Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Aplinkos apsauga internetu pigiau

Popieriaus giljotina Neutron A4 Plus Rotary 1mm/10p

Kaina: 29.48 €
Žiūrėk ČIA

Įrišimo aparatas Fellowes Star+ 150 Binder (CRC56275)

Kaina: 90.31 €
Žiūrėk ČIA

Popieriaus įrišėjas Fellowes Starlet 2+ Comb Binder (CRC52279)

Kaina: 62.44 €
Žiūrėk ČIA

Popieriaus įrišėjas Fellowes Pulsar+ 300 Binder (CRC56276)

Kaina: 172.79 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Aplinkos apsauga                                  

                                 

Aplinkos apsaugos knygas, leidinius galite rinktis iš plataus asortimento - Aplinkos apsauga keliuose, Aplinkos apsaugos politika ir teisė, Valstybinių aplinkos apsaugos pareigūnų dokumentų rinkinys, Europos Sąjungos aplinkos politika, Aplinkos politika, Aplinkosaugos teisė, Atliekų tvarkymo technologijos, Biometrijos įvadas, Hidrogeologijos pagrindai, Hidrometrija, Kamanės ir kita.

 

Aplinkos apsauga, tai natūralios ir žmogaus paveiktos ar sukurtos aplinkos saugojimas nuo fizinio, cheminio, biologinio ir kitokio neigiamo poveikio ar pasekmių, atsirandančių įgyvendinant planus ir programas, vykdant ūkinę veiklą ar naudojant gamtos išteklius. 

 

Visuomeninius santykius aplinkosaugos srityje reguliuoja, pagrindines juridinių bei fizinių asmenų teises ir pareigas išsaugant biologinę įvairovę, ekologines sistemas bei kraštovaizdį, užtikrinant sveiką ir švarią aplinką, racionalų gamtos išteklių naudojimą valstybėje, jos teritoriniuose vandenyse, kontinentiniame šelfe ir ekonominėje zonoje nustato įstatymai (Lietuvoje – Aplinkos apsaugos įstatymas).

 

Su aplinkosauga taip pat glaudžiai susijusios sritys yra – gamtos apsauga, ekologija, kraštovaizdžio apsauga, paveldosauga, kraštotvarka, aplinkos sveikata, aplinkos teisė, žemėtvarka, atliekų tvarkymas, aplinkos inžinerija ir kita.

 

Taigi jeigu norite praplėsti žinias apie aplinkos apsaugą, tai rinkitės būtent tokias knygas ir leidinius.

 

Aplinkos apsaugos knygas, leidinius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, b-a.lt elektroninėje internetinėje parduotuvėje, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, vyksta įvairios akcijos ir kita.