaresni. Tačiau, jeigu kotas bus pažeistas, jį būtina pakeisti.

 

Taigi kirvių tipai yra – turistiniai kirviai, malkoms skaidyti, universalūs kirviai, staliaus kirviai ir kita.

 

Turistiniai kirviai yra nedideli ir sveria nedaug. Su šiais kirviais galėsite nukirsti šakas ar nudirbti nedidelius darbus sode.

 

Staliaus kirvių ašmenys yra šlifuojami labai žemu kampu. Staliau kirviai pasižymi tikslumu ir aštrumu. Toks kirvis puikiai tinka miške, nukirstų medžių genėjimui, nedidelių kamienų kirtimui ir kita.

 

Universalūs kirviai yra naudojami ūkyje. Turi plačiausias taikymo galimybes. Šie kirviai gali būti naudojami labai plačiai – miške, ūkyje, sode, staliaus darbuose, ruošiant malkas ir kita.

 

Malkoms skirti kirviai geriausiai ir tinka skaldyti malkas. Galvutė yra trumpesnė, palyginus su staliaus kirviais, ir daug stambesnė. Paprastai kirviai skirti malkoms skaidyti yra gana sunkūs. Kai kurie jų modeliai gali sverti net 4 kilogramus ir daugiau. Jų specifinė charakteristika – gana ilgas kotas, kad malkų skaidymo metu būtų kuo daugiau pasinaudota išcentrine jėga.

 

Taigi perkant kirvį galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, svorio, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Jeigu nežinote kokį kirvį pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Kirvius būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Kirvius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Taigi jeigu ruošiantis sodo darbams nepamirškite ir iš anksto įsigykite visą reikalingą sodo inventorių, o tame tarpe ir kokybiškus, patvarius, tačiau lengvus kirvius.