EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 

Matavimo prietaisai ir priemonės internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

Termomanometras 1/2 6barų paj.viduryje TMAX 6

Kaina: 11.70 €
Žiūrėk ČIA

Termometras apvalus 120*C T63/50 WATTS

Kaina: 4.02 €
Žiūrėk ČIA

Manometras 1/4'' 10barų paj.šone MDR 63/10

Kaina: 3.29 €
Žiūrėk ČIA

Manometras 1/4'' 10barų paj.viduryje MDA 63/10

Kaina: 4.42 €
Žiūrėk ČIA

Manometras 1/4'' 4barų paj. viduryje MHA 63/4

Kaina: 5.12 €
Žiūrėk ČIA

Manometras 1/4'' 6barų paj.šone MDR 50/6

Kaina: 4.42 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Termometras 120*C trumpas T 200-V

Kaina: 7.50 €
Žiūrėk ČIA

Rozecių testeris Testboy Testavit Schuki® 3 Earth contact plug

Kaina: 41.82 €
Žiūrėk ČIA

Motovalandų skaitiklis Bauser 588.2

Kaina: 39.89 €
Žiūrėk ČIA

Temperatūros matuoklis Voltcraft DL-121TH USB & Humidity Data Logger

Kaina: 131.68 €
Žiūrėk ČIA

Apšvietimo matuoklis testo testo 540 Lux-Meter, , Brightness meter, 0 - 99999 lx

Kaina: 167.05 €
Žiūrėk ČIA

Multimetras skaitmeninis, įtampa DC 200mV-250V, AC 200V-250V, srovė DC 2000uA-10A, varža 200-20 megaomai, diodų testavimas, temperatūros, nuolatinės grandinės matavimas, CATII, UT33C UNI-T

Kaina: 18.61 €
Žiūrėk ČIA
 

Matavimo priemonės                      

                                                                

Matavimo priemonės apima: manometrus, techninius termometrus, drėgmės matuoklius, dangos storio matuoklius, jėgos matavimo įrangą, radiacijos matavimo prietaisus, triukšmo matavimo prietaisus, pavojingų medžiagų matavimo prietaisus, dujų matavimo prietaisus, srovės reples, aplinkos matavimo prietaisus, galios matavimo prietaisus ir aksesuarus, temperatūros matavimo įrangą, laboratorinius matavimo prietaisus, matavimo įrankius, multimetrus, osciloskopus, įmontuojamus prietaisus, svarstykles, bandymų įrangas, testavimo laidus ir zondus ir kita.

 

Manometras, tai yra prietaisas slėgiui matuoti. Manometrai gali būti dviejų rūšių: skysčio ir deformaciniai.

 

Skysčio manometras yra U formos vamzdelis, pripiltas skysčio. Abiejuose vamzdelio šakose skysčio lygis vienodas, kai slėgis vienoje pusėje pasikeičia, skysčio lygis vamzdelio šakose tampa ne vienodas. Kuo didesnis slėgis, tuo jis skystį veikia didesne jėga ir tuo aukščiau pakyla skystis vamzdelyje. Slėgio sukurta jėga lygi pakelto skysčio svoriui.

 

Deformacinis manometras gali būti membraninis, bordono, aneroidas. Membraniniame manometre slėgis išlenkia membraną, esančią tarp tūrio, kuriame matuojamas slėgis ir lyginamojo tūrio, kuriame slėgis laikomas pastoviu. Borodono prietaisas veikia – dujos pakliūna į išlenktą vamzdelį. Nuo slėgio vamzdelis truputį išsitiesia. Vamzdelio galas sujungiamas su rodykle. Kuo slėgis vamzdelyje didesnis, tuo jis labiau išsitiesia ir labiau pasuka rodyklę ir kita.

 

Techniniai termometrai apima elektrokontaktinius ir elektroninius termometrus, gyvsidabrio termometrus, skysčio termometrus, temperatūros daviklius ir kitus termometrus.

 

Elektrokontaktiniai termometrai yra skirti skysčių ir garų temperatūrai matuoti ir palaikyti rodyklėmis nustatytuose ribose.

 

Naudojant elektrokontaktinius ir elektroninius termometrus nereikės baimintis dėl to, jog termometras gali sudužti ir į orą pasklis kenksmingi gyvsidabrio garai. Termometrų galite įsigyti su lanksčiu galiuku, įvairiausių formų ir dydžių. Elektroninis termometras temperatūrą parodo labai greitai ir pakankamai tiksliai.

 

Gyvsidabrio termometrai yra skirti matuoti įrengimų, skysčių, medžiagų, naudojamų įvairiose pramonės šakose temperatūrai. Termometras yra užpildomas gyvsidabriu.

 

Gyvsidabrio termometrai yra pigesni, patikimesni už elektroninius termometrus. Tačiau juos reikia visada labai saugoti, kad nenukristų ir nesudužtų, nes po grindis pasklidę gyvsidabrio burbuliukai į orą išskiria nuodingus garus.

 

Ypatingai gyvsidabrio termometrą reikėtų laikyti saugioje vietoje, jeigu aplink yra įvairų, nes žaisdami gali sudažyti.

 

Na, o jeigu jau taip atsitiko, kad sudužo termometras, tai reikėtų pirmiausiai skambinti ugniagesiams gelbėtojams arba stengtis patiems laikantis saugumo reikalavimų surinkti gyvsidabrį.

 

Taigi gyvsidabris yra laikomas nuodingiausiu sunkiuoju metalu. Kaupdamasis organizme gyvsidabris veikia nervų sistemą ir sukelia smegenų sutrikimus. Gyvsidabrio garų žmogus nejaučia, nes jie neturi nei spalvos, nei kvapo. Pirmieji ūmaus apsinuodijimo gyvsidabrio požymiai – silpnumas, galvos skausmas, pykinimas, vėmimas, seilėtekis, metalo skonis burnoje, kartais būna pilvo skausmai ir kraujingas viduriavimas. Kai gyvsidabrio garų įkvepiama daug, galima netgi plaučių edema.

 

Trumpas kontaktas su gyvsidabriu paprastai pavojaus sveikatai nesukelia.

 

Skysčio termometrai yra skirti matuoti įrengimų, skysčių, medžiagų, naudojamų įvairiose pramonės šakose temperatūrai. Termometras yra užpildomas termometrinio skysčio.

 

Skysčio termometrai – temperatūra nustatoma pagal termometrinio skysčio tūrio pokytį.

 

Taigi labiausiai yra paplitę skysčio termometrai. Tai plonas stiklinis vamzdelis su rezervuaru apačioje. Jame ir dalyje vamzdelio yra termometrinio skysčio (alkoholio, gyvsidabrio ir kita). Tokio termometro skalėje galite gerai matyti, kaip vamzdelyje plečiasi arba traukiasi skystis. Kai kyla temperatūra skysčio stulpelis ilgėja, o kai krenta – trumpėja.

 

Temperatūros davikliai priklausomai nuo paskirties gali matuoti išorės, patalpų, grindų, oro, vandens temperatūrą.

 

Drėgmės matuoklius galite rinktis iš plataus asortimento – grūdų drėgmės matuoklis, medienos drėgmės matuoklis, oro drėgmės matuoklis, drėgmės matuokliai statyboms, šieno ir siloso drėgmės matuoklis, drėgmės matuoklis popieriui, drėgmės matuoklis gruntui ir kita.

 

Visi grūdų drėgmės matuokliai yra sukalibruoti atsižvelgiant į Europos žemyne vyraujančių grudų savybes.

 

Drėgmės matuokliai gali pasižymėti funkcionalumu, greita reakcija, patikimais matavimų rezultatais. Daugelis drėgmės matuoklių turi apšviečiamą ekraną, taip pat senkančios baterijos perspėjimą, yra nedidelio dydžio ir svorio, lengvai valdomi. Taigi drėgmės matuokliai puikiai tiks ieškantiems tikslumo ir patikimumo.

 

Dangos storio matuoklis yra skirtas izoliacinės dangos matavimams ant spalvotųjų metalų paviršių.

 

Dangos storio matuokliai gali turėti apšviečiamą ekraną, USB jungtį, senkančios baterijos perspėjimą, yra nedidelio dydžio ir svorio bei lengvai valdomi, pakankamai tiksliai matuoja ir kita.

 

Jėga yra mechaninio poveikio ar kūnų sąveikos matas. Na, o prietaisas mechaninei jėgai matuoti yra vadinamas dinamometru. Dinamometrus galite rinktis iš įvairių konstrukcijų, paskirties, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, formų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, techninių savybių ir kita.

 

Dinamometrai graduojami niutonais, taip pat šiais prietaisais galima matuoti ir labai mažą, ir labai didelę jėgą.

 

Perkant jėgos matavimo įrangą svarbiausia dinamometro dalis yra tampri spyruoklė. Prie spyruoklės pritaisyta skalė yra suskirstyta niutonais. Kuo didesnė jėga veikia spyruoklę, tuo daugiau ji išsitempia, tai pat tuo didesnę jėgą parodo spyruoklės pritvirtinta rodyklė.

 

Dinamometrų rūšys yra: spyruokliniai dinamometrai, cilindriniai dinamometrai, demonstraciniai dinamometrai, medicininiai dinamometrai, mokykliniai – labaratoriniai dinamometrai ir kita.

 

Radiacijos matavimo prietaisai apima elektromagnetinio smogo matavimo prietaisus, elektromagnetinio smogo apsaugas, spinduliavimo matavimo prietaisus, mikrobangų nuotėkio testerius, radiaktyvumo skaitiklius, geigerio skaitiklius ir kita.

 

Taigi radiacijos matavimo prietaisai pasižymi savo funcionalumu, greita reakcija ir patikimais matavimų rezultatais. Visi radiacijos matuokliai gali turėti apšviečiamą ekraną, senkančios baterijos perspėjimą, yra nedidelio dydžio ir svorio bei lengvai valdomi. Taigi prietaisai gali būti pritaikyti naudoti įvairiose pramonės šakose, laboratorijose, diagnostikos centruose ir kitur. Jeigu ieškote tikslumo, patikimumo, tai rinkitės kokybiškus radiacijos matavimo prietaisus.

 

Triukšmo matavimo prietaisus galite naudoti fabrikuose, mokyklose, oro uostuose, namuose, ofisuose bei kitose triukšmo erdvėse.

 

Triukšmo matavimo matuoklis gali matuoti akustinį ir žemo dažnio triukšmą. Tad triukšmo matavimo prietaisai padeda atskirti įprastą triukšmą nuo per didelio triukšmo, kuris jau viršija normas.

 

Galite pasirinkti vertinimo metodus – pavyzdžiui jautrumas kaip žmogaus ausies, žmogaus ausiai paprastai negirdimas ir kita.

 

Pagal triukšmo valdymo įstatymą leistinas triukšmo lygis daugiabučiuose namuose nuo 6 iki 18 val. ne daugiau 40 decibelų (ekvivalentinis) ir 55 decibelų (maksimalus), nuo 18 iki 22 val. – ne didesnis nei 35 decibelų (ekvivalentinis) ir 50 decibelų (maksimalus) garso lygis, nuo 22 iki 6 val. – ne didesnis kaip 30 dB (ekvivalentinis) ir 45 dB (maksimalus) garso lygis.

 

Tad turėdami triukšmo matavimo prietaisą galėsite lengvai nustatyti ir įrodyti nuolat kaimynų skleidžiamą triukšmą.

 

Jeigu norite nustatyti pavojingų medžiagų koncentraciją norimoje vietoje Jums bus reikalingas pavojingų medžiagų matavimo prietaisas.

 

Dujų matavimo prietaisai apima spaudimo matavimo prietaisus, deguonies ir oro analizavimo sistemas, matavimo prietaisus kitoms dujoms, anemometrus ir kita.

 

Taigi anemometru vėjo greitį reikės matuoti atviroje vietoje, nes pastatai, medžiai, kalvos gali mažinti greitį. Paprastai matavimai yra atliekami 10 metrų aukštyje virš žemės paviršiaus.

 

Anemometrai būna: kaitinamos vielelės anemometras (termoanemometras), sparnelinis anemometras (kaušelinis anemometras), lazerinis Doplerio anemometras, akustinis anemometras (ultragarsinis anemometras).

 

Spaudimo matavimo prietaisai yra reikalingi norint matuoti slėgį. Juos galite rinktis nešiojamus, kompaktiškus, vienfunkcinius arba daugiafunkcinius, kurie gali matuoti slėgį, temperatūrą ir kita.

 

Slėgio matuokliai gali netikti dirbti esant aukštam vakuumui.

 

Deguonies ir oro analizavimo sistemos lengvai ir paprastai matuoja ištirpusį deguonį ir kita.

 

Naudojant srovės matavimo reples, srovę galėsite išmatuoti nenutraukę grandinės. Tad Jums nereikės stabdyti įrenginių ar elektros energijos tiekimo norint išmatuoti srovę.

 

Aplinkos matavimo prietaisai apima bandinių juosteles, pH matavimą, vandens kokybės daugiaparametrius prietaisus, laboratorinius sprendimus, laidumo matavimo sistemas, skysčio matavimą, termokameras ir kita.

 

Turint bandinių juosteles galėsite nustatyti vandens kietumą, sodo dirvožemį, nitratų/azoto kaupimąsi geriamajame ir gruntiniame vandenyje ir kita.

 

Šie tyrimai yra reikalingi tam, kad žinotumėte ar Jums tinkamas vandens kietumas, norėdami patikrinti augmenijos galimybes ir teršalų dalį, nitratų kiekį dirvožemyje ir kita.

 

Bandinių juostelių naudojimas yra labai paprastas, tačiau jeigu naudojate jas pirmą kartą, tai reikėtų perskaityti ir susipažinti su informaciniu lapeliu, instrukcijomis.

 

Turint pH matuoklį galėsite tikrinti trąšų tirpalus, vandenį, dirvožemį ir kita.

 

Norint, kad augalai tinkamai augtų, būtina sąlyga yra tinkamas dirvožemio pH. Dirvožemio pH rodiklis naudojamas ne tik dirvožemio šarmingumui ar rūgštingumui apibūdinti, jis taip pat leidžia nustatyti, kokie augalai augs tiriamojoje dirvoje, kokio amžiaus yra dirva ir kiek maistingų medžiagų joje dar likę. Dirvožemio pH nustatymas gali žymiai prisidėti prie augalų tinkamo išauginimo. Skirtingoms augalų rūšims, reikia skirtingo pH lygio dirvoje.

 

PH matuoklius galite rinktis atsparius vandeniui, tinkančius tiesioginiam ar netiesioginiams dirvos matavimui, tikslius, patikimus, kai kurie pH matuokliai gali matuoti ir temperatūrą ir kita.

 

Į komplektą gali įeiti keletą baterijų, naudojimo instrukcija, nešiojimo dirželis ir kita.

 

Vandens kokybės daugiaparametrius prietaisus galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, gamintojų, spalvų, techninių savybių, medžiagų iš kurių yra pagaminti, dizainų ir kita.

 

Tad šie prietaisai Jums suteiks informaciją apie geriamojo vandens kokybę. Taip pat gali suteikti informaciją apie vandens temperatūrą, laidumą ir kita.

 

Naudojant laidumo matavimo sistemas galėsite nustatyti elektros laidumą (bendrą ištirpusių medžiagų kiekį) vandenyje. Taip pat galite naudoti šias sistemas norint patikrinti vandens grynumą arba vandens kokybę akvariumuose.

 

Termokameros fiksuoja šiluminį ir paprastą vaizdą su kiekvienu mygtuko paspaudimu. Termokameros gali turėti patogią programinę įrangą duomenų analizavimui. Jeigu termokamerą pirksite kokybišką, tai galite būti garantuoti aukštos rezoliucijos termo nuotraukomis. Galite matuoti labai plačią temperatūros sferą (-10 iki 350 C°). Kokybiškose termokamerose nesilieja vaizdas, nereikia laukti kol ekranas atsinaujins. Jas galite rinktis iš plataus, patogaus ergonomiško dizaino, gali turėti grublėtą rankeną dar patogiasniam naudojimui.

 

Temperatūros matavimo įrangą sudaro įtempiami termometrai, infraraudonųjų spindulių termometrai, duomenų kaupiklių matuokliai, temperatūros matavimo prietaisai, temperatūros matavimo juostelės ir kita.

 

Temperatūros matavimo įranga yra reikalinga tam, kad būtų galima kuo greičiau, tiksliau pamatuoti temperatūrą.

 

Daugelis temperatūros matavimo įrangų turi apšviečiamą ekraną, taip pat senkančios baterijos perspėjimą, yra nedidelio dydžio ir svorio, lengvai valdomi. Taigi temperatūros matavimo įranga puikiai tiks ieškantiems tikslumo ir patikimumo. Gali turėti automatinį išsijungimą.

 

Temperatūros matavimo įrangos naudojimas yra labai paprastas, tačiau jeigu abejojote kaip reikia tinkamai naudoti, tai visada gali perskaityti naudojimo instrukciją.

 

Laboratoriniai matavimo prietaisai apima stalinius multimetrus, dažnio skaitiklius, funkcinius generatorius, spektro analyzatorius ir kita.

 

Multimetras tai prietaisas, kuris yra skirtas matuoti pagrindiniams elektriniams dydžiams – įtampai, srovei, varžai ir kita. Juos taip pat galima pastebėti naudojant automobilių remontui, be pagrindinių elektrinių dydžių dar dažniausiai papildomai gali matuoti impulsinio signalo trukmę, dažnumą, variklio apsisukimus ir kita.

 

Turint dažniamačius ir dažnio skaitiklius galėsite išmatuoti ir suskaičiuoti elektrinius impulsus.

 

Funkcinis generatorius paprastai yra elektroninės bandymo įrangos ar programinės įrangos, naudojamos sukurti įvairių tipų elektrinius signalus plačiame dažnių diapazone.

 

Laboratorinių matavimo prietaisų naudojimas yra labai paprastas, tačiau jeigu abejojote kaip reikia tinkamai juos naudoti, tai visada gali perskaityti naudojimo instrukciją ar pasikonsultuoti su šios srities specialistu. Laboratorinius matavimo prietaisus galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, techninių parametrų, išmatavimų, svorių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Matavimo prietaisų priedai yra įmontuotų matavimo prietaisų adapteriai, srovės matavimo replių adapteriai, matavimo dekados, matavimo prietaisų krepšiai, laikikliai, matavimo rezistoriai, matavimo programinė įranga, tinklo rezistoriai, specialūs aksesuarai ir kita.

 

Matavimo prietaisų priedai leidžia lengviau, greičiau, patikimiau ir kita atlikti reikalingus matavimus.

 

Matavimo įrankius galite rinktis iš plataus asortimento – kalibravimo įrankiai, slankmačiai, lazeriniai atstumo matuokliai, tolmačiai, lygio matuokliai ir aksesuarai, laikrodiniai matuokliai, matavimo įrankių rinkiniai, matavimo indai, metalo ir įtampos laidų ieškikliai, mechaniniai mikrometrai, žymėjimo įrankiai, gulsčiukai, liniuotės, ruletės, kampainiai ir kita.

 

Kalibravimas yra matavimo prietaiso rodmenų tikrinimas.

 

Slankmatis yra nonijaus skalę turintis prietaisas, naudojamas ilgiui nuo 10 mm iki 100 mm matuoti.

 

Matavimo būdai gali būti:

  1. Suglausti slankmačio kojeles ir patikrinti, ar nonijaus skalės nulis sutampa su fiksuotos skalės nuliu. Jei ne, įsidėmėkite tai, atskaitydami rodmenį (tai nulio paklaida).
  2. Priglausti slankmačio kojeles prie matuojamo objekto.
  3. Tvirtinimo varžtu užfiksuoti judamąją slankmačio dalį.
  4. Perskaityti skalės rodmenį.
  5. Norėdami rasti tikslų dydį, prie perskaityto rodmens pridėkite arba iš jo atimkite nulio paklaidą.

 

Slankmatis gali būti pagamintas iš nerūdijančio plieno, taip pat slankmačius galite rinktis iš skirtingų gamintojų, išmatavimų, kainų, tikslumo paklaidos ir kita.

 

Slankmačius galite rinktis ir elektroninius. Tokie slankmačiai turės didelį LCD ekraną, keturių skirtingų tipų matavimus: išorinis, vidinis, gylis bei žingsnis ir kita.

 

Lazerinius atstumo matuoklius, tolmačius naudoti yra labai paprasta.

 

Lazerinių atstumo matuoklių, tolmačių optikos korpusas yra gaminamas tvirtas, apsaugantis nuo dulkių ir vandens lašų, universalus matavimo smaigtas, skirtas tiksliems matavimams nuo sunkiai pasiekiamų paviršių ir briaunų, gali turėti daug lengvai naudojamų matavimo funkcijų, skirtų atstumų, plotų ir tūrių skaičiavimui, dėl savo tvirtumo gali puikia tikti ir statybos aikštelėse, labai praverčia sudarant statybos darbų sąmatas, apskaičiuojant reikiamus medžiagų kiekius, projektuojant, įvertinant atliktų darbų kokybę, aiškus ir informatyvus ekranas ir kita.

 

Lygio matuokliai ir aksesuarai taip pat yra gaminami tvirti, turintys apsaugas nuo dulkių ir vandens lašų, dėl savo tvirtumo gali puikia tikti ir statybos aikštelėse, gali turėti kelių linijų lazerius, savaime išsilyginantys, labai kompaktiški ir kita.

 

Lygio matuoklis gali būti statomas ant trikojo. Ant trikojo statyti yra gerai, todėl kad galite reguliuoti aukštį, suteikia lygio matuokliui stabilumą ir kita.

 

Lygio matuoklis labai praverčia, kai norite išlaikyti tikslų lygumą, vientisumą, pavyzdžiui klijuojant plyteles, kabinant paveikslus ant kelių sienų ir kita. Taigi tai puikus įrankis praverčiantis statybose, buityje ir kita.

 

Matavimo įrankių rinkinius gali sudaryti kelios dalys – slankmatis, mikrometras, kampainis, liniuotė, dėklas plastikinis, žymeklis, ruletė ir kita.

 

Perkant matavimo įrankių komplektus galėsite ne tik sutaupyti pinigus, bet ir visi matavimo įrankiai bus vienoje vietoje, todėl bus lengviau ir greičiau juos susirasti, nešiotis ir kita.

 

Turint metalo ir įtampos laidų ieškiklį galėsite greitai aptikti elektros energijos tiekimo linijas, metalą ir kita. Šie prietaisai įspėja apie metalo ir įtampos radimą garsinius signalu, o ekranėlyje galėsite pamatyti gautą rezultatą.

 

Ieškant metalo ir įtampos vartotojas gali pasirinkti iš kelių paieškos režimų: automatinio, metalo, medienos, ir kita.

 

Taigi metalo ir įtampos laidų ieškikliai greitai, patikimai galės surasti, aptikti įvairius metalus, netgi ir pačias mažiausias vinis.

 

Mechaninis mikrometras yra nedidelių ilgių tikslaus matavimo prietaisas.

 

Mikrometrus galite rinktis pagamintus iš grūdinto plieno ir kito metalo. Gali skirtis matavimo dydis ir matavimo tikslumas. Tikslesniam matavimui užtikrinti gali būti įmontuota terkšlė, o rankenėlė rifliuota. Gali būti įpakuota plastikiniame dėkle.

 

Mikrometrus galite rinktis iš kelių rūšių: mechaniniai mikrometrai, elektroniniai mikrometrai ir kita.

 

Žymėjimo įrankiai yra skriestuvas, metalo žymėjimo rėžtukas, markeris, pieštukas, kreidelės ir kita.

 

Paprastai žymėjimo įrankiai būna atsparūs dėvėjimuisi, vandeniui, oro sąlygoms, greitai džiūstantys, gerai matomi, saugus rašyti, žymėti ant daugumos paviršių ir kita. Taip pat gali būti atsparūs UV spinduliams, tepalams, vibracijai ir kita.

 

Gulsčiukas tai yra prietaisas gulsčiai ar stačiai padėčiai nustatyti. Gulsčiukas yra idealus matavimo prietaisas visiems buities ir amato darbams.

 

Gulsčiukus rinkitės tokius, kurie yra atsparūs nedideliems sutrenkimams, na o skystis esantis matavimo žymėje yra atsparus saulės spinduliams ir kita.

 

Taigi gulsčiukus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, tikslumo paklaidos, formos, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita. Kadangi kiekvieno gulsčiuko tikslumas yra išmatuojamas gamykloje elektroniniu būdu, tad jie yra pakankamai tikslūs. Jie gali būti pagaminti iš aliuminio ir kitų medžiagų. Na, o skalė gali būti nubraižyta ant korpuso.

 

Gulsčiukus galite rinktis lazerinius, skaitmeninius ir kita. Šie išsiskiria tuo, jog jie yra ypač tikslūs, veikia greitai, nustatydami kampą ar posvyrį, tai pat pateikia aiškiai matomus rezultatus ekrane.

 

Ruletę reikėtų rinktis tokią kuri greitai, lengvai dirbant nesulinksta, yra standi ir kita.

 

Taip pat ruletę rinkitės tokią, kuri turi didelius ir aiškius juodos spalvos skaitmenis, ryškios spalvos, nes galėsite lengviau ir greičiau pastebėti ruletę, patogus fiksavimo mechanizmas, ergonomiškas korpusas pagamintas iš atsparios smūgiams medžiagos, gali turėti automatinį užraktą ir kita.

 

Dar vienas matavimo įrankis yra kampainis. Tai labai senas ir tradiciškas įrankis, savo išvaizda primenantis raidę L.

 

Kampainis gali būti puikus pagalbininkas mūrininkams, staliams, dailidėms ir kitų sričių specialistams, atliekant darbus. Su kampainiu ne tik galima braižyti linijas, bet ir išnaudoti jau paruoštų projektų kampų patikrinimui ir kita.

 

Kampainiai gali būti pagaminti iš metalo, medžio ar tiesiog sujungus šias medžiagas kartu. Kampainį sudaro mentės, na o paprastai viena iš menčių turi tam tikrą skalę, padedančią matavimo darbams.

 

Kampainius galite rinktis universalius, staliaus, mechaniko ir kita.

 

Universalus kampainis, tai paprastai pagamintas iš vieno metalo gabalo, plokščias, dažnai didelių matmenų, palyginus su staliaus ar mechaniko kampainiais, dažnai naudojamas statybose bei didelių gabaritų darbuose.

 

Staliaus kampainis susideda iš medinės mentės ir su ja tiesiu kampu sujungta kita mente, pagaminta iš siauros tvirtos skardos juostos, dažniausiai su milimetrine skale. Toks kampainis gali būti naudojamas medinių medžių matavimui ir žymėjimui. Gali būti naudojamas stačių linijų nustatymui krašto atžvilgiu, tiesaus ir 45 laipsnių kampo išskyrimui, rato vidurio nustatymui arba užbaigtos konstrukcijos geometrijai.

 

Mechaniko kampainis – kampainio rūšis, susidedanti iš plonos ir gana tvirtos skardos dalies, 90 laipsnių kampu patalpinto į stačiakampio formos metalinę ertmę. Dažniausiai yra naudojamas norint nustatyti kampo tikslumą. Visi patikrinimai yra atliekami kampainį pridėjus prie tiriamų kraštų, jeigu kampainis prie jų priglunda ir nesimato jokių tarpelių, reiškia, kampas yra tiesus.

 

Multimetrai apima analoginius multimetrus, kalibruotus įrankius, skaitmeninius multimetrus ir kita.

 

Multrimetras leis Jums išmatuoti kintamosios arba nuolatinės srovės įtampą, srovę ir atsparumą. Taip pat leidžia patikrinti diodus ir tranzistorius. Garsinis signalas yra naudingas elektros įrengimams patikrinti grandinės nepertraukiamumą. Automatinio išsijungimo funkcija taupo bateriją. Jeigu yra dėklas, tai guminis dangtelis apsaugos instrumentą nuo mechaninių pažeidimų.

 

Osciloskopas yra elektros signalo formos stebėjimo ir matavimo prietaisas. Signalas dažniausiai stebimas kaip dviejų matavimų grafikas, kur Y ašis rodo tiriamo signalo amplitudę, o horizontali X ašis rodo laiko reikšmę. Nors 'Y' ašis rodo elektros įtampos reikšmę, panaudojus paprastas priemones, bet koks tiriamas parametras gali būti konvertuojamas į įtampą. Dažniausiai osciloskopai naudojami tirti besikartojančius signalus, tačiau šiuolaikiniai skaitmeniniai osciloskopai leidžia tirti ir vienetinį impulsą ar nesikartojančią signalų seką.

 

Šie pritaisai yra naudojami daugelyje mokslo, pramonės, medicinos šakų. Elektronikoje dažniausiai yra naudojami standartiniai osciloskopai. Tačiau yra ir specializuotų osciloskopų, kurie gali būti naudojami medicinoje – registruoti kardiogramas ar encefalogramas, o mechanikoje stebėti vibracijas.

 

Osciloskopai gali būti analoginiai osciloskopai, kompiuterinės matavimo, kontrolės kortos, skaitmeniniai osciloskopai, osciloskopų priedai, rankiniai osciloskopai, USB matuokliai, jungiklių dėžės ir kita.

 

Taigi ilgą laiką elektrinių signalų stebėjimams buvo naudojami ir tebėra naudojami analoginiai osciloskopai.

 

Analoginius osciloskopus sudaro (struktūra): X ir Y kanalų ateniuatoriai, leidžiantys norimą skaičių kartų susilpninti (normuoti) įėjimo signalus; X ir Y kanalų įtampos stiprintuvai, kurių išėjimai sujungti su atitinkamomis elektroninio vamzdžio kreipimo plokštelėmis; ektrostatinio elektronų spindulio valdymo vamzdis, kurio fluorescuojančiame ekrane galima stebėti sufokusuoti elektronų spindulio brėžiamą trajektoriją; inchronizavimo blokas, kleistinės generatorius ir kita.

 

Skaitmeniniai osciloskopai taip pat labai greitai populiarėja. Juos sudaro (struktūra): matavimo kanalo (ų) ateniuatoriai – stiprintuvai, įėjimo signalų normavimui; matavimo kanalo (ų) keitikliai analogas – kodas; kanalo (ų) atmintis, skaitmenizuoto signalo patalpinimui; taktinis generatorius, užduodantis A/K keitimo dažnį; inchronizavimo blokas, valdiklis, ekranas, signalų ir kt. informacijos atvaizdavimui.

 

Nors skaitmeninių osciloskopų vidinė struktūra gerokai skiriasi nuo analoginių, tačiau jie iš esmės atlieka tas pačias funkcijas kaip ir analoginiai osciloskopai.

 

Rankiniai osciloskopai yra gaminami nedidelių išmatavimų, todėl labai patogu juos nešiotis ir naudoti. Akumuliatorių galite įkrauti per USB jungtį, LCD ekranas užtikrina aiškų vaizdą blogai apšviestose vietose ir naktį ir kita.

 

Osciloskopų priedai gali būti: įtampos matavimo zondas osciloskopui, akumuliatorius, programinė įranga, lagaminas, adapteris, kabliukai ir kita.

 

Įmontuojami prietaisai apima analoginius panelinius matavimo prietaisus, skaičiavimo modulius, įmontuojamus srovės transformatorius, skaitmenines paneles, matavimo mazgus, moto valandų skaitiklius, įmontuojamus temperatūros matavimo prietaisus, termometrus, hidrometrus, barometrus, srovės transformatorius ir kita. 

 

Svarstyklės apima: kabinamas svarstykles, kišenines svarstykles, stalines svarstykles, platformines svarstykles ir kita.

 

Svarstyklės, tai matavimo įrankis, kuris yra naudojamas nustatyti objekto svorį arba masę.

 

Svarstyklės yra naudojamos pramonės ir komercijos srityse, o specializuotuos medicininės ir vonios svarstyklės yra naudojamos išmatuoti žmonių kūno svorį.

 

Taigi kabinamos svarstyklės, tai tokios svarstyklės, kurios yra skirtos pasverti nestandartinių matmenų produktams, kurių negalima pasverti įprastomis pastatomomis svarstyklėmis.

 

Skirtingų svarstyklių gali skirtis ir maksimali svėrimo riba, tai gali priklausyti nuo svarstyklių modelio, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

 

Kabinamos svarstyklės gali būti elektroninės. Tokios elektroninės svarstyklės paprastai gali turėti šviečiamą ekraną, tad ir tamsoje puikiai galėsite matyti svarstyklių rodmenis.

 

Svarstykles galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, na o nedidelių išmatavimų svarstykles galėsite lengvai nešiotis ir laikant nereiks ieškoti išskirtinės, papildomos vietos ir kita.

 

Pagamintos svarstyklės pagal standartus, gali garantuoti jų tikslumą ir kokybę.

 

Kišeninės svarstyklės gali būti idealus mobilumo ir tikslumo derinys.

 

Kišeninių svarstyklių valdymas yra gan paprastas, tačiau funkcinės galimybės yra plačios. Galite pasirinkti skirtingus matavimo vienetus ir kita.

 

Kišeninės svarstyklės neužima daug vietos, paprastai jos yra lengvos, lengvai telpa į kišenę ir kita.

 

Kišenines svarstykles galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, formų, svorio, turinčios LCD ekraną, kuris tamsoje gali šviesti ir kita. Kišeninės svarstyklės gali būti pagamintos iš nerūdijančio plieno. Toks paviršius yra daug atsparesnis trinčiai.

 

Stalinės svarstyklės yra kompaktiškos ir paprastos, universalaus naudojimo svarstyklės. Priklausomai nuo pasirinkto tipo, gali būti daugiau ar mažiau apsaugotos nuo vandens, o kai kurias net galima plauti po tekančia srove. Dauguma turi dinaminio ir procentinio svėrimo funkcijas. Galima pasirinkti nerūdijančio plieno korpusą.

 

Jeigu stalinės svarstyklės naudoja baterijas, tai tada yra galimybė laisvai jas nešiotis.

 

Taigi stalinės svarstyklės gali būti naudojamos gana labai plačiai: jas galima pritaikyti tiek virtuvėje, tiek ir prekyboje. Virtuvėje stalinės svarstyklės yra reikalingos, tam kad būtų galima labai tiksliai pasverti vienus ar kitus produktus ir tiksliai pagal receptą sudėti reikalingus kiekius. Kartais nutinka taip, kad patiekalas nepavyksta, nes vieno ar kito ingrediento būna kiek per daug ar per mažai, taigi, kad taip nenutiktų, reikėtų tiksliau laikytis recepto nurodymų ir maisto produktus sverti. Tad, tam tikrai pasitarnaus stalinės svarstyklės.

 

Stalinės svarstyklės paprastai yra skirtos sverti visai nedidelį svorį.

 

Platforminės svarstyklės yra plačiai naudojamos pramonėje ir prekyboje. Jų pagrindinė savybė yra tvirta platforma, metalinis rėmas, pagamintas iš metalinio profilio ir dengtas nerūdijančio plieno lėkšte. Priklausomai nuo grupės, šios svarstyklės turi tam tikras specialias ypatybes.

 

Svarstyklės gali būti skirstomos į kelis tipus: bazinis tipas, nerūdijančio plieno ir sandarus tipas.

 

Bazinis tipas – platformos yra pagamintos iš dažyto plieno, viršutinė lekštė yra pagaminta iš nerūdijančio plieno. Svėrimo daviklio korpusas yra aliuminis. Nerūdijančio plieno platforma yra pagaminta iš nerūdijančio plieno, atspari vandeniui ir plovikliui. Svėrimo daviklio korpusas yra nerūdijantis plienas. Sandarus tipas – platforma yra pagaminta iš nerūdijančio plieno, atspari rūgštims ir druskai. Svėrimo daviklio korpusas yra nerūdijantis plienas.

 

Platforminėmis svarstyklėmis yra vadinamos, dėl savo didelės svėrimo platformos. Šio tipo svarstyklių maksimali svėrimo riba gali būti nuo 30 kg iki 600 kg. Šios svarstyklės ypač plačiai yra naudojamos pramonėje, sandėliuose, žemės ūkyje, bei visur kitur kur reikia pasverti didesnių matmenų sunkius objektus, pavyzdžiui dėžes, maišus ir kita.

 

Bandymų įrangą sudaro: dvipoliai įtampos testeriai, kabelių ilgio matavimo prietaisai, kabelių testeriai, kalibratoriai, įžeminimo testeriai, edoskopų priedai, endoskopai, izoliacijos matavimo sistemos, izoliacijos storio matuokliai, LCR multimetrai, linijų matavimo prietaisai, magnetinio laiko analyzatoriai, mikroskopai, įtampos, elektrinio lauko matavimo prietaisai, tinklo analyzatoriai, įtampos indikatoriai, apsauginiai matuokliai, refraktometrai, rozečių testeriai, saulės energijos technologijų testavimo įranga, greičio matavimo prietaisai, tachometrai, testavimo įranga, telefonų testavimo įranga, USB skaitmeniniai mikroskopai, elektros instaliacijos tikrinimo prietaisai ir kita.

 

Dvipolio įtampos testeris suteiks Jums galimybę su vienu patogiu prietaisu patikrinti įtampą, srovę ir grandinės vientisumą. Viską, ką jums reikia padaryti su testeriu, tai pasirinkti įtampos, varžos ar srovės matavimo režimą, na o visa kita atliks testeris. Dvipoliai įtampos testeriai gali būti laikomi specialiame dėkle, kuris leidžia matavimo zondus ir laidus laikyti paruoštus matavimui.

 

Kabelio ilgio matavimo prietaisais galite aptikti atvirą liniją arba trumpą grandinę. Prietaisai gali turėti galimybę įsiminti 500 reikšmių. Gali turėti automatinį išsijungimą ir kita. Taip pat gali turėti didelį skystųjų kristalų ekraną su apšvietimu, kuris užtikrina aiškų vaizdą tiek tamsoje, tiek ir ryškioje saulės šviesoje. Kabelių ilgio matavimo prietaisų korpusas paprastai būna tvirtas, todėl nesunkiai atlaiko įvairius kritimus.

 

Kabelių testeriai gali matuoti kabelio ilgį, aptikti kabelių gedimus ir kita. Visą informaciją naudojant kabelių testerius galėsite pamatyti LCD ekrane.

 

Kalibravimas yra matavimo prietaiso rodmenų tikrinimas.

 

Kalibratoriai gali būti: temperatūros kalibratoriai, signalų kalibratoriai, slėgio kalibratoriai ir kita.

 

Mini endoskopo kamera leidžia pasinaudojant optine-elektronine technologija ištirti sunkiai pasiekiamus plotus. Taigi endoskopas padės Jums nustatyti sunkiai prieinamų dalių, suvirinimo taškų, išleido atvamzdžių būklę, sutaupant laiko ir padidinant produktyvumą.

 

Prijungus prie kompiuterio galėsite gauti video vaizdą tam tikru formatu.

 

Endoskopus gali sudaryti ekranas ir zondas su optine sistema.

 

Taigi endoskopai gali būti naudojami automobilyje: aušinimo sistemos patikrinimui, variklio patikrinimui, kėbulo patikrinimui, kondicionieriaus sistemos patikrinimui ir kita. Statybose – mūro, metalo, medžio sujungimų kokybės patikrinimui, santechninės įrangos patikrinimui, elektros sujungimų patikrinimui ir kita.

 

Turint izoliacijos storio matuoklį galėsite išmatuoti įvairių medžiagų storį. Pagaminti iš tvirto plastikinio korpuso matuokliai bus atsparūs UV spinduliams ir vandeniui. Izoliacijos storio matuokliais galite matuoti tokias dangas, kaip dažų, emalio, vario, plieno, geležies ir kita. Matuokliai gali turėti atmintį, didelį ekraną ir kita. Dėl nedidelių išmatavimų galite lengvai ir patogiai su savimi nešiotis izoliacijos storio matuoklius.

 

Izoliacijos storio matuoklis gali praversti perkant naudotą automobilį, tiesiog šio prietaiso pagalba galėsite nustatyti dažų sluoksnio storį.

 

Multimetras, tai prietaisas su kuriuo galima matuoti daug įvairių vienetų – tai ir srovę, įtampą, varžą ir kita. Kuo kaina yra didesnė multimetrų, tuo daugiau jie funkcijų atlieka. Multimetrus galite rinktis turinčius sąsaja su kompiuteriu ir kita.

 

Pasirenkant multimetrą reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jo įėjimo grandinės būtų atsparios aukštai įtampai. Atsparumas aukštai įtampai priklauso nuo maksimalios galimos matuoti įtampos. Kuo ji aukštesnė, tuo atsparumas didesnis. Automobilių remonte multimetras yra plačiausiai vartojamas matavimo prietaisas. Jeigu be kitų matavimo prietaisų dar galima išsiversti, tai ieškant elementarių elektrinių gedimų, įtampos indikatorius arba multimetras yra pagrindiniai prietaisai.

 

Linijų matavimo prietaisai supaprastina laidų paiešką sienose, kabelių kanaluose ir kita. Šie prietaisai turi siųstuvus ir imtuvus, taip pat perkant linijų matavimo prietaisus galite gauti ir naudojimosi instrukciją, baterijas ir kita.

 

Magnetinio lauko analyzatoriai rodo galimą elektromagnetinį lauką. Gali turėti integruotą LED žibintuvėlį. Magnetinio lauko analyzatorių korpusas yra gaminamas tvirtas, todėl gali kritimų, smūgių ir kita nebijoti.

 

Mikroskopas tai optinis prietaisas skirtas stipriai padidintam, plika akim neįžiūrimų objektų vaizdui gauti. Mikroskopija yra mažų objektų tyrimo mokslas. Mikroskopus galite rinktis iš įvairių tipų.

 

Mikroskopu galite nustatyti formą, dydį, sandarą ir daugelį kitų mikroobjektų charakteristikas.

 

Mikroskopai gali būti skirstomi į tokias grupes: optiniai nešiojami mikroskopai, stereoskopiniai mikroskopai, lazeriniai mikroskopai, elektroniniai mikroskopai, plazminiai mikroskopai ir kita.

 

Taigi mikroskopai gali būti puikiai panaudoti tiek mokslo, tiek ir pramonės srityse.

 

Skirtingi mikroskopai gali pasiekti ir skirtingą didinimą.

 

Įtampos indikatorius gali būti sukonstruotas taip, kad matuojant pirminėje elektros tiekimo grandinėje išliktų saugus net atsiradus viršįtampiui.

 

Įtampos indikatoriai yra gaminami atsparūs dulkėms ir drėgmei, gali turėti keičiamus antgalius ir kita.

 

Įtampos indikatorius gali būti atsuktuvas. Su atsuktuvu galėsite paprastai ir pakankamai saugiai patikrinti elektrą namuose. Šis elementarus įtampos indikatorius yra skirtas kintamai elektros srovei tikrinti. Juo galima nustatyti fazę elektros įvado taškuose: jungikliuose, rozetėse, šviestuvams skirtuose laiduose ir kita.

 

Taip pat įtampos indikatorius gali būti naudojamas ir kaip atsuktuvas. Jis paprastai ir yra vadinamas indikatoriumi – atsuktuvu. Tačiau visgi pagrindinė šio instrumento paskirtis yra elektros tikrinimas.

 

Naudojant įtampos indikatorių reikėtų dirbti be pirštinių, rankos turi būti sausos ir kita.

 

Indikatoriaus – atsuktuvo viduje gali būti įmontuota lemputė, kuri sušviečia prilietus indikatoriaus metalinį galą prie laidų ar kontaktų, kuriais teka elektros srovė. Kitą įtampos indikatoriaus galą reikia priliesti pirštu, patogiausia nykščiu. Tikrinant atsuktuvu-indikatoriumi nėra skirtumo, ar pirma priliesim laidą/kontaktą atsuktuvu ar kitą indikatoriaus galą nykščiu. Jei indikatoriaus viduje užsidega lemputė, vadinasi tikrinamoje vietoje yra fazė.

 

Refraktometras, tai prietaisas, kuris dažniausiai yra naudojamas laboratorijose, lūžio rodiklio nustatymui. Refraktometrai gali būti skirstomi į keturias grupes: paprastieji rankiniai, skaitmeniniai rankiniai, proceso ir laboratoriniai. Rayleigh refraktometrai dažniausiai yra naudojami dujų lūžio rodikliui nustatyti.

 

Šiais prietaisais nėra sudėtinga naudotis, pasižymi jie paprastu matavimų atlikimu, lengva valdymo sistema, gali turėti LCD ekranėlį, patvarumu, tikslumu ir kita.

 

Taigi refraktometrai gali būti naudojami kontroliuoti cukraus, alkoholio kiekį maiste, gėrimuose, stebėti kuro ir kitokių cheminių junginių sudėtį.

 

Tachometrai gali pasižymėti savo funkcionalumu, greita reakcija ir patikimais matavimo rezultatais. Visi tachometrai turi apšviečiamą ekraną, senkančios baterijos perspėjimą, yra nedidelio dydžio ir svorio, taip pat yra lengvai valdomi. Pritaisą galite naudoti įvairiose pramonės šakose ir kitur. Taigi kokybiški tachometrai puikiai gali tikti ieškantiems patikimumo ir tikslumo.

 

Turint testavimo įrangą galėsite atlikti įvairius bandymus ir testus.

 

Telefonų testavimo įranga daugiausiai gali būti skirta profesionaliam naudojimui, tačiau gali būti panaudota ir asmeniniams tikslams. Nei vienas darbas negali būti atliktas tobulai be reikiamos įrangos.

 

Telefonų testavimo įranga gali atsiminti tam tikrą skaičių telefonų numerių.

 

Turint telefonų testavimo įrangą galite greitai atlikti įvairius bandymus ir testus. Taip užtikrinti tinkamą veikimą linijose.

 

Turint USB skaitmeninį mikroskopą galėsite matomą vaizdą padidinti iki tam tikro skaičiaus. Na, o padidintą vaizdą galėsite matyti LCD ekrane, arba tiesiog išsaugoti SD atminties kortelėje. Integruoti baltis šviesos diodai, gali apšviesti vaizdą nenaudojant jokių papildomų šviesos šaltinių.

 

Elektros instaliacijai skirti prietaisai yra: kabelių po tinklu ieškikliai, žingsnio įtampos matuokliai, daugiafunkciniai ir vienfunkciniai prietaisai elektros instaliacijos saugumui užtikrinti – izoliacijos varžos, įžeminimo varžos, pereinamų kontaktų varžos matuokliai bei grandinės fazė – nulis matuokliai ir kita.

 

Taigi matavimo priemones galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, modelių, medžiagų iš kurių yra pagamintos, techninių savybių, išmatavimo, svorių ir kita.

 

Na, o jeigu nežinote, kokias matavimo priemones pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

 

Matavimo priemones pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Matavimo priemones galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Norint ilgai turėti nepakitusias, kokybiškas  matavimo priemones, reikia nepamiršti ir tinkamai jas prižiūrėti, naudoti ir kita.