Atpigo
Fifty Shades Inner vaginaliniai kamuoliukai Vaginaliniai kamuoliukai

Atpigo
Black Velvets vaginaliniai kauoliukai Šnypukas Vaginaliniai kamuoliukai

Atpigo
Išmanieji Kegel kamuoliukai moterims (juoda) Vaginaliniai kamuoliukai

Vaginaliniai rutuliukai LELO Luna Mini . Vaginaliniai kamuoliukai

Vaginaliniai rutuliukai LELO Luna . Vaginaliniai kamuoliukai

Atpigo Vaginaliniai kamuoliukai Feelz Toys - Desi Love Balls Rožiniai Vaginaliniai kamuoliukai

Atpigo Vaginaliniai rutuliukai Layla (rožiniai) Vaginaliniai kamuoliukai

Atpigo Karmy fit vaginaliniai kamuoliukai (rožiniai) Vaginaliniai kamuoliukai

Atpigo Vaginaliniai kamuoliukai Malonu Vaginaliniai kamuoliukai
25.14 € 32.15 € / 1 vnt

Atpigo Joydivision Trend vaginaliniai kamuoliukai (raudoni) Vaginaliniai kamuoliukai

Atpigo Vibe Therapy vaginaliniai rutuliukai Fascinate (levanda) Vaginaliniai kamuoliukai

Atpigo Joydivision Trend vaginaliniai kamuoliukai (juodi) Vaginaliniai kamuoliukai

Atpigo Joydivision Trend vaginaliniai kamuoliukai (rožiniai) Vaginaliniai kamuoliukai

Atpigo Vaginaliniai rutuliukai Metalo S and M Vaginaliniai kamuoliukai
29.96 € 36.95 € / 1 vnt

Atpigo You2Toys Velvet vaginaliniai kamuoliukai Vaginaliniai kamuoliukai
35.38 € 42.37 € / 1 vnt

Atpigo Vaginaliniai kamuoliukai Elegant Vaginaliniai kamuoliukai
38.96 € 45.96 € / 1 vnt

Atpigo SVAKOM Nova vaginaliniai kamuoliukai (žalia) Vaginaliniai kamuoliukai

Vaginaliniai kamuoliukai 

 

Vaginaliniai kamuoliukai, tai yra priemonė makšties raumenų stiprinimui ir malonumui patirti. Raumenų mankštinimas yra reikalingas tam, kad sutvirtėtų makšties raumenys ir daugiau būtų galima suteikti malonumo sau ir savo sekso partneriui. Vaginaliniai kamuoliukai buvo naudojami jau nuo senų laikų.

Vaginalinius kamuoliukus galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, spalvų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita. Yra gaminami įvairių medžiagų, tačiau įprasčiausi yra nefritiniai, metaliniai, plastikiniai ir kita. Taip pat vaginaliniai kamuoliukai būna lengvesni ir sunkesni. Pradedančioms tinkamiausi būtų lengvesni ir didesni, būtinai su virvutėmis. Na, o pažengusios moterys ir merginos gali rinktis ir sunkesnius, mažesnius kamuoliukus be virvučių. Įprastų išmatavimų kamuoliukai būna maždaug 2-3,5 cm skersmens, ir vienas kamuoliukas sveria maždaug 30 g, standartinis jų ilgis apie 15 cm.

Vaginalinius kamuoliukus galite rinktis tiek įprastoje parduotuvėje, tiek ir elektroninėje. Tačiau internetu yra pirkti patogiau, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O ir bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais yra patogiau, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.

Naudojant šiuos kamuoliukus reikia nepamiršti ir tinkamai juos prižiūrėti. Na, o makšties raumenims treniruoti skirtų kamuoliukų priežiūra nėra sudėtinga: tiesiog reikia po kiekvieno panaudojimo juos nuplauti vandeniu ir nušluostyti. Taip pat galima įsigyti ir specialių priemonių, kurios yra skirtos priežiūrėti erotinius žaislus, norint, kad jie tarnautų kuo ilgiau.

Šių kamuoliukų kainos yra labai įvairios – galima įsigyti už maždaug 15-19 litų, o brangiausias gali kainuoti nuo 80 iki 140 litų. Kaina gali priklausyti nuo medžiagų iš kurių kamuoliukai yra pagaminti. Kuo kaina yra didesnė, tuo gaminys yra kokybiškesnis ir saugesnis naudoti. Pavyzdžiui, bene brangiausi silikoniniai, nes silikonas laikomas tvirta ir alergijų nesukeliančia medžiaga.

Vaginalinių kamuoliukų naudojimas yra gana paprastas, tiesiog reikia juos įsidėti į makštį ir kasdien po kelis kartus taip pavaikščioti po 10-15 min. Taip pat su kamuoliukais galima daryti ir specialius pratimus, juos išstumiant iš makšties, makštimi stumdant aukštyn bei žemyn ir taip toliau. Taip pat šie kamuoliukai gali būti naudojami ir sekso metu, norint geriau sujaudinti partnerę prieš sueitį ir suteikti jai malonumo.