Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
Filtruoti
 

Ventiliatorius Gorenje BVX120WTS

Kaina: 50.01 €

Ventiliatorius Gorenje BVX150SHS

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 78.76 €

Ventiliatorius Gorenje BVX150STS

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 61.26 €

Ventiliatorius ICON 15, baltas

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 61.75 €

Ventiliatorius ICON 15, baltas

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 61.75 €

Ventiliatorius Gorenje BVX120WHS

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 67.51 €

Ventiliatorius Gorenje BVX100WTS

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 45.00 €

Ventiliatorius Gorenje BVX100WS

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 28.75 €

Ventiliatorius Gorenje BVN100WS

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 25.00 €
 
 

Ventiliacinės sistemos  

                                                                    

Vėdinti patalpas būtina dėl kelių svarbių priežasčių: šalinamas panaudotas oras su padidėjusia anglies dvideginio koncentracija, šalinami nepageidaujami kvapai, šalinama perteklinė drėgmė, šalinamos dulkės, mikrobai, virusai, tiekiamas šviežias oras prisotintas deguonies ir kita.

 

Natūraliai patalpa vėdinasi per atidarytus langus, stoglangius, ventiliacines angas, duris, įvairius plyšelius ir kita. Tačiau neretai natūralaus vėdinimo nepakanka, todėl tenka patalpas vėdinti dirbtinai. Butuose, namuose dažniausiai yra įrengiama vietinė ištraukiamoji ventiliacija.

 

Taigi kokį ventiliatorių pasirinksite priklauso nuo patalpos paskirties. Tačiau kiekviename bute, name būtinas ventiliatorius yra tokiose vietose kaip: tualetas, vonios kambarys, virtuvė.

 

Tualete gali pakakti ir paprasto ištraukiamojo ventiliatoriaus, tačiau jo našumas turėtų būti ne mažesnis kaip 30 kubinių metrų per valandą. Šį ventiliatorių galima montuoti tiesiog prie grotelių.

 

Ventiliatorius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, dydžių, dizainų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita. Juos galite rinktis, kurie įjungiami patraukus virvutę arba modernesnius prietaisus – ventiliatorius su laiko matuokliais. Taip pat galima prie šviesos jungiklio prijungti ventiliatorių.

 

Kai vonioje ir tualete yra bendras ventiliacijos kanalas, tai būtų gerai jeigu būtų papildomai sumontuotas atbulinis vožtuvas, kuris neleistų sklisti kvapui iš vienos patalpos į kitą.

 

Vonios kambaryje būtų geriausiai rinktis ventiliatorių su drėgmės davikliu ir laiko matuokliu, nes tokia vėdinimo sistema įsijungia pati, kai patalpoje buna per daug drėgna. Taigi taip butų užkirtas kelias drėgmei, nerasotų veidrodis, neatsirastų pelėsio.Tačiau galingiausią ventiliatorių reikėtų rinktis virtuvėje, kur daugiausiai būna garų, įvairių kvapų ir kita. Įrenginio galingumą galima apskaičiuoti dauginant virtuvės tūrį iš dešimties, todėl tarkime 10 kvadratinių metrų ploto virtuvei reikėtų tokio ventiliatoriaus, kuris per valandą galėtų prafiltruoti 220-300 kubinių metrų oro. Virtuvėje galima įrengti ne tik ištraukimo, bet ir iš lauko tiekiančią orą ventiliacijos sistemą. Efektyvi priemonė yra ir ištraukiamieji gaubtai virš viryklių, kurie per ortakius blogą orą pašalina į lauką.


Taigi turint kokybišką ventiliacinę sistemą galėsite išvengti pelėsio, garų, įvairių nemalonių kvapų, higienos problemų ir kita.


Jeigu nežinote kokią ventiliacijos sistemą pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Ventiliacinę sistemą rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos ir būna didesnės.

 

Ventiliacinę sistemą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.