Oras-oras šilumos siurbliai  | Oro kondicionieriai namams, butams, kotedžams ir kitoms patalpoms


Kokybiška gyvenamoji ar darbo aplinka yra neatsiejama ir nuo komfortiškos patalpos temperatūros. Tinkamai sureguliuota aplinkos temperatūra užtikrina geresnį poilsį, kokybiškesnį miegą ir bendrą žmogaus savijautą. Juk vasarą, kada už lango yra +25°C, butas ar namas gali įšilti taip, kad buvimas kambaryje labiau vargins ir norėsis įkvėpti gaivaus, vėsaus oro. Ekspertai taip pat pataria, kad patalpos temperatūra turi būti tinkamai reguliuojama, kadangi jos svyravimas veikia žmogaus organizmą. Per šaltas ar šiltas oras turi neigiamą įtaką bendrai savijautai, darbingumui ir poilsiui. Tad patalpose, kuriose nėra įrengta rekuperacinė sistema, puikus sprendimas gali būti oro kondicionierius - šilumos siurblys.

Nors anksčiau buvo įprasta, kad oro kondicionierius vėsina, o šilumos siurblys šildo patalpas, tačiau technologijų vystymasis, ekonomiškumo ir efektyvumo ieškojimas nulėmė tai, kad šiais laikais oro kondicionieriai gali atlikti tiek šildymo, tiek patalpos vėsinimo funkcijas ir iš esmės šie du įrenginiai susijungė ir dabar vadinami vienu bendru pavadinimu oro kondicionierius - šilumos siurblys.

Oras oras šilumos siurbliai yra vienas iš ekonomiškiausių ir kartu ekologiškiausių sprendimų norint palaikyti tinkamą temperatūrą namuose ar darbo vietoje. Šilumos siurblys paima lauko orą ir keisdamas jo temperatūrą, perduoda į gyvenamąsias ar darbo patalpas. Taip yra užtikrinama ne tik reikiama temperatūra patalpoje, bet jūs kvėpuojate kokybišku oru.

Tipai ir rūšys: kokie gali būti oro kondicionieriai - oras oras šilumos siurbliai


Oro kondicionieriaus - šilumos siurblio sistemą sudaro du blokai: vidinis ir išorinis. Sistema, kada prie vieno išorinio bloko yra jungiamas vienas vidinis blokas vadinama Split. Taip pat yra ir multi split oro kondicionieriai - šiuo atveju prie vieno išorinio bloko galima prijungti daugiau nei vieną vidinį bloką (išskirstant į skirtingas patalpas). Multi split kondicionieriai yra idealus sprendimas, kada reikia vėsinti ar šildyti skirtingus kambarius naudojant tik vieną išorinį bloką ir kelis vidinius blokus. Kartu tai yra ir ekonomiškai naudingas sprendimas.

Pagal vidinio bloko montavimo tipą, oro kondicionieriai - šilumos siurbliai gali būti lubiniai, grindiniai, sieniniai, kasetiniai ir kanaliniai (ortakiniai) oro kondicionieriai. Namams ar butams įprastai montuojami sieniniai kondicionieriai - šilumos siurbliai.

Kokias funkcijas atlieka oro kondicionieriai - šilumos siurbliai oras oras


Kaip ir minėjome, šilumos siurblys oras-oras yra skirtas ne tik šildyti, bet ir vėsinti patalpas. Karštą vasaros dieną galima labai greitai atvėsinti patalpą iki komfortiškos poilsiui ar darbui temperatūros, o žiemą šis įrenginys puikiai tarnaus kaip papildomas šildymo įrenginys. Tad oras oras šilumos siurblys gali būti naudingas ištisus metus.

Šiuolaikiniai oras oras šilumos siurbliai - kondicionieriai pasižymi komforto funkcijų gausa, kurios leidžia pasirinkti patį efektyviausią ir geriausią režimą.

Oro kondicionieriaus - oras oras šilumos siurblio privalumai:

  • Šildo ir vėsinama patalpas ištisus metus
  • Pasižymiu efektyvumu ir ekonomiškumu
  • Pasirinkus modelį, specialiai sukurtą šaltesnėms klimato šalims, šilumos siurblys gali būti efektyvumas itin plačiame lauko temperatūros diapazone
  • Priklausomai nuo pasirinkto modelio, tinka montavimui namuose, butuose, kotedžuose, vasarnamiuose, taip pat komercinėse patalpose, viešbučiuose, kavinėse ir kitose patalpose
  • Oro kondicionierius - šilumos siurblys taip pat atlieka ir drėgmės sureguliavimo bei oro filtravimo funkciją, tad galėsite mėgautis ne tik švariu oru, bet ir sumažinsite pelėsio susidarymo tikimybę bei sąlygas veistis įvairioms bakterijoms, alergenams, virusams
  • Ventiliatoriaus pagalba šilumos siurblys orą patalpoje paskirsto tolygiai - taip pasiekiama vienoda temperatūra visuose patalpos kampuose
  • Oro kondicionieriai - šilumos siurbliai turi daug įvairių išmanių funkcijų, tad jūs galite rinktis patį optimaliausią darbo režimą (greitas atvėsinimas ar sušildymas, įvairios komforto, miego ir tylaus darbo funkcijos)
  • Jei norite itin išmanaus įrenginio, galite rinktis oro kondicionierius, kurie turi galimybę identifikuoti ar yra žmogus patalpoje ir atitinkamai pagal tai parinkti pačius optimaliausius darbo parametrus
  • Taip pat šiuolaikiniai kondicionieriai - šilumos siurbliai gali turėti integruotus WiFi modulius, leidžiančius įrenginius valdyti mobilios aplikacijos pagalba, internetu, net nebūnant namuose

Kokie oro kondicionieriai - šilumos siurbliai geriausiai tinka namams


Norint nuspręsti, koks yra geriausias oro kondicionierius - šilumos siurblys namams ar kitoms patalpoms, reikėtų įvertinti keletą aspektų. Pirmiausia, tai patalpos tipas, dydis ir statybos metai. Taip pat yra svarbus asmenų skaičius, kurie bus patalpoje. Pagal šiuos kriterijus yra parenkamas oro kondicionieriaus galingumas. Netinkamai įvertinus reikiamą galingumą, jūs galite įsigyti per silpną įrenginį, kuris negalės tinkamai vėsinti ar šildyti patalpos. Per daug galingas šilumos siurblys taip pat nėra ekonomiškai efektyvus sprendimas, kadangi už tokį įrenginį sumokėsite daug, bet tokį pat rezultatą galėtų pasiekti ir pigus oro kondicionierius - šilumos siurblys.

Taip pat svarbus ir oro kondicionieriaus - šilumos siurblio funkcionalumas. Turite nuspręsti, kokios įrenginio funkcijos jums yra svarbios, o kas nėra būtina. Pavyzdžiui, galbūt planuojate montuoti oro kondicionierių miegamojo kambaryje. Tokiu atveju jums greičiausiai svarbios bus įvairios miego režimo funkcijos. Jei kondicionierius bus montuojamas svetainėje, gali būti, kad oro kondicionierius bus naudojamas intensyviau, tad tokiu atveju skirtingų funkcijų pasirinkimas pravers labiau.

Jei vis dar sunku nuspręsti, nesijaudinkite! Tinkamiausią ir geriausiai jūsų butui, namui, kotedžui ar vasarnamiui oro kondicionierių - šilumos siurblį išsirinkti padės mūsų specialistai.

Šilumos siurblio - oro kondicionieriaus kaina ir kaip įsigyti pigiau


Šilumos siurblio kaina priklauso nuo įrenginio tipo, galingumo, pasirinktos sistemos ir jo funkcionalumo. Daug funkcijų neturintis buitinis oro kondicionierius kainuos pigiau nei galingesnis ir techniškai pažangesnis modelis. Tačiau oro kondicionieriaus kaina visiškai priklauso nuo jūsų poreikių. Atsakingai juos įvertinkite, nuspręskite kas iš tikro jums yra svarbu ir reikalinga. Tiksliai žinodami ko norite, jūs galėsite išsirinkti tinkamiausią namams oro kondicionierių, o jo kaina atitiks kokybę, kurios ieškojote. Be to, juk ne visada kaina yra svarbiausia.

Mūsų parduotuvės kataloge esame atrinkę gerai žinomų LG, Midea, Cooper&Hunter, TCL ir kitų gamintojų kondicionierius - oras oras šilumos siurblius. Gera kaina - tai, ką siūlome savo klientams. Dažnai yra vykdomos akcijos, o jų metu oro kondicionierius su nuolaida kainuos žymiai pigiau, mažesne kaina. Kondicionieriai taip pat parduodami ir išsimokėtinai. Užsisakyti internetu galite itin paprastai, o jūsų išsirinktą prietaisą pristatysime į bet kurį Lietuvos miestą.

Šilumos siurbliai oras-vanduo jūsų namų šildymui ir karšto vandens ruošimui


Pamažu oras-vanduo šilumos siurbliai tampa vienu iš populiariausių sprendimų individualių namų, kotedžų, vasarnamių ar sodybų šildymui. Šio tipo šilumos siurblys - tai ekonomiškas, o kartu ir ekologiškas būdas apšildyti namus bei pasirūpinti karšto vandens paruošimu. Namai šildomi per grindinio šildymo sistemas ir radiatorius. Geras kainos ir kokybės santykis bei efektyvumas nulemia, kad vis daugiau žmonių atsisako šildymo kietu kuru ar dujomis ir renkasi oras-vanduo šilumos siurblius. Priklausomai nuo galingumo, šilumos siurblys oras-vanduo gali aptarnauti patalpas net iki 400 m².

Oras vanduo šilumos siurblys - kaip pasirinkti tinkamiausią


Šilumos siurblio galingumas ir naudingumo koeficientas yra vieni svarbiausių veiksnių, kurie nulems tinkamo įrenginio pasirinkimą. Galingumas apsprendžia, kokio dydžio patalpoms yra skirtas šilumos siurblys. Kitaip tariant, įrenginio pasirinkimas turi pilnai atitikti jūsų namų ar kito pastato plotą, jo tipą, taip pat svarbu atsižvelgti į pastato šiluminės varžos savybes. Įsigijus per silpną oras-vanduo šilumos siurblį, jūs susidursite su problema, kad jis negalės tinkamai ir efektyviai tiekti šilumos jūsų namams. Per daug galingas šilumos siurblys oras-vanduo taip pat nėra efektyvus sprendimas. Kam išleisti daug pinigų galingam įrenginiui, jei tiksliai jūsų namams parinktas oras vanduo šilumos siurblys kainuos pigiau.

Šilumos siurblio sezoninis energijos vartojimo efektyvumo koeficientas (SCOP) parodo, kokios yra elektros energijos sąnaudos pagaminant 1 kW šilumos. Kuo SCOP yra didesnis, tuo daugiau šilumos energijos gali pagaminti įrenginys. Taip pat siūlome atkreipti dėmesį į darbinę lauko temperatūrą. Lietuvoje vis dar pasitaiko šaltų žiemų, tad labai svarbu, kad oras-vanduo šilumos siurblys neprarastų efektyvumo šildant, kada lauko temperatūra nukrenta žemiau -15°C ar -20°C ir daugiau.

Standartiškai, šilumos siurbliai oras-vanduo idealiai tinka A, A+ ir aukštesnės energetinės klasės namams, kotedžams, tačiau pasirinkus reikiamų parametrų įrenginį, jis gali puikiai tarnauti šildant ir tiekiant karštą vandenį ir žemesnės energetinio efektyvumo klasės namams. Mūsų kataloge rasite platų, įvairių techninių parametrų oras vanduo šilumos siurblių pasirinkimą. Dažnai taikome akcijas, tad jų metu šilumos siurblys oras-vanduo kainuos pigiau. Jei nesate tikri, koks šilumos siurblys jums geriausiai tiktų, susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, patarsime, koks oras vanduo šilumos siurblys jums geriausiai tiktų.

Geoterminiai šilumos siurbliai žemė vanduo


Geoterminis šildymas - tai ekologiškas, o kartu ir ekonomiškas sprendimas šildyti didesnio ploto individualius namus, kotedžus, taip pat idealiai tinka seniems renovuojamiems pastatams, kurie turi radiatorinį šildymą. Geoterminis šilumos siurblys iš žemės ištraukia energiją, kuri yra panaudojama būsto šildymui. Geoterminiai šilumos siurbliai yra patikimi net esant labai šaltam klimatui. Kadangi šilumos šaltinis yra pastovi geoterminė žemės energija, ji beveik nepriklauso nuo lauko oro temperatūros.

Svarbiausias aspektas įsirengiant geoterminį šildymą yra tinkamo įrenginio pasirinkimas. Geoterminis šilumos siurblys žemė-vanduo yra parenkamas pagal namo tipą ir šilumos poreikį. Labai svarbu tinkamai įvertinti visus aspektus, kad geoterminio šildymo sistema būtų efektyvi ir pasiektų norimą rezultatą.

Žvelgiant bendrai, geoterminiai šilumos siurbliai žemė-vanduo dažniausiai yra naudojami namų šildymui bei karšto vandens ruošimui. Tiesa, sistemą galima suderinti taip, kad vasarą ji galėtų ir vėsinti namus. Todėl čia atsiranda pats svarbiausias aspektas - tinkamas geoterminio šilumos siurblio parengimas darbui į bendrą sistemą.

Mūsų kataloge rasite Vaillant, Atlantic ir kitų žinomų gamintojų įrangą. Geoterminiai šilumos siurbliai žemė vanduo išsiskiria puikiomis darbinėmis savybėmis, ilgaamžiu darbu. Jei nesate tikri, koks šilumos siurblys žemė-vanduo jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, patarsime, koks geoterminis šildymas jums geriausiai tiktų.

Oro kondicionierių, šilumos siurblių montavimas


Esant poreikiui, galime pasiūlyti partnerius oro kondicionieriaus ar šilumos siurblio montavimui jūsų namuose ar komercinėse patalpose. Tik tinkamai ir kokybiškai sumontuotas oro kondicionierius ar šilumos siurblys veiks taip, kaip numato jo techninės specifikacijos. Domina šilumos siurblio ar oro kondicionieriaus montavimas? Susisiekite su mumis.