Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Tuščiaviduris strap-on Didi fantazija Vibruojantys strap- on

Tuščiaviduris strap-on Didi fantazija

Kaina: 33.20 €35.10 €
Strap-on Karžygys Vibruojantys strap- on

Strap-on Karžygys

Kaina: 32.56 €34.35 €
Fetish Fantasy Vibruojantis tuščiaviduris Strap-on Vibruojantys strap- on

Fetish Fantasy Vibruojantis tuščiaviduris Strap-on

Kaina: 45.96 €47.87 €
Strap On Henris Vibruojantys strap- on

Strap On Henris

Kaina: 53.46 €55.37 €
Fetish Fantasy Analinis Strap-on be dirželių Vibruojantys strap- on

Fetish Fantasy Analinis Strap-on be dirželių

Kaina: 58.73 €60.63 €
Strap-on Blogoji Vibruojantys strap- on

Strap-on Blogoji

Kaina: 62.46 €64.36 €
Strap-on Dvigubai saldu

Strap-on Dvigubai saldu

Kaina: 69.96 €71.86 €
Ultra Harness 2 su 18 cm Peniu Vibruojantys strap- on

Ultra Harness 2 su 18 cm Peniu

Kaina: 87.95 €89.85 €

Vibruojantis strap-on su analiniais rutuliukais .

Kaina: 44.53 €

Strap-on Juoda tyla

Kaina: 59.76 €

Prisegamų varpų rinkinys Violetinis meilužis

Kaina: 76.07 €

Strap-on Dvigubas malonumas

Kaina: 76.07 €
 
 

Vibruojantys strap- on          

                                                                    

Strap-on žaisliukai tinka heteroseksualioms bei homoseksualioms porelėms. Rinkitės iš įvairių spalvų ir skirtingų funkcijų strap-on žaisliukų. Tinka tiek vaginalinėms, tiek analinėms angoms stimuliuoti. 

 

Vibruojančius strap-on vibratorius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, spalvų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Vibruojantys strap-on vibratoriai yra puikus partneris išdykusiems žaidėjams. Strap-on tvirtinimo dirželio dydis gali būti reguliuojamas, todėl tinkamas naudoti visiems. Gali būti minkštas, todėl gali būti tinkamas tiek giliam vaginaliniam tiek analiniam stimuliavimui. Na, o vibraciją galite reguliuoti nuo labai švelnios iki labai stiprios.

 

Strap-on vibratorius puikiai tiks tiek jam, tiek ir jai. Gali būti valdomas pulteliu ir atsparus vandeniui. Taip pat gali būti dvigubas vibratorius, o jų greičiai gali būti reguliuojami, kontroliuojami atskirai.

 

Vibruojančius strap-on vibratorius galite rinktis mūsų internetinėje elektroninėje parduotuvėje tokius: Skaidrus želinis galingas falo imitatorius, Rožinė super mergaitė, Jėgos malonumas, Betty želinė bitutė, Abipusis malonumas, Strap – On Duo, Strap-on kiškutis, Puikiai tinkantis Strap-on, Fetish Fantasy Vibruojantis strap-on, Vibrating Curve Natural, Tikra galia, Vibrating Strap on Duo, Strap-on vyrams ir moterims, Moteriškas vibruojantis strap-on ir kita.

 

Taigi vibratorius strap-on galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip  pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.

 

Taigi strap-on tai įvairiausių formų ir dydžių, specialiu diržu prisegamos penio kopijos. Vienas iš partnerių sekso žaislą patogiai užsideda ant kūno, pritvirtina jį diržu ir įsiskverbia į mylimąją. Strap-on aistringą meilės ugnį užkurs ir seksualinius žaidimus paįvairins ne tik homoseksualių asmenų, tačiau ir tradicinės orientacijos žmonių miegamuosiuos.