EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Tūris
Tipai
SPF
 

Saulės kremai internetu Puslapis: 4; Rodyti po: 18

Saulės kremas Malibu Bronzing Tanning Oil Sun Body Lotion 200ml SPF4

Kaina: 7.21 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Malibu Lotion Spray Sun Body Lotion 200ml SPF8

Kaina: 7.21 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Malibu Lotion Spray Sun Body Lotion 200ml SPF15

Kaina: 7.21 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Malibu Lotion Sun Body Lotion 200ml SPF20

Kaina: 7.21 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Trudi Infant sunscreen with beeswax and zinc oxide, 100 ml

Kaina: 10.36 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Astrid Moisturizing Face Cream SPF 15 Sun 75 ml

Kaina: 10.16 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Malibu Moisturising After Sun With Tan Extender Cosmetic 200ml

Kaina: 6.46 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Malibu After Sun Insect Repellent After Sun Care 200ml

Kaina: 8.77 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Malibu Lotion Spray SPF50 Cosmetic 200ml

Kaina: 7.83 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Astrid Oil SPF 6 150 ml Sahara

Kaina: 7.77 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Astrid Moisturizing lotion spray SPF 15 Sun 200 ml

Kaina: 12.64 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Malibu Lotion Spray Sun Body Lotion 100ml SPF15

Kaina: 7.33 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Malibu Lotion Spray Sun Body Lotion 100ml SPF20

Kaina: 7.33 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Astrid Sahara after sun lotion 200 ml

Kaina: 9.75 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Malibu Sunburn Relief After Sun Care 75ml

Kaina: 7.22 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Malibu Lotion SPF20 Sun Body Lotion 100ml

Kaina: 7.11 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Piz Buin Instant Glow Sun Lotion SPF15 Cosmetic 150ml For a natural sunbathing process

Kaina: 9.38 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Malibu Dry Oil Spray Sun Body Lotion 100ml SPF50

Kaina: 6.99 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Apsaugokite savo odą nuo saulės

Už lango pasirodžius patiems pirmiems saulės spinduliams labai svarbu pasirūpinti atitinkamomis priemonėmis, kurios gali užtikrinti, kad saulės spinduliai nebus Jums žalingi. Išties, kremai nuo saulės reikalingi ne tik labai baltos odos savininkams, tačiau net ir rudiems, kurių oda saulei yra kur kas palankesnė. UV spinduliai kenkia visiems, tad tikslingas kremo naudojimas ir apskritai – tinkamiausias kremo pasirinkimas leis nepergyventi, kad saulės vonios gali būti Jums kažkuo žalingos.

B-a.eu siūlo labai platų skirtingų saulės kremų pasirinkimą. Kremai nuo saulės padės apsaugoti savo odą nuo raudonų dėmių, nuo vėžio rizikos, galiausiai, padės puikiai įdegti. Lygiai taip pat kaip ir soliariumo kremai. Pateiksime pagrindinę info, kuri gali Jums padėti tikslingai apsispręsti, koks kremas geriausiai tinka Jums. Juolab, suprasti, kad kremas nuo saulės vasaros metu yra būtinas.

Kokiu principu veikia apsauginis kremas?

Apsauginiai kremai nuo saulės dažniausiai būna baltos spalvos, tad tepant juos ant odos yra labai paprasta pamatyti, kurios vietos būtų padengtos. Pasilikęs kremas ant odos dažniausiai į ją susigeria per kelias minutes, tad visada verta tepti daugiau, kad apsauga būtų efektyvesnė ir tikrai neliktų plyšelių, kuriuos saulė kaitins labiau nei visą likusią odą. Juk taip atsiranda ir odos spalvos nelygumai.

Nors šiuo metu kuriama labai daug kremų, kurie yra atsparūs vandeniui, visgi, užsitepus kremu rekomenduojama palaukti bent jau kelias minutes, o kartais dar ilgiau, kad kremas puikiai įsigertų. Dažniausiai po maudynių reikia dar kartą išsitepti kremu, kadangi tik tokiu atveju pavyks apsaugoti savo odą. Apsauginiai kremai padeda apsaugoti odą nuo UV spindulių, kurie „atsimušę“ į odą paprasčiausiai skaidomi.

Kiek kremo naudoti?

Nereikia naudoti labai daug kremo. Vidutinis žmogus dažniausiai per vasarą sunaudoja kelis buteliukus kremo ir to pilnai užtenka, jeigu pasitaikė gana saulėta diena. 20 minučių iki deginimosi rekomenduojama odą tepti kremu. Per tą laiką kremas puikiai įsigers ir tokiu atveju būdami saulėje galite būti ramūs, kad jūsų oda bus apsaugota. Daugelis žmonių tepasi kremu jau atėję prie vandens. Tai nėra geras pasirinkimas, kadangi reikės laiko, kol kremas padės apsaugoti odą nuo UV spindulių. Dažniausiai vienam kūnui užtenka apie 40 ml kremo. Visgi, kūnas skiriasi, tad svarbiausia ištepti visas kūno vietas, kad būtumėte tikras, jog neliko laisvų odos plotelių, kurie bus neapsaugoti.

Tepkite ant sausos ir švarios odos, procedūrą kartokite kas kelias valandas jeigu aktyviai visą dieną gulite prie vandens telkinio. Jeigu labai aktyviai prakaituojate – tokiu atveju nusimaudykite ir vėl tepkite odą kremu. Paprasčiausiai prakaitas mažina kremo kiekį ant jūsų odos ir ji tampa neapsaugota.

Baigus degintis taip pat labai svarbu drėkinti odą losjonais, kurie padeda jai išlikti elastingai ir gražiai.

Kokį kremą nuo saulės pasirinkti?

B-a.eu kremai nuo saulės labai įvairūs. Užsisakius internetu kremas pasieks Jūsų namų duris jau po dienos, kitos, tad nereikės ilgai laukti. Kremų kaina – maža, tad visada galima įsigyti iškart daugiau vienetų, kurie saugos Jūsų odą visa vasaros sezoną. Akcija tuo pačiu leis sutaupyti, nes kaina tampa kelis kart pigesnė.

Ieškodami kremo svarbiausia įvertinkite apsaugą. Kadangi kiekvieno asmens odos tipas yra skirtingas, tad būtinai reikia įvertinti, kokia apsauga reikalinga Jums. Asmenims, kurių oda labai šviesi – apsauga turi siekti daugiau nei 40 SPF. Tuo tarpu tamsesnės odos savininkai gali tenkintis ir 20 SPF apsauga. Tačiau svarbu atsiminti, kad bet kokio lygio apsauga yra reikalinga, tad apsaugokite savo odą nuo žalingų saulės spindulių.