Atpigo
Vibratorius SVAKOM Trysta rabbit (rožinė) Vibratoriai kiškučiai

Atpigo
Rabbit Esquire vibratorius moterims (rožinis) Vibratoriai kiškučiai

Atpigo
Javida Heating vibratorius (purpurinė) Vibratoriai kiškučiai
64.96 € 67.45 € / 1 vnt

Vibratorius Sweet smile Pearl (violetinė) Vibratoriai kiškučiai

Atpigo Mini-vibratorius Galingasis kiškutis (rožinis) Vibratoriai kiškučiai

Atpigo You2Toys Leaf Vibe vibratorius (rožinė) Vibratoriai kiškučiai

Atpigo Vibratorius Pretty Love Ingram (rožinė) Vibratoriai kiškučiai

Atpigo Vibratorius Double Vibratoriai kiškučiai
44.96 € 51.96 € / 1 vnt

Atpigo Vibratorius Typhoon Purple Vibratoriai kiškučiai
48.24 € 55.25 € / 1 vnt

Atpigo Vibratorius You2Toys Elegant Dou Rabbit (violetinė) Vibratoriai kiškučiai

Atpigo Vibratorius Sweet Smile Enjoy rabbit (rožinė) Vibratoriai kiškučiai

Atpigo Vibratorius Pretty Love Regina moterims (rožinė) Vibratoriai kiškučiai

Atpigo Vibratorius Nauja karta Vibratoriai kiškučiai
81.95 € 88.96 € / 1 vnt

Atpigo FeelzToys Lea rabbit vibratorius moterims (purpurinė) Vibratoriai kiškučiai

Atpigo Jack Rabbit vibratorius moterims (rožinė) Vibratoriai kiškučiai
125.74 € 132.74 € / 1 vnt

Rabbit Tres Chic vibratorius moterims (violetinis) Vibratoriai kiškučiai

Vibratorius Pretty Love Derrick (violetinis) Vibratoriai kiškučiai

Vibratorius Pamylėk mane Vibratoriai kiškučiai
38.02 € 38.03 € / 1 vnt

Vibratoriai kiškučiai 

 

Vibratoriai – kiškučiai populiarumą pelnė po serjalo „Seksas ir miestas“, kai užsitarnavo „privalomo turėti kiekvienai merginai“ vibratoriaus vardą. Vibratoriai kiškučiai sukurti vienu metu stimuliuoti makštį ir klitorį, tokiu būdu siekiant šeimininkę apdovanoti daugkartinių orgazmų serija. 

Vibratorius kiškučius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, dydžių, medžiagų iš kurių yra pagaminti, formų, spalvų ir kita.

OVO K5 Rabbit vibratorius - Baltas/Purpurinis, tai vienas patraukliausių, populiariausių, stilingų ir prabangių vibratorių – kiškučių. Naujasis OVO K3 vibratorius – tai palaiminga stimuliacija tiek išorėje, tiek viduje vienu metu. Tobulai išlenkta vibratoriaus galvutė suteiks nepakartojamų pojūčių stimuliuojant G tašką, o išorėje klitorio stimuliacija prives Jus prie dar nepatirto orgazmo! Klitoriaus stimuliacijai skirta atšaka šį kartą patobulinta – dvi atšakos “ausytės” stimuliuos varputę dar tiksliau ir maloniau! Pagamintas iš aukštos kokybės silikono, todėl itin švelnus, malonus ir saugus sąlyčiui su kūnu. Galingas, tačiau tylus ir nepakartojamai stilingas.

Naujasis Rabbit Habit vibratorius – tai lyderis vibratorių zuikučių rinkoje. Tai idealus sekso žaisliukas tiek pradedančiosioms, tiek sekso prekių žinovėms. Sukurtas moters – moteriai, todėl tiksliai nukreiptos stimuliacijos ir ypatingai didelė galia suteikia nepaprastus orgazmus. Besisukanti galvutė ir papildomai besisukantys rutuliukai vibratoriaus viduje dovanos nepakartojamus pojūčius, o kiškučio ausytės ir nosytė tuo pat metu stimuliuos jūsų klitorį.

Rocks Off - Ramsey-Rabbit tai ko gero pats mieliausias zuikutis pasaulyje. Ramseys zuikučio ausys ir nosytė taps pagrindiniais jo įrankiais, kurie suteikia orgazmą. Galingos, ilgai trunkančios vibracijos yra sukeliamos veikiant RO-80mm vibruojančiai kulkai, sulaukusiai didelio pripažinimo (baterijos įtrauktos į pakuotę). Ramsey Rabbit vibratorius yra tylus ir 100% atsparus vandeniui, todėl jo teikiamais malonumais galėsite mėgautis bet kur ir bet kada.

Taigi vibratoriai kiškučiai yra intymūs įsiskverbimo žaisliukai su mažyčiu papildomu stimuliatoriumi, kuris kutena ir stimuliuoja klitorį arba analinius pojūčius. Tad visada maloniai iki galo.

Vibratorius kiškučius galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas ir kita.