Strap-On dirželis Universalusis Vyriški Strap- on

Atpigo Strap-on 7 Išdidumas Vyriški Strap- on
92.95 € 97.44 € / 1 vnt

Atpigo Fetish Submissive moteriškas Strap on Vyriški Strap- on
37.45 € 38.96 € / 1 vnt

Ultra Harness Strap-on Vyriški Strap- on
43.00 € / 1 vnt

You2Toys Strap-on Subtilumas (+5 cm) Vyriški Strap- on

Fetish Series 9 prisegama varpa Vyriški Strap- on

Vyriški Strap-on                        

                                                              

Vyriška Strap-on (prisegama varpa) yra skirta žaidimams dviese – tradicinėje vyro ir moters poroje, kai norisi apsikeisti vaidmenimis arba dviejų moterų meilės nuotykiams. Prisegamos varpos gali būti pilnavidurės, tuščiavidurės, falo imitacijos, su vibracija ar be jos, turinčios patogias kelnaites arba dirželius, kurie ir prilaiko varpą stabiliai.

Taigi vyriškas prisegamas penis užsegtas ant vieno iš partnerių yra naudojamas įsiskverbimui į kito partnerio kūną. Tad tai vyriško penio imitacija, kuri suteikia itin nuostabiu pojūčius. Šie prisegami dirbtiniai peniai (strap on) naudojami ne vien tik lesbiečių, kaip gali iš pirmo žvilgsnio pasirodyti, tačiau strap on tinkamas ir heteroseksualioms poroms kurioms patinką paįvairinti savo seksualinį gyvenimą ir patirti naujų egzotinių pojūčių!

Tad reikėtų nedvejoti ir vyrišką Strap-on išbandyti.

Vyriškus Strap-on galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, gamintojų, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

Taigi vyriškus Strap-on galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip  pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.