Atsiprašome, bet šioje kategorijoje prekių laikinai neturime. Jei jums yra reikalinga konkretaus gamintojo, modelio ar parametrų prekė, galite pasinaudoti svetainės paieškos funkcija. Visas panašias į šios kategorijos prekes rasite čia:

Medicininė kušetė SRS/51 Procedūrų lovos, kėdės
Išparduota
Buvusi kaina: 216.00 €

Perkėlimo neštuvai, 6 rankenos Procedūrų lovos, kėdės
Išparduota
Buvusi kaina: 166.98 €

Procedūrinė lova TN-TBR Procedūrų lovos, kėdės
Išparduota
Buvusi kaina: 249.26 €

Perkėlimo neštuvai, 4 rankenos Procedūrų lovos, kėdės
Išparduota
Buvusi kaina: 136.91 €

Inversinis stalas inSPORTline Verge Procedūrų lovos, kėdės
Išparduota
Buvusi kaina: 173.94 €

Procedūrų lovos, kėdės 

 

Procedūrų lovas galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, svorių, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagamintos, kainų ir kita. Procedūrų lovų rėmas gali būti prailgintomis kojomis, reguliuojamu aukščiu ir kita. Procedūrinių lovų minkštai daliai gali būti naudojami tam tikro storio porolonas, aptrauktas dirbtine oda.

Procedūrinės lovos yra skirtos naudoti sveikatos priežiūros įstaigų stacionaruose, poliklinikose, sanatorijose, slaugos ligoninėse ir kitose panašaus profilio įstaigose bendrai ligonių apžiūrai ir procedūroms atlikti.

Na, o procedūrų lovas galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, b-a.lt elektroninėje internetinėje parduotuvėje, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, vyksta įvairios akcijos, bus suteikta profesionali konsultacija, nereikės rūpintis papildomu transportu.