Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Matavimo prietaisai ir priemonės internetu pigiau

 
 

Matavimo prietaisai internete – kurių jums gali prireikti?

„Žmonės mėgsta skaičius“ – taip kadaise yra pasakęs Mažojo princo autorius. Ir iš tiesų – šiais laikais stengiamasi viską išmatuoti, viską pažinti, žinoti viską kiek įmanoma tiksliau. Ir tai taikoma ne vien mokslo pasaulyje. Paklauskite, kad ir namų šeimininkės, kiek skirtingų brangesnių ar pigesnių matavimo prietaisų ji naudoja. Visų pirma, tai bus elektroninės svarstyklės, kurios padeda pasverti maisto produktus ką nors gaminant. Taip pat virtuvėje šeimininkės naudoja ir įvairius paprastai pigesnius tūrio matavimo prietaisus, kaip kad graduotos stiklinės ar specialūs šaukšteliai, į kuriuos telpa tikslus tūris. Be to, virtuvėje dažnai praverčia ir laikmatis, kuris taip pat matuoja laiką, kiek laiko verda kiaušiniai ar kepa pyragas. Taigi, įvairių tipų ir kainų matavimo prietaisai mus supa visur ir keletą jų tikrai verta turėti ne vien virtuvėje, bet ir apskritai namuose. Žinoma, nepulkite iškart pirkti visų. Geriau išsirinkite tuos, kurie tikrai reikalingi.


Labai naudingas nebrangus prietaisas namuose yra termometras. Ir ne tik lauko termometras, bet ir vidaus. Juk įdomu žinoti, kokia temperatūra yra jūsų namuose. Dabar elektrinių termometrų pasirinkimas yra išties didžiulis. Labai dažnai galima rasti matavimo prietaisą, kuriame yra ir termometras, ir higrometras, tai yra, drėgmės matuoklis. Pakankamas drėgmės kiekis žmogui labai svarbus. Itin svarbu, kad drėgmės kambaryje nebūtų per mažai, nes tai nėra itin sveika. Na o didelis drėgmės kiekis vonios kambaryje ar virtuvėje gali sukurti puikias sąlygas pelėsiui vystytis. Todėl, turėdami drėgmėmatį, galėsite žinoti, kokia santykinė drėgmė yra jūsų namuose ir ją reguliuoti vėdinant kambarį, keliant temperatūrą ar naudojant drėkintuvus.


Labai naudingas ir namuose praverčiantis dalykas gali būti atstumo matuoklis. Ne, mes nekalbame apie liniuotę. Atstumo matuoklis, tai toks prietaisas, kuris veikia ultragarsu arba lazeriu. Šie prietaisai leidžia tiksliai ir greitai išmatuoti atstumą iki reikiamo objekto. Tiesa, ultragarsiniai atstumo matavimo prietaisai gali būti nevisai tikslūs, esant stipriai vėjui, tačiau jie puikiai tinkami naudoti namuose.


Namuose labai naudingas prietaisas yra testeris. Jis praverčia, kuomet reikia dirbti su elektra, tai yra įtaisyti naują rozetę, sutvarkyti laidus ar remontuojant elektrinius prietaisus. Tad jei bent kiek išmano elektrą, šis prietaisas jums gali būti labai pravartus.


Žinoma, namuose visuomet praverčia ir nebrangūs ne elektriniai prietaisai matavimui. Pavyzdžiui, gulsčiukas – turbūt nėra žmogaus, kuriam neteko naudotis gulsčiuku. Jis reikalingas ne tik namuose atlikti remontą, bet ir norint lygiai pastatyti naują skalbimo mašiną ar kitą elektrinį prietaisą. Prie artimų gulsčiukui daiktų, galima priskirti ir kampainį, kuris padeda nubrėžti, išpjauti stačius kampus, kai reikia tikslumo. Be to, namuose labai naudinga yra turėti bent vieną ilgesnę liniuotę ir, žinoma, ruletę – be jos sunku įsivaizduoti pačius įvairiausius matavimus namuose. Galiausiai, visuose namuose praverčia svarstyklės. Ir ne tik virtuvinės. Svarstyklės, visų pirma, naudojamos žmogui pasverti, tačiau jas galima naudoti ir kitų daiktų svėrimui, pavyzdžiui, bagažo, kai keliaujate lėktuvu. Taigi tai dar vienas buityje itin pravartusir pigus matavimo prietaisas.

Matavimo priemones internete apima: manometrus, techninius termometrus, drėgmės matuoklius, dangos storio matuoklius, jėgos matavimo įrangą, radiacijos matavimo prietaisus, triukšmo matavimo prietaisus, pavojingų medžiagų matavimo prietaisus, dujų matavimo prietaisus, srovės reples, aplinkos matavimo prietaisus, galios matavimo prietaisus ir aksesuarus, temperatūros matavimo įrangą, laboratorinius matavimo prietaisus, matavimo įrankius, multimetrus, osciloskopus, įmontuojamus prietaisus, svarstykles, bandymų įrangas, testavimo laidus ir zondus ir kita.

Manometras, tai yra prietaisas slėgiui matuoti. Manometrai gali būti dviejų rūšių: skysčio ir deformaciniai.Skysčio manometras yra U formos vamzdelis, pripiltas skysčio. Abiejuose vamzdelio šakose skysčio lygis vienodas, kai slėgis vienoje pusėje pasikeičia, skysčio lygis vamzdelio šakose tampa ne vienodas. Kuo didesnis slėgis, tuo jis skystį veikia didesne jėga ir tuo aukščiau pakyla skystis vamzdelyje. Slėgio sukurta jėga lygi pakelto skysčio svoriui.Deformacinis manometras gali būti membraninis, bordono, aneroidas. Membraniniame manometre slėgis išlenkia membraną, esančią tarp tūrio, kuriame matuojamas slėgis ir lyginamojo tūrio, kuriame slėgis laikomas pastoviu. Borodono prietaisas veikia – dujos pakliūna į išlenktą vamzdelį. Nuo slėgio vamzdelis truputį išsitiesia. Vamzdelio galas sujungiamas su rodykle. Kuo slėgis vamzdelyje didesnis, tuo jis labiau išsitiesia ir labiau pasuka rodyklę ir kita.

Techniniai termometrai apima elektrokontaktinius ir elektroninius termometrus, gyvsidabrio termometrus, skysčio termometrus, temperatūros daviklius ir kitus termometrus.Elektrokontaktiniai termometrai yra skirti skysčių ir garų temperatūrai matuoti ir palaikyti rodyklėmis nustatytuose ribose.Naudojant elektrokontaktinius ir elektroninius termometrus nereikės baimintis dėl to, jog termometras gali sudužti ir į orą pasklis kenksmingi gyvsidabrio garai. Termometrų galite įsigyti su lanksčiu galiuku, įvairiausių formų ir dydžių. Elektroninis termometras temperatūrą parodo labai greitai ir pakankamai tiksliai.Gyvsidabrio termometrai yra skirti matuoti įrengimų, skysčių, medžiagų, naudojamų įvairiose pramonės šakose temperatūrai. Termometras yra užpildomas gyvsidabriu.Gyvsidabrio termometrai yra pigesni, patikimesni už elektroninius termometrus. Tačiau juos reikia visada labai saugoti, kad nenukristų ir nesudužtų, nes po grindis pasklidę gyvsidabrio burbuliukai į orą išskiria nuodingus garus.

Skysčio termometrai yra skirti matuoti įrengimų, skysčių, medžiagų, naudojamų įvairiose pramonės šakose temperatūrai. Termometras yra užpildomas termometrinio skysčio.Skysčio termometrai – temperatūra nustatoma pagal termometrinio skysčio tūrio pokytį.Taigi labiausiai yra paplitę skysčio termometrai. Tai plonas stiklinis vamzdelis su rezervuaru apačioje. Jame ir dalyje vamzdelio yra termometrinio skysčio (alkoholio, gyvsidabrio ir kita). Tokio termometro skalėje galite gerai matyti, kaip vamzdelyje plečiasi arba traukiasi skystis. Kai kyla temperatūra skysčio stulpelis ilgėja, o kai krenta – trumpėja.Temperatūros davikliai priklausomai nuo paskirties gali matuoti išorės, patalpų, grindų, oro, vandens temperatūrą.

Drėgmės matuoklius internete galite rinktis iš plataus asortimento – grūdų drėgmės matuoklis, medienos drėgmės matuoklis, oro drėgmės matuoklis, drėgmės matuokliai statyboms, šieno ir siloso drėgmės matuoklis, drėgmės matuoklis popieriui, drėgmės matuoklis gruntui ir kita.

Dangos storio matuoklis yra skirtas izoliacinės dangos matavimams ant spalvotųjų metalų paviršių.Dangos storio matuokliai gali turėti apšviečiamą ekraną, USB jungtį, senkančios baterijos perspėjimą, yra nedidelio dydžio ir svorio bei lengvai valdomi, pakankamai tiksliai matuoja ir kita.

Jėga yra mechaninio poveikio ar kūnų sąveikos matas. Na, o prietaisas mechaninei jėgai matuoti yra vadinamas dinamometru. Dinamometrus galite rinktis iš įvairių konstrukcijų, paskirties, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, formų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, techninių savybių ir kita.Dinamometrai graduojami niutonais.Perkant jėgos matavimo įrangą svarbiausia dinamometro dalis yra tampri spyruoklė. Prie spyruoklės pritaisyta skalė yra suskirstyta niutonais.Dinamometrų rūšys yra: spyruokliniai dinamometrai, cilindriniai dinamometrai, demonstraciniai dinamometrai, medicininiai dinamometrai, mokykliniai – labaratoriniai dinamometrai ir kita.

Radiacijos matavimo prietaisai inyternete apima elektromagnetinio smogo matavimo prietaisus, elektromagnetinio smogo apsaugas, spinduliavimo matavimo prietaisus, mikrobangų nuotėkio testerius, radiaktyvumo skaitiklius, geigerio skaitiklius ir kita.

Triukšmo matavimo prietaisus galite naudoti fabrikuose, mokyklose, oro uostuose, namuose, ofisuose bei kitose triukšmo erdvėse.Triukšmo matavimo matuoklis gali matuoti akustinį ir žemo dažnio triukšmą. Tad triukšmo matavimo prietaisai padeda atskirti įprastą triukšmą nuo per didelio triukšmo, kuris jau viršija normas.Galite pasirinkti vertinimo metodus – pavyzdžiui jautrumas kaip žmogaus ausies, žmogaus ausiai paprastai negirdimas ir kita.Pagal triukšmo valdymo įstatymą leistinas triukšmo lygis daugiabučiuose namuose nuo 6 iki 18 val. ne daugiau 40 decibelų (ekvivalentinis) ir 55 decibelų (maksimalus), nuo 18 iki 22 val. – ne didesnis nei 35 decibelų (ekvivalentinis) ir 50 decibelų (maksimalus) garso lygis, nuo 22 iki 6 val. – ne didesnis kaip 30 dB (ekvivalentinis) ir 45 dB (maksimalus) garso lygis.Tad turėdami triukšmo matavimo prietaisą galėsite lengvai nustatyti ir įrodyti nuolat kaimynų skleidžiamą triukšmą.

Jeigu norite nustatyti pavojingų medžiagų koncentraciją norimoje vietoje Jums bus reikalingas pavojingų medžiagų matavimo prietaisas.

Dujų matavimo prietaisai apima spaudimo matavimo prietaisus, deguonies ir oro analizavimo sistemas, matavimo prietaisus kitoms dujoms, anemometrus ir kita.

Taigi anemometru vėjo greitį reikės matuoti atviroje vietoje, nes pastatai, medžiai, kalvos gali mažinti greitį. Paprastai matavimai yra atliekami 10 metrų aukštyje virš žemės paviršiaus.Anemometrai būna: kaitinamos vielelės anemometras (termoanemometras), sparnelinis anemometras (kaušelinis anemometras), lazerinis Doplerio anemometras, akustinis anemometras (ultragarsinis anemometras).

Spaudimo matavimo prietaisai yra reikalingi norint matuoti slėgį. Juos galite rinktis nešiojamus, kompaktiškus, vienfunkcinius arba daugiafunkcinius, kurie gali matuoti slėgį, temperatūrą ir kita.Slėgio matuokliai gali netikti dirbti esant aukštam vakuumui.

Deguonies ir oro analizavimo sistemos lengvai ir paprastai matuoja ištirpusį deguonį.

Naudojant srovės matavimo reples, srovę galėsite išmatuoti nenutraukę grandinės. Tad Jums nereikės stabdyti įrenginių ar elektros energijos tiekimo norint išmatuoti srovę.

Aplinkos matavimo prietaisai apima bandinių juosteles, pH matavimą, vandens kokybės daugiaparametrius prietaisus, laboratorinius sprendimus, laidumo matavimo sistemas, skysčio matavimą, termokameras ir kita.Turint bandinių juosteles galėsite nustatyti vandens kietumą, sodo dirvožemį, nitratų/azoto kaupimąsi geriamajame ir gruntiniame vandenyje ir kita.Šie tyrimai yra reikalingi tam, kad žinotumėte ar Jums tinkamas vandens kietumas, norėdami patikrinti augmenijos galimybes ir teršalų dalį, nitratų kiekį dirvožemyje ir kita.

Turint pH matuoklį galėsite tikrinti trąšų tirpalus, vandenį, dirvožemį ir kita.Norint, kad augalai tinkamai augtų, būtina sąlyga yra tinkamas dirvožemio pH. Dirvožemio pH rodiklis naudojamas ne tik dirvožemio šarmingumui ar rūgštingumui apibūdinti, jis taip pat leidžia nustatyti, kokie augalai augs tiriamojoje dirvoje, kokio amžiaus yra dirva ir kiek maistingų medžiagų joje dar likę. Dirvožemio pH nustatymas gali žymiai prisidėti prie augalų tinkamo išauginimo. Skirtingoms augalų rūšims, reikia skirtingo pH lygio dirvoje.PH matuoklius galite rinktis atsparius vandeniui, tinkančius tiesioginiam ar netiesioginiams dirvos matavimui, tikslius, patikimus, kai kurie pH matuokliai gali matuoti ir temperatūrą ir kita

Vandens kokybės daugiaparametrius prietaisus internete galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, gamintojų, spalvų, techninių savybių, medžiagų iš kurių yra pagaminti, dizainų.Tad šie prietaisai Jums suteiks informaciją apie geriamojo vandens kokybę. Taip pat gali suteikti informaciją apie vandens temperatūrą, laidumą ir kita.

Naudojant laidumo matavimo sistemas galėsite nustatyti elektros laidumą (bendrą ištirpusių medžiagų kiekį) vandenyje. Taip pat galite naudoti šias sistemas norint patikrinti vandens grynumą arba vandens kokybę akvariumuose.

Termokameros fiksuoja šiluminį ir paprastą vaizdą su kiekvienu mygtuko paspaudimu. Termokameros gali turėti patogią programinę įrangą duomenų analizavimui. Jeigu termokamerą pirksite kokybišką, tai galite būti garantuoti aukštos rezoliucijos termo nuotraukomis. Galite matuoti labai plačią temperatūros sferą (-10 iki 350 C°).

Temperatūros matavimo įrangą sudaro įtempiami termometrai, infraraudonųjų spindulių termometrai, duomenų kaupiklių matuokliai, temperatūros matavimo prietaisai, temperatūros matavimo juostelės.

Laboratoriniai matavimo prietaisai apima stalinius multimetrus, dažnio skaitiklius, funkcinius generatorius, spektro analizatorius ir kita.

Multimetras tai prietaisas, kuris yra skirtas matuoti pagrindiniams elektriniams dydžiams – įtampai, srovei, varžai ir kita. Juos taip pat galima pastebėti naudojant automobilių remontui, be pagrindinių elektrinių dydžių dar dažniausiai papildomai gali matuoti impulsinio signalo trukmę, dažnumą, variklio apsisukimus ir kita.

Turint dažniamačius ir dažnio skaitiklius galėsite išmatuoti ir suskaičiuoti elektrinius impulsus.

Funkcinis generatorius paprastai yra elektroninės bandymo įrangos ar programinės įrangos, naudojamos sukurti įvairių tipų elektrinius signalus plačiame dažnių diapazone.

Matavimo prietaisų priedai yra įmontuotų matavimo prietaisų adapteriai, srovės matavimo replių adapteriai, matavimo dekados, matavimo prietaisų krepšiai, laikikliai, matavimo rezistoriai, matavimo programinė įranga, tinklo rezistoriai, specialūs aksesuarai ir kita.

Matavimo įrankius internete galite rinktis iš plataus asortimento – kalibravimo įrankiai, slankmačiai, lazeriniai atstumo matuokliai, tolmačiai, lygio matuokliai ir aksesuarai, laikrodiniai matuokliai, matavimo įrankių rinkiniai, matavimo indai, metalo ir įtampos laidų ieškikliai, mechaniniai mikrometrai, žymėjimo įrankiai, gulsčiukai, liniuotės, ruletės, kampainiai ir kita.

Kalibravimas yra matavimo prietaiso rodmenų tikrinimas.

Slankmatis yra nonijaus skalę turintis prietaisas, naudojamas ilgiui nuo 10 mm iki 100 mm matuoti.Slankmatis gali būti pagamintas iš nerūdijančio plieno, taip pat slankmačius galite rinktis iš skirtingų gamintojų, išmatavimų, kainų, tikslumo paklaidos ir kita.Slankmačius galite rinktis ir elektroninius. Tokie slankmačiai turės didelį LCD ekraną, keturių skirtingų tipų matavimus: išorinis, vidinis, gylis bei žingsnis ir kita.

Lazerinius atstumo matuoklius, tolmačius naudoti yra labai paprasta.Lazerinių atstumo matuoklių, tolmačių optikos korpusas yra gaminamas tvirtas, apsaugantis nuo dulkių ir vandens lašų, universalus matavimo smaigtas, skirtas tiksliems matavimams nuo sunkiai pasiekiamų paviršių ir briaunų, gali turėti daug lengvai naudojamų matavimo funkcijų, skirtų atstumų, plotų ir tūrių skaičiavimui, dėl savo tvirtumo gali puikia tikti ir statybos aikštelėse, labai praverčia sudarant statybos darbų sąmatas, apskaičiuojant reikiamus medžiagų kiekius, projektuojant, įvertinant atliktų darbų kokybę, aiškus ir informatyvus ekranas ir kita.

Lygio matuokliai ir aksesuarai taip pat yra gaminami tvirti, turintys apsaugas nuo dulkių ir vandens lašų, dėl savo tvirtumo gali puikia tikti ir statybos aikštelėse, gali turėti kelių linijų lazerius, savaime išsilyginantys, labai kompaktiški ir kita.Lygio matuoklis labai praverčia, kai norite išlaikyti tikslų lygumą, vientisumą, pavyzdžiui klijuojant plyteles, kabinant paveikslus ant kelių sienų ir kita. Taigi tai puikus įrankis praverčiantis statybose, buityje ir kita.

Matavimo įrankių rinkinius gali sudaryti kelios dalys – slankmatis, mikrometras, kampainis, liniuotė, dėklas plastikinis, žymeklis, ruletė ir kita.

Perkant matavimo įrankių komplektus galėsite ne tik sutaupyti pinigus, bet ir visi matavimo įrankiai bus vienoje vietoje, todėl bus lengviau ir greičiau juos susirasti, nešiotis ir kita.

Turint metalo ir įtampos laidų ieškiklį galėsite greitai aptikti elektros energijos tiekimo linijas, metalą ir kita. Šie prietaisai įspėja apie metalo ir įtampos radimą garsinius signalu, o ekranėlyje galėsite pamatyti gautą rezultatą.

Mechaninis mikrometras yra nedidelių ilgių tikslaus matavimo prietaisas.Mikrometrus galite rinktis pagamintus iš grūdinto plieno ir kito metalo. Gali skirtis matavimo dydis ir matavimo tikslumas. Tikslesniam matavimui užtikrinti gali būti įmontuota terkšlė, o rankenėlė rifliuota.Mikrometrus galite rinktis iš kelių rūšių: mechaniniai mikrometrai, elektroniniai mikrometrai ir kita.

Žymėjimo įrankiai yra skriestuvas, metalo žymėjimo rėžtukas, markeris, pieštukas, kreidelės ir kita.Paprastai žymėjimo įrankiai būna atsparūs dėvėjimuisi, vandeniui, oro sąlygoms, greitai džiūstantys, gerai matomi, saugus rašyti, žymėti ant daugumos paviršių ir kita. Taip pat gali būti atsparūs UV spinduliams, tepalams, vibracijai ir kita.

Gulsčiukas tai yra prietaisas gulsčiai ar stačiai padėčiai nustatyti. Gulsčiukas yra idealus matavimo prietaisas visiems buities ir amato darbams.Gulsčiukus rinkitės tokius, kurie yra atsparūs nedideliems sutrenkimams, na o skystis esantis matavimo žymėje yra atsparus saulės spinduliams ir kita.Gulsčiukus galite rinktis lazerinius, skaitmeninius ir kita. Šie išsiskiria tuo, jog jie yra ypač tikslūs, veikia greitai, nustatydami kampą ar posvyrį, tai pat pateikia aiškiai matomus rezultatus ekrane.

Ruletę reikėtų rinktis tokią kuri greitai, lengvai dirbant nesulinksta, yra standi ir kita.Taip pat ruletę rinkitės tokią, kuri turi didelius ir aiškius juodos spalvos skaitmenis, ryškios spalvos, nes galėsite lengviau ir greičiau pastebėti ruletę, patogus fiksavimo mechanizmas, ergonomiškas korpusas pagamintas iš atsparios smūgiams medžiagos, gali turėti automatinį užraktą.

Dar vienas matavimo įrankis yra kampainis. Tai labai senas ir tradiciškas įrankis, savo išvaizda primenantis raidę L.Kampainis gali būti puikus pagalbininkas mūrininkams, staliams, dailidėms ir kitų sričių specialistams, atliekant darbus. Su kampainiu ne tik galima braižyti linijas, bet ir išnaudoti jau paruoštų projektų kampų patikrinimui ir kita.Kampainiai gali būti pagaminti iš metalo, medžio ar tiesiog sujungus šias medžiagas kartu. Kampainį sudaro mentės, na o paprastai viena iš menčių turi tam tikrą skalę, padedančią matavimo darbams.Kampainius galite rinktis universalius, staliaus, mechaniko ir kita.

Multimetrai apima analoginius multimetrus, kalibruotus įrankius, skaitmeninius multimetrus ir kita.Multrimetras leis Jums išmatuoti kintamosios arba nuolatinės srovės įtampą, srovę ir atsparumą. Taip pat leidžia patikrinti diodus ir tranzistorius. Garsinis signalas yra naudingas elektros įrengimams patikrinti grandinės nepertraukiamumą.  

Osciloskopas yra elektros signalo formos stebėjimo ir matavimo prietaisas. Signalas dažniausiai stebimas kaip dviejų matavimų grafikas, kur Y ašis rodo tiriamo signalo amplitudę, o horizontali X ašis rodo laiko reikšmę. Nors 'Y' ašis rodo elektros įtampos reikšmę, panaudojus paprastas priemones, bet koks tiriamas parametras gali būti konvertuojamas į įtampą. Dažniausiai osciloskopai naudojami tirti besikartojančius signalus, tačiau šiuolaikiniai skaitmeniniai osciloskopai leidžia tirti ir vienetinį impulsą ar nesikartojančią signalų seką.Osciloskopai gali būti analoginiai osciloskopai, kompiuterinės matavimo, kontrolės kortos, skaitmeniniai osciloskopai, osciloskopų priedai, rankiniai osciloskopai, USB matuokliai, jungiklių dėžės ir kita.

Įmontuojami prietaisai apima analoginius panelinius matavimo prietaisus, skaičiavimo modulius, įmontuojamus srovės transformatorius, skaitmenines paneles, matavimo mazgus, moto valandų skaitiklius, įmontuojamus temperatūros matavimo prietaisus, termometrus, hidrometrus, barometrus, srovės transformatorius ir kita.S

varstyklės apima: kabinamas svarstykles, kišenines svarstykles, stalines svarstykles, platformines svarstykles ir kita.

Bandymų įrangą sudaro: dvipoliai įtampos testeriai, kabelių ilgio matavimo prietaisai, kabelių testeriai, kalibratoriai, įžeminimo testeriai, edoskopų priedai, endoskopai, izoliacijos matavimo sistemos, izoliacijos storio matuokliai, LCR multimetrai, linijų matavimo prietaisai, magnetinio laiko analyzatoriai, mikroskopai, įtampos, elektrinio lauko matavimo prietaisai, tinklo analyzatoriai, įtampos indikatoriai, apsauginiai matuokliai, refraktometrai, rozečių testeriai, saulės energijos technologijų testavimo įranga, greičio matavimo prietaisai, tachometrai, testavimo įranga, telefonų testavimo įranga, USB skaitmeniniai mikroskopai, elektros instaliacijos tikrinimo prietaisai ir kita.

Dvipolio įtampos testeris suteiks Jums galimybę su vienu patogiu prietaisu patikrinti įtampą, srovę ir grandinės vientisumą. Viską, ką jums reikia padaryti su testeriu, tai pasirinkti įtampos, varžos ar srovės matavimo režimą, na o visa kita atliks testeris. Dvipoliai įtampos testeriai gali būti laikomi specialiame dėkle, kuris leidžia matavimo zondus ir laidus laikyti paruoštus matavimui.

Kabelio ilgio matavimo prietaisais galite aptikti atvirą liniją arba trumpą grandinę. Prietaisai gali turėti galimybę įsiminti 500 reikšmių. Gali turėti automatinį išsijungimą ir kita. Taip pat gali turėti didelį skystųjų kristalų ekraną su apšvietimu, kuris užtikrina aiškų vaizdą tiek tamsoje, tiek ir ryškioje saulės šviesoje. Kabelių ilgio matavimo prietaisų korpusas paprastai būna tvirtas, todėl nesunkiai atlaiko įvairius kritimus.

Kabelių testeriai gali matuoti kabelio ilgį, aptikti kabelių gedimus ir kita. Visą informaciją naudojant kabelių testerius galėsite pamatyti LCD ekrane.

Kalibravimas yra matavimo prietaiso rodmenų tikrinimas.Kalibratoriai gali būti: temperatūros kalibratoriai, signalų kalibratoriai, slėgio kalibratoriai ir kita.

Mini endoskopo kamera leidžia pasinaudojant optine-elektronine technologija ištirti sunkiai pasiekiamus plotus. Taigi endoskopas padės Jums nustatyti sunkiai prieinamų dalių, suvirinimo taškų, išleido atvamzdžių būklę, sutaupant laiko ir padidinant produktyvumą.Endoskopus gali sudaryti ekranas ir zondas su optine sistema.Taigi endoskopai gali būti naudojami automobilyje: aušinimo sistemos patikrinimui, variklio patikrinimui, kėbulo patikrinimui, kondicionieriaus sistemos patikrinimui ir kita. Statybose – mūro, metalo, medžio sujungimų kokybės patikrinimui, santechninės įrangos patikrinimui, elektros sujungimų patikrinimui ir kita.

Turint izoliacijos storio matuoklį galėsite išmatuoti įvairių medžiagų storį. Pagaminti iš tvirto plastikinio korpuso matuokliai bus atsparūs UV spinduliams ir vandeniui. Izoliacijos storio matuokliais galite matuoti tokias dangas, kaip dažų, emalio, vario, plieno, geležies ir kita. Matuokliai gali turėti atmintį, didelį ekraną ir kita. Dėl nedidelių išmatavimų galite lengvai ir patogiai su savimi nešiotis izoliacijos storio matuoklius.Izoliacijos storio matuoklis gali praversti perkant naudotą automobilį, tiesiog šio prietaiso pagalba galėsite nustatyti dažų sluoksnio storį.

Multimetras, tai prietaisas su kuriuo galima matuoti daug įvairių vienetų – tai ir srovę, įtampą, varžą ir kita. Kuo kaina yra didesnė multimetrų, tuo daugiau jie funkcijų atlieka. Multimetrus galite rinktis turinčius sąsaja su kompiuteriu ir kita.

Linijų matavimo prietaisai supaprastina laidų paiešką sienose, kabelių kanaluose ir kita. Šie prietaisai turi siųstuvus ir imtuvus, taip pat perkant linijų matavimo prietaisus galite gauti ir naudojimosi instrukciją, baterijas ir kita.

Magnetinio lauko analyzatoriai rodo galimą elektromagnetinį lauką. Gali turėti integruotą LED žibintuvėlį. Magnetinio lauko analyzatorių korpusas yra gaminamas tvirtas, todėl gali kritimų, smūgių ir kita nebijoti.

Mikroskopas tai optinis prietaisas skirtas stipriai padidintam, plika akim neįžiūrimų objektų vaizdui gauti. Mikroskopija yra mažų objektų tyrimo mokslas. Mikroskopus galite rinktis iš įvairių tipų.Mikroskopai gali būti skirstomi į tokias grupes: optiniai nešiojami mikroskopai, stereoskopiniai mikroskopai, lazeriniai mikroskopai, elektroniniai mikroskopai, plazminiai mikroskopai ir kita

Įtampos indikatoriai yra gaminami atsparūs dulkėms ir drėgmei, gali turėti keičiamus antgalius ir kita.Įtampos indikatorius gali būti atsuktuvas. Su atsuktuvu galėsite paprastai ir pakankamai saugiai patikrinti elektrą namuose. Šis elementarus įtampos indikatorius yra skirtas kintamai elektros srovei tikrinti. Juo galima nustatyti fazę elektros įvado taškuose: jungikliuose, rozetėse, šviestuvams skirtuose laiduose ir kita.

Refraktometras, tai prietaisas, kuris dažniausiai yra naudojamas laboratorijose, lūžio rodiklio nustatymui. Refraktometrai gali būti skirstomi į keturias grupes: paprastieji rankiniai, skaitmeniniai rankiniai, proceso ir laboratoriniai. Rayleigh refraktometrai dažniausiai yra naudojami dujų lūžio rodikliui nustatyti.Taigi refraktometrai gali būti naudojami kontroliuoti cukraus, alkoholio kiekį maiste, gėrimuose, stebėti kuro ir kitokių cheminių junginių sudėtį.

Tachometrai gali pasižymėti savo funkcionalumu, greita reakcija ir patikimais matavimo rezultatais. Visi tachometrai turi apšviečiamą ekraną, senkančios baterijos perspėjimą, yra nedidelio dydžio ir svorio, taip pat yra lengvai valdomi. Pritaisą galite naudoti įvairiose pramonės šakose ir kitur. Taigi kokybiški tachometrai puikiai gali tikti ieškantiems patikimumo ir tikslumo.

Telefonų testavimo įranga daugiausiai gali būti skirta profesionaliam naudojimui, tačiau gali būti panaudota ir asmeniniams tikslams. Nei vienas darbas negali būti atliktas tobulai be reikiamos įrangos.

Turint USB skaitmeninį mikroskopą galėsite matomą vaizdą padidinti iki tam tikro skaičiaus. Na, o padidintą vaizdą galėsite matyti LCD ekrane, arba tiesiog išsaugoti SD atminties kortelėje. Integruoti baltis šviesos diodai, gali apšviesti vaizdą nenaudojant jokių papildomų šviesos šaltinių.

Elektros instaliacijai skirti prietaisai yra: kabelių po tinklu ieškikliai, žingsnio įtampos matuokliai, daugiafunkciniai ir vienfunkciniai prietaisai elektros instaliacijos saugumui užtikrinti – izoliacijos varžos, įžeminimo varžos, pereinamų kontaktų varžos matuokliai bei grandinės fazė – nulis matuokliai ir kita.

Matavimo priemones galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.