Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
  • Nenurodytas (2)
  • - (23)
Filtruoti
 
 
Vibruojantis kiaušinis Bad Kitty . Vibro kapsulės ir kiaušinėliai

Vibruojantis kiaušinis Bad Kitty .

Kaina: 45.60 €55.71 €
Kiaušinėlis Embrace II su nuotoliniu valdymu . Vibro kapsulės ir kiaušinėliai

Kiaušinėlis Embrace II su nuotoliniu valdymu .

Kaina: 59.12 €69.21 €
Vibruojanti kulka Flamingas . Vibro kapsulės ir kiaušinėliai

Vibruojanti kulka Flamingas .

Kaina: 81.60 €91.71 €
Vibruojantys vaginaliai kamuoliukai LELO Luna Smart Bead (rožinė) Vibro kapsulės ir kiaušinėliai

Vibruojantys vaginaliai kamuoliukai LELO Luna Smart Bead (rožinė)

Kaina: 101.12 €111.21 €

Elva Violet

Kaina: 66.85 €

Vibruojantis deimantas 21

Kaina: 53.87 €

Vibruojanti kulka Juodasis šilkas“ .

Kaina: 49.37 €

Kiaušinėlis Aistros kontrolė

Kaina: 37.97 €

Vibruojantis kiaušinis Alyvinis žiedas

Kaina: 32.85 €

Vibruojanti kulka Madingoji rožė

Kaina: 19.36 €

Vibratorius Mini Sidabrinė kulka

Kaina: 25.36 €

Vibruojantys vaginaliai kamuoliukai LELO Luna Smart Bead (violetinė)

Kaina: 99.21 €

Vibruojanti kulka „Velvetas“

Kaina: 25.25 €

Ekstremali Turbo kapsulė .

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 21.71 €

Vibruojanti kulka RO-80MM - Raudona

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 14.99 €

Vibruojanti kulka Lush .

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 128.99 €

Vibruojantis kiaušinėlis Uogytė .

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 24.01 €

Vibe Therapy bevielė vibro kulka Reign

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 54.99 €
 
 

Vibro kapsulės ir kiaušinėliai        

                                                                

Tarp didelės gausos siūlomų vibratorių yra ir speciali rūšis vadinamų „kiaušinėliai“, „kapsulės“ ir kita. Šie vibratoriai yra simpatiški ir maži, o forma primena kiaušinį, kulką ar kita. Gali turėti virvutę. Taip pat dauguma šių kiaušinių greitis gali būti reguliuojamas. Kai kurie iš jų gali turėti įvairias vibravimo programas, pulsaciją, bangavimą, bei kita, kurios didina seksualinį malonumą. Vibro kapsulės ir kiaušinėliai gali būti naudojami tiek vyrų, tiek ir moterų. Labiausiai mėgiami yra belaidžiai vibruojantys kiaušiniai ir tokie vibratoriai yra patogūs naudoti nes valdyti galima iš nuotolio.

 

Vibro kapsules ir kiaušinėlius galite rinktis įvairių tipų, formų, vibravimų, naudojimo patogumų ir kita. Taip pat kai kurie yra komplektuojami su keičiamomis įmautėmis.

 

Gali būti dvigubi vibratoriai, kurie susideda iš dviejų atskirų, sujungtų laidais vibro kiaušinių. Tai gali būti puikus žaislas eksperimentams.

 

Vibro kapsulės ir kiaušiniai yra gaminami iš įvairių medžiagų, tad pasirinkti gali kiekvienas sau labiausiai tinkamą gaminį. Gali būti pagaminti iš metalo, plastiko, silikono, kitų kompozitinių medžiagų. Įmautės gali būti gaminamos iš minkštų medžiagų – silikono, porėtos gumos, gelinės medžiagos ir kita. Tad renkantis vibro kapsules, kiaušinėlius būtinai atkreipkite dėmesį iš ko jis yra pagamintas, nes jo paviršius gali įtakoti daugumą veiksnių – tai yra patiriamą pojūtį, daikto priežiūros sudėtingumą, kainą ir kita.

 

Taigi nesvarbu kokio tipo vibratorių Jūs įsigysite, svarbu, kad jį galėsite panaudoti įvairiems malonumams patirtį. Moterys gali naudoti vaginalinei ir klitoriniai stimuliacijai. Jeigu naudoja vaginalinei stimuliacijai, tai moteris įsideda kiaušinį į vaginą kaip tamponą, kad patirtų ekstremaliai dirginančią vaginalinę stimuliaciją. Vyrai gali taip pat naudoti šio tipo vibratorių penio ar sėklidžių stimuliacijai masturbacijos metu ar lytinio akto metu su partneriu. Taip pat tiek vyrai, tiek ir moterys gali naudoti vibro kiaušinį ekstremaliai analinei stimuliacijai. Vyro ir moters analinėje angoje yra begale nervų galūnių kurios yra ypatingai jautrios seksualinei stimuliacijai. Moters pojūčiai būna ypatingi jei kartu su analinė stimuliacija būna stimuliuojamos ir kitos erogeninės zonos (klitoris, speneliai). Vyram ši stimuliacija kombinuojama su penio ar sėklidžių stimuliacija.

 

Vibro kapsules ir kiaušinėlius galite rinktis tiek įprastoje parduotuvėje, tiek ir elektroninėje. Tačiau internetu yra pirkti patogiau, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O ir bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais yra patogiau, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.