Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Dirbtinė eglutė ant deimantinės pušies kamieno, 220cm

Kaina: 58.01 €

Dirbtinė eglutė ant deimantinės pušies kamieno, 180cm

Kaina: 47.69 €

Dirbtinė eglutė ant deimantinės pušies kamieno, 160cm

Kaina: 38.80 €
 
 

Dirbtinės eglutės pigiau internetu


Kalėdos - viena gražiausių švenčių, kurių nekantriai laukiame kasmet. Neatsiejamas Kalėdų atributas žinoma yra papuošta eglutė, tampanti šio laikotarpio pagrindiniu akcentu namuose. Eglutės puošimas yra nesenstanti tradicija, kuria mėgaujasi visi šeimos nariai. Tad artėjant šventėms visada iškyla tas pats klausimas - kur įsigyti gražią, žalią Kalėdinę eglę. Kol vieni renkasi gyvas žaliaskares egles, kitiems puikiu sprendimu tampa dirbtinė eglutė.

Dirbtinės eglės pagrindinis privalumas yra tas, jog ji yra ilgaamžė. Įsigijus jums nebereikės kasmet iš naujo ieškoti kur pirkti eglę Kalėdoms. Dar vienas privalumas - nekrentantys spygliai, todėl po švenčių tvarkymasis tampa itin paprastu. Tereikia nuimti žaisliukus ir dekoracijas, išardyti eglutę iki kompaktiško dydžio ir patogiai sandėliuoti iki kitų metų. Iš kokybiškų medžiagų pagaminta dirbtinė eglutė niekuo nenusileidžia gyvai eglei. Ji lygiai taip pat atrodo natūraliai ir estetiškai, be to, visada išlaiko savo formą ir gražią išvaizdą.

Dirbtinės eglės kaina taip pat lemia vis populiaresnį šio tipo eglučių pasirinkimą. Galite nesunkiai suskaičiuoti ir įvertinti kiek, pavyzdžiui, per penkis metus išleisite Kalėdinėms gyvoms eglutėms ir kiek kainuos dirbtinė. Na, o sutaupytus pinigus galima skirti dovanoms ar kitoms reikmėms.

Nors dirbtinės eglutės gali būti įvairiausių spalvų (baltos, sidabrinės ar netgi mėlynos), tačiau pačiu populiariausiu pasirinkimu išlieka įprasta žalia spalva. Aukščio pasirinkimas taip pat yra gana platus. Galima rinktis tiek nedideles, vos 150 cm aukščio siekiančias dirbtines eglutes, tačiau jei turite pakankamai daug vietos, o jūsų namuose lubos yra aukštos, tikrai įspūdingai atrodo 250 cm ar net 270 cm aukščio eglės.

Nebrangios dirbtinės eglės mažesne kaina ne tik akcijos metu


Mūsų parduotuvės kataloge galite rasti platų įvairaus tipo ir aukščio dirbtinių eglučių pasirinkimą gera kaina. Pigiausios dirbtinės eglutės kaina prasideda maždaug nuo 40 eurų. Tiesa, dažnai taikome įvairias akcijas ir nuolaidas, todėl išpardavimo metu tokią eglutę įsigysite pigiau, žymiai mažesne kaina. Jūsų patogumui, dirbtines eglutes į namus ar kitą vietą pristatome visoje Lietuvoje - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir visuose kituose miestuose. Esame tikri, kad platus pasirinkimas leis išsirinkti geriausią dirbtinės eglutės variantą jūsų namams.