EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Automobilių tiuningo prekės internetu

Naujienos Visos naujienos

Kamera PMX C22H laidinė, atbul., HiEnd

Kaina: 46.56 €
Žiūrėk ČIA

Įtampos keitiklis 24V-220V, 350W

Kaina: 55.26 €
Žiūrėk ČIA

Monit.PMX MN3 7' 480x234 veidr.MP5 audio

Kaina: 72.60 €
Žiūrėk ČIA

Monit.PMX MN3 7' 480x234 veidr.PAL/NTSC

Kaina: 62.16 €
Žiūrėk ČIA

Monit.PMX MN4 įmontuojamas 7' PAL/NTSC

Kaina: 65.64 €
Žiūrėk ČIA

Monit.PMX MN4A įmont.MP5 7' PAL/NTSC

Kaina: 90.00 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Kamera PMX C12H laidinė, atbul., HiEnd

Kaina: 46.56 €
Žiūrėk ČIA

Kamera PMX CPS01 BS-111 su park.davikliu

Kaina: 69.12 €
Žiūrėk ČIA

Kamera PMX C18 E629 laid., sunkvež, CCD

Kaina: 42.01 €
Žiūrėk ČIA

Monit.PMX MN1 4.3' 480x272 atid.NTSC/PAL

Kaina: 41.39 €
Žiūrėk ČIA

Monit.PMX MN3 7' 480x234 veidr.MP5 audio

Kaina: 72.60 €
Žiūrėk ČIA

Monit.PMX MN4 įmontuojamas 7' PAL/NTSC

Kaina: 65.64 €
Žiūrėk ČIA
 

Automobilio tiuningas           

                           

Automobilių tiuningas tai išvaizdos keitimas, siekiant pagerinti technines automobilio charakteristikas: sumažinti automobilio masę, pagrąžinti automobilį, pagerinti aerodinamines charakteristikas, padidinti arklio galių skaičių ir kt. Keletas pasaulyje labiausiai paplitusių automobilių stilių yra „Rat Style“, „Bosozoku“, „Clean Style“, „VIP Style“, „Hot Rod“, „Lowrider“, Sleeper“ ir kt.

 

„Rat Style“ (žiurkiškas) stilius išsiskiria tuo, kad mašinos kėbulas yra padengtas rūdimais. „Rat Style“ automobilis dažniausiai turi stogo bagažinę, kurioje kartu vežiojasi daug nereikalingų rakandų.

 

„Bosozoku“ stilius išsiskiria tuo, kad prie žemės maksimaliai yra priartintas kėbulas, turi plačius ratlankius. Japonijoje šis stilius dar išsiskiria ir tuom, kad turi išskirtinį priekinį buferį. Taip pat šio stiliaus ypatybė, tai kad turi ilgą išmetimo vamzdį ar prieš priekinį buferį sumontuotą radiatorių.

 

„Clean Style“ (tvarkingas stilius) stilius išsiskiria tuo, kad automobilis yra tvarkingas, sužemintas protingai, ant kėbulo nerasi nė vienos rūdelės. Šiam stiliui svarbiausia yra tvarkinga išvaizda.
 

„VIP Style“ stilius išsiskiria tuo, kad liečia didelius ir prabangius sedanus. Skiriamieji bruožai – didelio skersmens ir platūs ratlankiai bei maksimaliai sužemintas kėbulas.
 

„Hot Rod“ stilius išsiskiria, tuo kad klasikinis automobilis, turintis stipriai modifikuotą variklį ir patobulintas įvairiausiomis naujovėmis, tiek salone, tiek išorėje. Tai – vienas seniausių „tiuningo“ stilių pasaulyje.
 

„Lowrider“ stilius išsiskiria tuo, kad kėbulas guli ant prisipučiamų „pagalvių“. Taip automobilis gali važinėti būdamas padoraus aukščio, o sustojęs per kelias sekundes sužemėti taip, kad išmetimo vamzdį ir asfaltą skirtų centimetras.

 

"Sleeper“ stilius išsiskiria tuo, kad automobilis yra stipriai modifikuotu varikliu, turintys kelis šimtus arklio galių. Taip pat šio stiliaus automobilis turi didelį tarpinį oro aušintuvą priekyje.
 


Lietuvoje tiuninguotų mašinų taip pat galima išvysti, tik šie tiuningai dažniausiai būna gana paprasti, artimi „Clean Style“ (tvarkingas stilius), kai automobilis turi tvarkingą išvaizdą.