Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Jack Rabbit vibratorius moterims (rožinė)

Kaina: 106.73 €

Įkraunamas vibratorius MISS BI (violetinis) .

Kaina: 92.42 €

​Vibratorius Laimingoji viršūnė (purpurinis)

Kaina: 91.74 €

Rabbit Tres Chic vibratorius moterims (violetinis)

Kaina: 91.74 €

Įkraunamas vibratorius MISS BI (rožinis)

Kaina: 92.42 €

Rabbit Gesture vibratorius moterims (rožinis)

Kaina: 91.74 €

Sweet Smile vibratorius Pinkis (rožinė)

Kaina: 84.24 €

Vibratorius Nauja karta

Kaina: 81.95 €

Vibratorius SVAKOM Adonis Rabbit (violetinė)

Kaina: 81.20 €

Vibratorius SVAKOM Adonis Rabbit (rožinis)

Kaina: 81.24 €

Vibratorius Purpurinis zuikis

Kaina: 77.45 €

Vibratorius Omega .

Kaina: 72.99 €

Vibratorius Coniglio

Kaina: 69.96 €

Vibratorius Sweet Smile Enjoy rabbit (rožinė)

Kaina: 69.96 €

SVAKOM Trysta rabbit vibratorius (violetinė)

Kaina: 66.99 €

Vibratorius Sweet Smile Rabbit Suktukas (violetinė)

Kaina: 62.46 €

VeDO Rockie rabbit vbratorius (rožinė)

Kaina: 62.46 €

Vibratorius Orgazmų valdovas

Kaina: 62.46 €
 
 

Vibratoriai kiškučiai                    

                                                                      

Vibratoriai – kiškučiai populiarumą pelnė po serjalo „Seksas ir miestas“, kai užsitarnavo „privalomo turėti  kiekvienai merginai“ vibratoriaus vardą. Vibratoriai kiškučiai sukurti vienu metu stimuliuoti makštį ir klitorį, tokiu būdu siekiant šeimininkę apdovanoti daugkartinių orgazmų serija. 

 

Vibratorius kiškučius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, dydžių, medžiagų iš kurių yra pagaminti, formų, spalvų ir kita.

 

OVO K5 Rabbit vibratorius - Baltas/Purpurinis, tai vienas patraukliausių, populiariausių, stilingų ir prabangių vibratorių – kiškučių. Naujasis OVO K3 vibratorius – tai palaiminga stimuliacija tiek išorėje, tiek viduje vienu metu. Tobulai išlenkta vibratoriaus galvutė suteiks nepakartojamų pojūčių stimuliuojant G tašką, o išorėje klitorio stimuliacija prives Jus prie dar nepatirto orgazmo! Klitoriaus stimuliacijai skirta atšaka šį kartą patobulinta – dvi atšakos “ausytės” stimuliuos varputę dar tiksliau ir maloniau! Pagamintas iš aukštos kokybės silikono, todėl itin švelnus, malonus ir saugus sąlyčiui su kūnu. Galingas, tačiau tylus ir nepakartojamai stilingas.

 

Naujasis Rabbit Habit vibratorius – tai lyderis vibratorių zuikučių rinkoje. Tai idealus sekso žaisliukas tiek pradedančiosioms, tiek sekso prekių žinovėms. Sukurtas moters – moteriai, todėl tiksliai  nukreiptos stimuliacijos ir ypatingai didelė galia suteikia nepaprastus orgazmus. Besisukanti galvutė ir papildomai besisukantys rutuliukai vibratoriaus viduje dovanos nepakartojamus pojūčius, o kiškučio ausytės ir nosytė tuo pat metu stimuliuos jūsų klitorį.

 

Rocks Off - Ramsey-Rabbit tai ko gero pats mieliausias zuikutis pasaulyje. Ramseys zuikučio ausys ir nosytė taps pagrindiniais jo įrankiais, kurie suteikia orgazmą. Galingos, ilgai trunkančios vibracijos yra sukeliamos veikiant RO-80mm vibruojančiai kulkai, sulaukusiai didelio pripažinimo (baterijos įtrauktos į pakuotę). Ramsey Rabbit vibratorius yra tylus ir 100% atsparus vandeniui, todėl jo teikiamais malonumais galėsite mėgautis bet kur ir bet kada.

 

Taigi vibratoriai kiškučiai yra intymūs įsiskverbimo žaisliukai su mažyčiu papildomu stimuliatoriumi, kuris kutena ir stimuliuoja klitorį arba analinius pojūčius. Tad visada maloniai iki galo.

 

Vibratorius kiškučius galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas ir kita.