Atpigo
Prisegamų varpų rinkinys

Vac-U-Lock - Ultra Harness 2 & Plug Prisegami falo imitatoriai
39.75 € 39.76 € / 1 vnt

Bejuostis strap-on Pabandom (rožinė) Prisegami falo imitatoriai

Prisegami falo imitatoriai 

 

Vyriška Strap-on (prisegama varpa) yra skirta žaidimams dviese – tradicinėje vyro ir moters poroje, kai norisi apsikeisti vaidmenimis arba dviejų moterų meilės nuotykiams. Prisegamos varpos gali būti pilnavidurės, tuščiavidurės, falo imitacijos, su vibracija ar be jos, turinčios patogias kelnaites arba dirželius, kurie ir prilaiko varpą stabiliai. Prisegamas falo imitatorius gali būti tinkamas tiek vaginalinėms, tiek ir analinėms angoms stimuliuoti. Taip pat prisegamo falo imitatoriaus tvirtinimo dirželio dydis gali būti reguliuojamas, todėl yra tinkamas naudoti visiems.

Taigi vyriškas prisegamas penis užsegtas ant vieno iš partnerių yra naudojamas įsiskverbimui į kito partnerio kūną. Tad tai vyriško penio imitacija, kuri suteikia itin nuostabiu pojūčius. Šie prisegami dirbtiniai peniai (strap on) naudojami ne vien tik lesbiečių, kaip gali iš pirmo žvilgsnio pasirodyti, tačiau strap on tinkamas ir heteroseksualioms poroms kurioms patinką paįvairinti savo seksualinį gyvenimą ir patirti naujų egzotinių pojūčių!

Tad reikėtų nedvejoti ir prisegamą falo imitatorių išbandyti.

Vyriškus prisegamus falo imitatorius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, gamintojų, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagamintos, formų ir kita.

Taigi prisegamus falo imitatorius galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.