Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Tipas
Darbinis plotis
 

Sniego valytuvai internetu

Sniego valytuvas Stiga Snow Flake

Kaina: 1726.92 €
 
 

Kaip išsirinkti sniego valytuvą?

Sniego valymas – kone kasdieninis užsiėmimas žiemą. Prižiūrint nedidelę teritoriją ar nuosavo namo kiemą, dažnai užtenka ir kastuvo, juk sportas – sveikata. Tačiau didelėms teritorijoms valyti, žmonės mieliau renkasi sniego valytuvus. Kokių jų būna? Kaip išsirinkti patį tinkamiausią ir ilgaamžiškiausią? Būtent tai ir bandysime išsiaiškinti šiame pirkimo vadove.

Sniego valytuvas  yra įrenginys, skirtas puriam ir sukietėjusiam sniegui nuvalyti. Sniegas surenkamas sraigtais frezomis, kurie jį susmulkina ir perduoda į mašinos vidų, o iš ten jis išpučiamas per išmetimo deflektorių. Sniego valytuvų būna įvairių: nuo nedidelių, varomų elektra, iki galingų benzininių.

Prieš renkantis sniego valytuvą, pirmiausia atsakykite sau į kelis klausimus:

  • Koks yra valomos teritorijos plotas ir kaip dažnai rengiatės valyti sniegą?
  • Kokiam sniegui (tik puriam ar ir suplūktam) valyti renkatės sniego valytuvą?
  • Kiek vietos galite skirti sniego valytuvo sandėliavimui?
  • Kiek pinigų galite skirti sniego valytuvo įsigijimui?

Pagal sniego valymo mechanizmo tipą sniego valytuvai skirstomi į vienpakopius ir dvipakopius sniego valytuvus. Vienpakopiai sniego valytuvai turi minkštą (guminį) sniego išmetimo sraigtą. Tuo tarpu dvipakopiai sniego valytuvai turi dantytą sraigtą, todėl jis gali nesunkiai susidoroti net su suplūktu sniegu.

Pagal judėjimo tipą sniego valytuvai skirstomi į stumiamuosius ir savaeigius. Stumiamieji valytuvai dažniausiai turi mažo galingumo elektrinį variklį ir yra skirti valyti šviežiam ir puriam sniegui, nedidelėse teritorijose.

Tokie valytuvai gana lengvi ir mažų gabaritų, todėl su jais lengva valyti sniegą sunkiau pasiekiamose vietose, be to, stumiamus elektrinius valytuvus lengva transportuoti. Taip pat yra ir benzininių stumiamų sniego valytuvų: jų privalumas, lyginant su elektriniais, yra didesnis autonomiškumas ir ilgesnis darbo laikas.

Savaeigiai benzininiai sniego valytuvai naudojami kvartalų, gyvenviečių valymui. Tai sunkūs, bet manevringi aparatai. Reiktų atkreipti dėmesį, kad savaeigių sniego valytuvų negalima naudoti ant jautrių braižymui paviršių. Prieš renkantis savaeigį sniego valytuvą, reikia atsižvelgti į kelis pagrindinius aspektus:

  1. Vikšrai ar ratai? Vikšriniai valytuvai dėl mažo manevringumo visiškai netinka tokiuose plotuose, kuriuose yra daug posūkių. Vikšrinį valytuvą geriausia naudoti kalvotose vietovėse, nes vikšrai neslysta ant ledo.
  2. Sraigtai. Tai įrenginio dalis, nuo kurios priklauso darbo efektyvumas. Geriau sniegą nuvalys dantyti sraigtai, pjaunantys sniegą pjūklo principu.
  3. Greičio reguliatorius. Savaeigiai sniego valytuvai turi turėti greičio reguliatorių, kad būtų galima pasirinkti optimalų greitį, atsižvelgiant į sniego dangos suplūkimą ir storį. Taip pat būtina atbulinė eiga, tam atvejui, jei valytuvas įstrigtų.

Gyvenant mūsų klimato sąlygomis, sniego tikriausiai nepavyks išvengti. Tačiau lengva pamėgti žiemą, turint sniego valytuvą. Turėdami patogų ir efektyvų sniego valytuvą, nuvalysite sniegą visur ir visada, vos prireikus. Netgi atšiauriausiomis sąlygomis, esant žemiausiai temperatūrai ir giliausiam sniegui, patikimas ir našus sniego valytuvas suteiks jums galimybę jaustis padėties šeimininku.