EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Tūris
Tipai
SPF
 

Saulės kremai internetu Puslapis: 5; Rodyti po: 18

Saulės kremas Malibu After Sun Ice Blue After Sun Care 200ml

Kaina: 6.69 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Astrid Suntan Lotion SPF 15 200 ml Sahara

Kaina: 10.77 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Malibu Kids Lotion SPF50 Cosmetic 100ml

Kaina: 6.00 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Malibu Dry Oil Spray SPF10 Cosmetic 100ml

Kaina: 5.29 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Astrid Moisturizing Face Cream SPF 30 Sun 75 ml

Kaina: 10.55 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Uriage Face & Body Mineral Face & Body Cream SPF 50+ Bariésun (Very High Protection Mineral Cream) 50 ml

Kaina: 17.24 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Sisley Waterproof Sun Lotion SPF 30 Sun (Milky Body Mist) 150 ml

Kaina: 71.41 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Sisley Waterproof Sun Cream SPF 50+ Sun (Youth Protector Face) 40 ml

Kaina: 95.19 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Uriage (Refreshing Mist After Sun ) 150 ml

Kaina: 15.15 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Sisley Silk Body Oil SPF 15 Sun (Summer Body Oil) 150 ml

Kaina: 71.41 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas PIZ BUIN Tan & Protect Tan Intensifying Sun Lotion Sun Body Lotion 150ml SPF30

Kaina: 11.14 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Piz Buin Instant Glow Sun Lotion SPF50+ Cosmetic 150ml

Kaina: 13.54 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Lancaster Sun Beauty (Tan Deepener) 200 ml

Kaina: 19.75 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Malibu Lotion SPF30 Sun Body Lotion 400ml

Kaina: 9.60 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Malibu Lotion Sun Body Lotion 100ml SPF20

Kaina: 7.08 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Malibu Lotion SPF30 Cosmetic 100ml

Kaina: 6.70 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Piz Buin Allergy Sun Sensitive Skin Face Cream SPF30 Cosmetic 50ml

Kaina: 12.71 €
Žiūrėk ČIA

Saulės kremas Malibu Dry Oil Spray SPF15 Cosmetic 200ml

Kaina: 6.67 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Apsaugokite savo odą nuo saulės

Už lango pasirodžius patiems pirmiems saulės spinduliams labai svarbu pasirūpinti atitinkamomis priemonėmis, kurios gali užtikrinti, kad saulės spinduliai nebus Jums žalingi. Išties, kremai nuo saulės reikalingi ne tik labai baltos odos savininkams, tačiau net ir rudiems, kurių oda saulei yra kur kas palankesnė. UV spinduliai kenkia visiems, tad tikslingas kremo naudojimas ir apskritai – tinkamiausias kremo pasirinkimas leis nepergyventi, kad saulės vonios gali būti Jums kažkuo žalingos.

B-a.eu siūlo labai platų skirtingų saulės kremų pasirinkimą. Kremai nuo saulės padės apsaugoti savo odą nuo raudonų dėmių, nuo vėžio rizikos, galiausiai, padės puikiai įdegti. Lygiai taip pat kaip ir soliariumo kremai. Pateiksime pagrindinę info, kuri gali Jums padėti tikslingai apsispręsti, koks kremas geriausiai tinka Jums. Juolab, suprasti, kad kremas nuo saulės vasaros metu yra būtinas.

Kokiu principu veikia apsauginis kremas?

Apsauginiai kremai nuo saulės dažniausiai būna baltos spalvos, tad tepant juos ant odos yra labai paprasta pamatyti, kurios vietos būtų padengtos. Pasilikęs kremas ant odos dažniausiai į ją susigeria per kelias minutes, tad visada verta tepti daugiau, kad apsauga būtų efektyvesnė ir tikrai neliktų plyšelių, kuriuos saulė kaitins labiau nei visą likusią odą. Juk taip atsiranda ir odos spalvos nelygumai.

Nors šiuo metu kuriama labai daug kremų, kurie yra atsparūs vandeniui, visgi, užsitepus kremu rekomenduojama palaukti bent jau kelias minutes, o kartais dar ilgiau, kad kremas puikiai įsigertų. Dažniausiai po maudynių reikia dar kartą išsitepti kremu, kadangi tik tokiu atveju pavyks apsaugoti savo odą. Apsauginiai kremai padeda apsaugoti odą nuo UV spindulių, kurie „atsimušę“ į odą paprasčiausiai skaidomi.

Kiek kremo naudoti?

Nereikia naudoti labai daug kremo. Vidutinis žmogus dažniausiai per vasarą sunaudoja kelis buteliukus kremo ir to pilnai užtenka, jeigu pasitaikė gana saulėta diena. 20 minučių iki deginimosi rekomenduojama odą tepti kremu. Per tą laiką kremas puikiai įsigers ir tokiu atveju būdami saulėje galite būti ramūs, kad jūsų oda bus apsaugota. Daugelis žmonių tepasi kremu jau atėję prie vandens. Tai nėra geras pasirinkimas, kadangi reikės laiko, kol kremas padės apsaugoti odą nuo UV spindulių. Dažniausiai vienam kūnui užtenka apie 40 ml kremo. Visgi, kūnas skiriasi, tad svarbiausia ištepti visas kūno vietas, kad būtumėte tikras, jog neliko laisvų odos plotelių, kurie bus neapsaugoti.

Tepkite ant sausos ir švarios odos, procedūrą kartokite kas kelias valandas jeigu aktyviai visą dieną gulite prie vandens telkinio. Jeigu labai aktyviai prakaituojate – tokiu atveju nusimaudykite ir vėl tepkite odą kremu. Paprasčiausiai prakaitas mažina kremo kiekį ant jūsų odos ir ji tampa neapsaugota.

Baigus degintis taip pat labai svarbu drėkinti odą losjonais, kurie padeda jai išlikti elastingai ir gražiai.

Kokį kremą nuo saulės pasirinkti?

B-a.eu kremai nuo saulės labai įvairūs. Užsisakius internetu kremas pasieks Jūsų namų duris jau po dienos, kitos, tad nereikės ilgai laukti. Kremų kaina – maža, tad visada galima įsigyti iškart daugiau vienetų, kurie saugos Jūsų odą visa vasaros sezoną. Akcija tuo pačiu leis sutaupyti, nes kaina tampa kelis kart pigesnė.

Ieškodami kremo svarbiausia įvertinkite apsaugą. Kadangi kiekvieno asmens odos tipas yra skirtingas, tad būtinai reikia įvertinti, kokia apsauga reikalinga Jums. Asmenims, kurių oda labai šviesi – apsauga turi siekti daugiau nei 40 SPF. Tuo tarpu tamsesnės odos savininkai gali tenkintis ir 20 SPF apsauga. Tačiau svarbu atsiminti, kad bet kokio lygio apsauga yra reikalinga, tad apsaugokite savo odą nuo žalingų saulės spindulių.