Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Namų apyvokos ir buities prekės internetu

Naujienos Visos naujienos

Dviejų dalių patalynės komplektas - Gyvūnai, 120X90 40X60

Kaina: 25.69 €

Dviejų dalių patalynės komplektas - Gėlės, 120X90 40X60, mėtinis

Kaina: 25.69 €

Dviejų dalių patalynės komplektas - Lulu, 120X90 40X60, rožinis-pilkas

Kaina: 25.69 €

Dviejų dalių patalynės komplektas, 120X90 40X60, mėlynas

Kaina: 25.69 €

Dviejų dalių patalynės komplektas, 135X100 40X60, mėlynas-pilkas

Kaina: 26.33 €

Dviejų dalių patalynės komplektas - Gėlės, 135X100 40X60, mėtinis

Kaina: 26.33 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Ortopedinių savybių turinti pagalvė RIVERA

Kaina: 54.99 €

DISNEY Mickey Mouse dvigulės patalynės komplektas (Polaroidinės nuotraukos)

Kaina: 44.00 €

Nano stiklo valiklis

Kaina: 6.23 €

Skalbinių minkštiklis (FABRICS SOFTENER), 1000 ml.

Kaina: 6.57 €

Nano danga chromui, plienui, metaliniams paviršiams (STAY-CLEAN FOR METAL, CHROME & STAINLESS STEEL) 30 ml.

Kaina: 13.00 €

Nano grindų valiklis

Kaina: 6.11 €
 

Prekes namams ir buičiai internetu išsirinksite ir įsigysite pigiai ir greitai

 

Kalbas apie negerėjantį gyvenimą, mažus atlyginimus, kažkur prarastus turtingus laikus labai lengva paneigti žvilgtelėjus į realybę. Turbūt daugelis pripažins, kad pastaruoju metu ir valgome daug įvairesnį maistą, ir gyvename erdviau, ir keliaujame kur kas daugiau, galų gale ir skaitine išraiška uždirbame tikrai daugiau. Netgi tokiose srityse kaip namų ir buities prekės galime pamatyti, jog mūsų gyvenimas eina tik į gerą. Jei seniau viskam pakakdavo ūkinio muilo ir vieno skalbiklio, dabar turime penkis skirtingus skalbiklius, kalną įvairių muilų, bent kelių rūšių indų plovimo priemones, priklausomai nuo to, iš ko indas pagamintas ir taip toliau. Daug labiau su šių daiktų įvairove galite susipažinti tiesiog internete – b-a.eu. Nors iš pirmo žvilgsnio tai ir gali skambėti juokingai ar keistai, tačiau ekonomistams ir tokie rodikliai, kaip buities prekių naudojimo įvairovė gana daug pasako apie gyvenimo kokybę. Panagrinėkime giliau?

Štai išsitepė jūsų viryklė. Dabar – devinto dešimtmečio antra pusė. Turbūt daugelio namuose galime rasti vienos rūšies valiklio, kokios nors dažnai reklamuojamos pastos. Pas daugelį namuose tai vienintelis valiklis, naudojamas viskam – ir viryklės, ir vonios, ir vandens maišytuvų, ir klozeto valymui. O kaip yra dabar? Jeigu dėmės ar viryklės įsisenėjusios, griebiatės kokio nors šveičiamojo valiklio. Jeigu jos šviežios – pakanka švelnaus. Jeigu manote, kad kriauklės paviršių padengė kalkių sluoksnis – imate specialių valiklį, šalinantį kalkių nuosėdas, ir valote juo. Be abejo, tikėtina, jog viryklę, kriauklę ir unitazą plausite visiškai skirtingais šių valiklių rinkiniais. O ką darote po to, kai išplaunate? Standartinė namų ir buities prekių lentynėlė ir čia turi ką pasiūlyti. Griebiamės vienokio ar kitokio nano dangos flakonėlio ir imame juo dengti vandens maišytuvo paviršių tam, kad jis ilgiau išliktų gražus ir blizgantis.

Ar skubėsite paneigti, jog toli gražu ne visi tiek buities prekių naudoja savo namuose? Ir būsite teisūs. Tačiau didžioji dauguma žmonių vien skirtingų valiklių turi bent penkis kartus daugiau nei turėjo prieš dešimt metų. Sakote, jog tai toli gražu nesusiję su geresniu gyvenimu? Bet jei gyventume blogiau, kam viso to reikėtų? Derėtų į statistiką žiūrėti šaltai, neskubėti daryti emocionalių išvadų, kita vertus, tai tikrai dažnai susimąstyti priverčiantis instrumentas.

Bėgant metams, įvairiausių namų ir buities prekių paklausa ir toliau didėja. Vis mažesnę dalį savo atlyginimo išleidžiame maistui. Gyvename vis erdvesniuose būstuose. Juos kažkuo užpildyti reikia – nieko keisto, jog čia savo vietą atranda įvairiausios prekės namams ir buičiai. Į šią kategoriją patenka įvairiausi dalykai, toli gražu ne tik kiek plačiau aptarta buitinė chemija. Tai ir virtuviniai įrankiai, indai, puodai ir keptuvės, ir bent kelių rūšių kavinukai. Galų gale čia ir lovatieses, pagalvėlės, mažos spintelės ir skalbinių džiovyklės. Įvairiausi smulkūs rakandai, kasdien reikalingi namuose. Ir kasmet jų skaičius mūsų namuose tik daugėja, didėja įvairovė, atrandame vis keistesnių daiktų, be kurių savo gyvenimo nebeįsivaizduojame, bet apie kuriuos prieš kelis metus net negalėjome pagalvoti. Geriausias to pavyzdys – jau minėti įvairiausi nano dangos purškikliai. O kas laukia dar po penkių – turbūt fantazijos neužteks atspėti.

Buities ir namų prekės internete yra kone pačios populiariausios, perkamos net nesusimąstant apie tai. Tai gali būti tiek virtuvės rakandai, tiek įvairios šluostės langams ar patalynės komplektai. Prekes namams ir buičiai galima suskirstyti į kelias kategorijas: namų apyvokos prekes, buitinę chemiją  patalynes, pagalves, prekes interjerui ir  kitas prekes, kaip antai seifai ar kvapai namams.

Į namų apyvokos prekių kategoriją galima sudėti visus virtuvės, serviravimo įrankius. Virtuvės rakandai prasideda nuo puodų ir keptuvių, įvairių stalo įrankių. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad puodą nusipirkti labai lengva, tačiau yra kiek kitaip. Šiandien technologijos atėjo ir į virtuvę. Galite rasti puodų su termometrais, greitpuodžių, troškintuvų. Vieni puodai turi koštuvus, kiti yra patogesni naudoti ar tiesiog išvaizdesni. Taip pat turėkite omenyje, kad skirtingi puodai tinka dujinėms ir elektrinėms viryklėms.

 

Tarp prekių namams ir buičiai galima rasti ir gausybę buitinės chemijos. Kiekviena šeimininkė turi savo nuomonę, kuri chemija geriausia ir kurią verčiausia pirkti. Vienos priemonės yra itin efektyvios, tačiau brangios, kitos gali būti ekologiškos, nekenkiančios aplinkai. Apie purvo valymą ir chemines priemones galima šnekėti daug, tačiau neretai pamirštama, kad yra prevencinės priemonės, kaip nano dangos. Nano dangos neleidžia kauptis, lipti purvui, apsaugo kilimus, vamzdžius, langus nuo aplinkos poveikio. Todėl verta išbandyti šią priemonę ir galbūt jums reikės mažiau buitinės chemijos.

 

Tarp namų ir buities prekių internete minėjome ir patalynes. Net ir tokį, atrodytų paprastą, daiktą išsirinkti gali būti sunku. Galima rinktis ir pigiausią medvilninę patalynę, ir prabangią satino ar šilko patalynę. Be to, šiandien galima gauti ir drobės ar mikro pluošto patalus. Renkantis patalynę reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į medžiagą, bet ir į lovos dydį, patalynės raštus, kurie jums labiau patinka.

 

Prie patalynės nepamirškite ir pagalvės. Jos taip pat gali būti labai įvairios – vienos jų lateksinės, kitos kimštos avies vilna ar žąsų plunksnomis. Taip pat rasite ir daug kitokių sintetinių pagalvių, kurios yra lengvai prižiūrimos ir ilgaamžės.

 

Kalbant apie namų interjerą, taip pat verta atkreipti dėmesį į buities prekes. Kas nori įsirengti jaukų interjerą, dažnai neapsieina be įmantrių žibintų, dekoratyvinių puošmenų, kartais – smilkalų, įvairių aromatų namams, taip pat ir sieninių laikrodžių. Nepamirškite, kad svetainėje gali prireikti ir vazos gėlėms, ir nuotraukų rėmelių ar paveikslų.

 

Norint sukurti jaukią atmosferą namuose, reikėtų atkreipti dėmesį ir į kvapus namams. Namai gali būti kvepinami įvairiais būdais. Galima įsigyti smilkalų, kvepiančių žvakių, o paprasčiausia būtų tiesiog naudoti kvapų difuzorių. Šiam nereikia ugnies, kvapo stiprumas gali būti paprastai reguliuojamas. Taip pat yra didelis kvapų pasirinkimas. Tokius difuzorius galima naudoti tiek svetainėje, tiek vonios kambaryje ar virtuvėje.

 

Prekės namams ir buičiai internete yra kasdienis pirkinys. Tačiau kam kiekvieną dieną iš parduotuvės tempti maišus su tokiomis paprastomis prekėmis, kai viską galite įsigyti internetu – lengvai, greitai,pigiai ir paprastai. Mūsų parduotuvėse rasite didelį buities prekių pasirinkimą už gerą kainą, tad visi ras tai, ko jiems labiausiai reikia.