EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Automobilinis apšvietimas internetu pigiau

 
 

Automobilinis apšvietimas                     

                        

Automobilinis apšvietimas yra automatiniai šviesų jungikliai, priekiniai žibintai, galinių žibintų komplektai, auto lemputės, posūkių žibintai ir kita.

 

Gerai šviečiantys automobilio žibintai ypač svarbūs saugiam vairavimui, o ypač tai aktualu šaltuoju metų laiku, kai ilgai yra tamsu. Keliui apšviesti skirtos lemputės yra pačios svarbiausios ir vairavimo saugumui, ir vairuotojo komfortui, todėl jas rinktis reikia atidžiausiai. Tačiau išsirinkti tinkamas lemputes užduotis yra ne visada paprasta. Yra keletą pagrindinių parametrų į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Technine prasme lemputes galima skirstyti į tokius tipus: kaitrines (iki 10 W), halogenines (virš 10 W), didelio intensyvumo išlydžio (Xenon) ir šviesos diodų (LED) lemputes.

 

Na, o kiekvieną lemputę sudaro stiklinis gaubtas, kepurėlė ir siūlelis. Oras iš po gaubtelio išsiurbiamas, taip sudarant vakuumą (kaitrinės), arba pripildomas specialių dujų (halogeninės). Perkant lemputę, būtina žinoti, koks jos kepurėlės tipas reikalingas jūsų automobiliui – antraip nebus įmanoma jos įstatyti į vietą.

 

Svarbiausias dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, renkantis lemputę, - ant jos pateikta informacija, užkoduota specialiais ženklais. Labai svarbu, kad ant lemputės kepurėlės būtų visi reikalingi žymėjimai. Jei kurio nors trūksta, galima suabejoti, ar lemputė pakankamai kokybiška. Kitas ne mažiau svarbus aspektas yra lemputės techniniai parametrai – kepurėlės tipas, įtampa, galingumas. Kokybiškose lemputėse neturi būti švino, neturi skleisti ultravioletinių spindulių ir kita.

 

Jeigu norite, kad automobilio lemputė neperdegtų labai greitai reikėtų žinoti, kad skirtingų tipų lemputės tarnauja skirtingai: kaitrinės teoriškai turėtų degti iki 5000 darbo val., Xenon lemputės – maždaug 3200 darbo val., LED – apie 12 000 – 15 000 darbo val.

 

Tamsiuoju metų sezonu reikėtų įsigyti ryškiau šviečiančias lemputes, nes lyjant, pustant, esant miglai ar rūkui, tokios lemputės kelią apšviečia ryškiau, pats automobilis tampa kur kas geriau matomas kitiems eismo dalyviams.

 

Taigi renkantis automobilio lemputes reikia atkreipti dėmesį į visus jos žymėjimus. Jei kurio nors stinga, verta suabejoti dėl gaminio kokybės. Rinkitės tik patikimo gamintojo lemputę, nes taip bus mažesnė tikimybė, kad lemputė yra falsifikuota. Šaltuoju metų laiku reikėtų rinktis didesnio ryškumo lemputę ir kita. 

 

Taigi automobilinį apšvietimą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, b-a.lt elektroninėje internetinėje parduotuvėje, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, vyksta įvairios akcijos ir kita.