Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Šaldymo ir vėdinimo įranga internetu

 
 

Šaldymo ir vėdinimo įranga            

                                                            

Šaldymo ir vėdimo įranga apima oro kondencionavimo įrangą, vėdinimo įrangą, ventiliacines sistemas ir kita.

 

Oro kondencionavimo įranga gerina sąlygas, tai yra suformuoja pageidaujamus parametrus (temperatūros ir drėgmės). Taip pat oro kondicionierius yra patalpas vėsinantis prietaisas.

 

Šiuolaikinio oro kondicionieriaus pagrindas yra šilumos siurblys, panašus į buitinį šaldytuvą. Įprastame režime kondicionierius šaldo į kambarį įleidžiamą orą, jo šilumą perduodamas išleidžiamam į lauką orui. Kai kurie kondicionieriai turi ir šildymo režimą, kai šiluma perduodama priešinga kryptimi.

 

Oro kondicionieriai yra reikalingi tam, kad būtų malonus patalpos klimatas, nes nuo klimato labai priklauso darbingumas ir gera savijauta. Oro kondicionieriai turi būti gerai pritaikyti skirtingoms patalpoms tiksliai suderinus temperatūrą, oro drėgnį, oro cirkuliaciją ir kita.

 

Oro kondicionieriai būna kelių tipų: montuojami į langus, prie lubų, palubės-sienų, sieniniai, kanaliniai, didelio galingumo ir kita.

 

Paprastai oro kondicionieriai yra naudojami vasarą, tačiau jeigu yra įmontuotas „žiemos modulis“, tai juo galite naudotis ir žiemą.

 

Kad kondicionieriai tarnautų patikimai ir ilgai, reikia reguliariai papildyti šaldomosios medžiagos kiekį, išvalyti dulkes ir kitus nešvarumus iš vidinio ir išorinio įrenginio blokų, kondensato vamzdelio, patikrinti elektrinę įrenginio dalį ir darbo režimus. Tokį aptarnavimą reikėtų atlikti kiekvieno sezono pradžioje - pavasarį.

 

Vėdinti patalpas būtina dėl kelių svarbių priežasčių: šalinamas panaudotas oras su padidėjusia anglies dvideginio koncentracija, šalinami nepageidaujami kvapai, šalinama perteklinė drėgmė, šalinamos dulkės, mikrobai, virusai, tiekiamas šviežias oras prisotintas deguonies ir kita.

 

Natūraliai patalpa vėdinasi per atidarytus langus, stoglangius, ventiliacines angas, duris, įvairius plyšelius ir kita. Tačiau neretai natūralaus vėdinimo nepakanka, todėl tenka patalpas vėdinti dirbtinai. Butuose, namuose dažniausiai yra įrengiama vietinė ištraukiamoji ventiliacija.

 

Taigi kokį ventiliatorių pasirinksite priklauso nuo patalpos paskirties. Tačiau kiekviename bute, name būtinas ventiliatorius yra tokiose vietose kaip: tualetas, vonios kambarys, virtuvė.

 

Tualete gali pakakti ir paprasto ištraukiamojo ventiliatoriaus, tačiau jo našumas turėtų būti ne mažesnis kaip 30 kubinių metrų per valandą. Šį ventiliatorių galima montuoti tiesiog prie grotelių.

 

Ventiliatorius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, dydžių, dizainų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita. Juos galite rinktis, kurie įjungiami patraukus virvutę arba modernesnius prietaisus – ventiliatorius su laiko matuokliais. Taip pat galima prie šviesos jungiklio prijungti ventiliatorių.

 

Kai vonioje ir tualete yra bendras ventiliacijos kanalas, tai būtų gerai jeigu būtų papildomai sumontuotas atbulinis vožtuvas, kuris neleistų sklisti kvapui iš vienos patalpos į kitą.

 

Vonios kambaryje būtų geriausiai rinktis ventiliatorių su drėgmės davikliu ir laiko matuokliu, nes tokia vėdinimo sistema įsijungia pati, kai patalpoje būna per daug drėgna. Taigi taip butų užkirtas kelias drėgmei, nerasotų veidrodis, neatsirastų pelėsio.Tačiau galingiausią ventiliatorių reikėtų rinktis virtuvėje, kur daugiausiai būna garų, įvairių kvapų ir kita. Įrenginio galingumą galima apskaičiuoti dauginant virtuvės tūrį iš dešimties, todėl tarkime 10 kvadratinių metrų ploto virtuvei reikėtų tokio ventiliatoriaus, kuris per valandą galėtų prafiltruoti 220-300 kubinių metrų oro. Virtuvėje galima įrengti ne tik ištraukimo, bet ir iš lauko tiekiančią orą ventiliacijos sistemą. Efektyvi priemonė yra ir ištraukiamieji gaubtai virš viryklių, kurie per ortakius blogą orą pašalina į lauką.

 

Šaldymo ir vėdinimo įrangą galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, dizainų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, techninių savybių ir kita.


Jeigu nežinote kokią šaldymo ir vėdinimo įrangą pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Šaldymo ir vėdinimo įrangą rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos ir būna didesnės.

 

Šaldymo ir vėdinimo įrangą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.