Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Atsinaujinantys energijos šaltiniai internetu

Naujienos Visos naujienos

Šilumos siurblys Oras-Vanduo Ariston Nimbus R32, Plus, 35 S Net 6.35 kW, su Wi-Fi

Kaina: 4143.19 €

Šilumos siurblys Oras-Vanduo Ariston Nimbus R32, Flex, 35 S Net 6.35 kW, su 190l vandens šildytuvu ir Wi-Fi

Kaina: 5394.89 €

Šilumos siurblys Oras-Vanduo Ariston Nimbus R32, Flex, 80 S Net 11.74 kW, su 190l vandens šildytuvu ir Wi-Fi

Kaina: 5895.43 €

Šilumos siurblys Oras-Vanduo Ariston Nimbus R32, Compact, 80 S Net 11.74 kW, su integruotu 177l vandens šildytuvu ir Wi-Fi

Kaina: 7165.52 €

Šilumos siurblys Oras-Vanduo Ariston Nimbus R32, Compact, 50 S Net 7.57 kW, su integruotu 177l vandens šildytuvu ir Wi-Fi

Kaina: 6209.27 €

Šilumos siurblys Oras-Vanduo Ariston Nimbus R32, Flex, 50 S Net 7.57 kW, su 190l vandens šildytuvu ir Wi-Fi

Kaina: 5821.94 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Geoterminis šilumos siurblys Atlantic Geolia 5

Kaina: 5632.95 €

ORO KONDICIONIERIUS MIDEA BLANC 3.5 KW

Kaina: 551.00 €

Sieninis oro kondicionierius LG, Deluxe R32 Wi-Fi, 2.5/3.2

Kaina: 1034.02 €

Cooper&Hunter oro kondicionierius - šilumos siurblys Supreme Black

Kaina: 1748.24 €

Geoterminis šilumos siurblys Atlantic Geolia 10

Kaina: 6146.58 €

Šilumos siurblys oras/oras MIDEA Mission II 4.38 kw

Kaina: 699.00 €
 
Atsinaujinantys energijos šaltiniai

Atsinaujinantys energijos šaltiniai yra šilumos siurbliai, saulės kolektoriai ir kita.

Vienas iš ekonomiškiausių šildymo variantų yra šilumos siurblys. Šaltuoju metu laiku šilumos siurbliai padeda šildyti orą. Taip pat tai yra energiją taupanti alternatyva krosnims, dujiniam šildymui ar elektriniams prietaisams.

Taigi šilumos siurbliai, tai yra tokie prietaisai, kurie sugeria šiluminę energiją vienoje vietoje ir perkelia ją į kitą vietą. Tad šilumos siurbliai šilumą sugeria iš aplinkos oro ir perduoda patalpos orui. Šių prietaisų specifika yra šilumą perkelti, o ne sukurti – tad tokiu atveju šilumos siurbliai gali suteikti kelis kartus daugiau energijos negu suvartoja patys. Šilumos siurblys dar kitaip gali būti vadinamas oro kondicionieriais, kurie gali tiek šildyti, tiek ir vėsinti patalpas.

Renkantis šilumos siurblį Jums reikia žinoti: kokio galingumo Jums reikalingas šis prietaisas, kokio gamintojo, modelio prietaisai yra geriausi, kas turėtų įrengti šilumos siurblį ir kita.

Taigi šilumos siurbliai  – tai įrenginiai, gebantys išgauti sukauptą šiluminę energiją iš mus supančios aplinkos (oro, vandens, grunto), ir perduoti į gyvenamąsias patalpas. Priklausomai nuo to iš kur imama energija, šilumos siurbliai yra skirstomi į kelis tipus: oras-oras, oras-vanduo, vanduo-vanduo, gruntas-vanduo.

Šilumos siurbliai yra lengvai montuojami tiek name, tiek daugiabutyje, tiek ir nedideliame komercinės paskirties pastate.

Saulės energijos kolektorius, tai prietaisas, kuris saulės energiją naudojantis vandens pašildymui pastatuose. Taip pat gali būti pritaikomi patalpų šildymui karštu vandeniu.

Paprastai saulės kolektoriai yra kombinuojami su kitomis sistemomis, kadangi kolektoriai skirtingais metų laikais negali pilnai patenkinti energijos poreikių, skirtų vandens pašildymui.

Saulės kolektoriai kaupia šilumą, net ir esant debesuotam orui. Tačiau debesys išsklaido tiesioginius saulės spindulius, tad ir kolektoriai surenka mažiau energijos nei kad saulėtą dieną.

Norint kuo daugiau gauti saulės energijos reikia žinoti kokia kryptimi ir kampu reikia montuoti saulės kolektorius. Rekomenduojama saulės kolektorius montuoti pietų, nesmarkiai pakreipus į rytus, kryptimi, 30-45° kampu. Kadangi saulė nuolatos juda, per dieną nukeliauja horizontu iš rytų į vakarus, o vasarą pakyla aukščiau nei žiemą – optimalus kampo parinkimas leidžia visus metus naudotis jos teikiama energija. Geriausiai saulės kolektorius yra montuoti ant namo stogo, taip pat galima juos statyti ir ant žemės, o tam tikro tipo net ant sienų ar balkonų.

Tik sujungus visus reikalingus elementus visa vandens pašildymo saulės energijos sistema gali veikti tinkamai tarpusavyje.

Saulės kolektorių tipai yra plokštieji ir vakuuminiai. Tiek plokštieji, tiek ir vakuuminiai saulės kolektoriai gali būti bent penkių skirtingų rūšių, nors išvaizda ir atrodo vienodi. Tad pasirinkimą kolektoriaus dažniausiai lemia žmogaus karšto vandens poreikis, kokiu metu laiku jis didžiausias, kokio stogo orientacija, koks posvyrio kampas ir kita.

Plokščiąjį saulės kolektorių sudaro absorberis, šilumos izoliacija,  skaidri apsauginė danga ir vamzdelis, kuriuo teka šilumnešis.

Vakuuminis saulės kolektorius yra sudarytas iš atskirų sandarių vamzdelių, o jų viduje esančios varinės plokštelės, kaitinamos saulės spindulių, kaupia energiją. Šiuose kolektoriuose nėra jokios izoliacinės medžiagos, kadangi kiekviename vamzdelyje yra vakuumas, tampantis pačia efektyviausia šilumos izoliacija, taigi šilumos nuostoliai iš viso nepatiriami.

Taigi saulės kolektoriai leidžia sutaupyti pinigų karšto vandens ruošimui. Taip pat saulės kolektoriai tampa labai aktualūs žmonėms, kurie įsirengia lauko ar vidaus baseinus, nes įprastais būdais išlaikyti pastoviai aukštą vandens temperatūrą baseine yra gan brangu.

Įsirenginėjant saulės kolektorių reikia laikytis visų gamintojo nurodymų oficialioje montavimo instrukcijoje.

Taigi atsinaujinančius energijos šaltinius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, rūšių, dydžių, medžiagų iš kurių yra pagaminti, techninių savybių ir kita.

Jeigu nežinote kokius atsinaujinančius energijos šaltinius pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Atsinaujinančius energijos šaltinius  rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Atsinaujinančius energijos šaltinius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.