Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Penio pompa Andro Manual

Kaina: 196.75 €

Penio didinimo prietaisas Male Edge

Kaina: 134.46 €

Penio didinimo prietaisas Titanas

Kaina: 249.03 €

Largo Penis Enlargement Gel

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 36.00 €

Jes Extender penio didintojas - Gold

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 315.24 €

Penį didinantis įtaisas AndroPenis Gold

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 231.72 €

Penį didinantis prietaisas "AndroMini"

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 159.95 €
 
 

Penio didinimui                      

                                                                   

Penio didinimui galite rinktis tokias prekes kaip - Male Edge penio didintojas, Andropenis Gold - penio didintojas, Jes Extender penio didintojas, Penis Master Extender, Penis XL Cream, Sex Machine Penispumpe, Bathmate Hercules, Bathmate Hydromax ir kita.

 

Svajojate turėti didesnį penį ir labiau pasitikėti savimi lovoje? Tuomet galite rinktis kremus, penio didinimo pompas, bei kitus varpos didintuvus.

 

Rezultatai bus matomo iškarto,  o Jums nereikės kentėti ilgai trunkančių, skausmingų bei brangiai kainuojančių operacijų.

 

Jeigu pasirinksite - Jes Extender penio didintojas – Titanium – tai nechirurginiu būdu galėsite pasididinti savo varpą. Varpo didintuvas veikia tempimo principu, kuris kliniškai įrodyta, suteikia garantuotą poveikį. Šis poveikis, tai natūralus žmogaus organizmo gebėjimas keisti ir savo kūno dalių apimtis. Jei tam tikra kūno dalis yra veikiama pastovaus tempimo, ląstelės pradeda dalytis ir dauginti šioje srityje, tokiu būdu didinant audinio masę. Tyrimai rodo, kad vyrai, naudodami šį prietaisą gali padidinti savo varpą net iki 28% ilgio ir 19% apimties.Tai yra patogus ir įperkamas bei gydytojų rekomenduojamas produktas, skirtas vyrų lytinei sveikatai gerinti. Varpos didinimas nėra toks sudėtingas, kaip gali pasirodyti iš pradžių. Svarbiausia reguliariai naudotis šiuo aparatu. Šis varpos didintuvas yra kliniškai patvirtintas.

 

Taigi penio didinimui skirtas prekes galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip  pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.