EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
  • Nenurodytas (1)
  • - (4)
Filtruoti
 
 

Close2you- Erotinė simfonija internetu pigiau

Vaginaliniai kamuoliuka Close2You Loa

Kaina: 22.09 €
Žiūrėk ČIA

Allegro - Baltas

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 60.68 €
Žiūrėk ČIA

Triole - Raudonas

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 81.22 €
Žiūrėk ČIA

Rondo - Šviesiai alyvinė

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 80.92 €
Žiūrėk ČIA

Loa - Šviesiai žalia

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 13.93 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Close2you-Erotinė simfonija           

                                                  

Close2you-Erotinė simfonija galite rinktis tokias prekes - Loa - Šviesiai žalia, Allegro – Baltas, Rondo - Šviesiai alyvinė, Triole – Raudonas ir kita.

 

Loa - Šviesiai žalia, tai meilės kamuoliukai su „Close2you“ logotipo kontūrais ir ištraukimo žiedu. Meilės kamuoliukus galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, vandens pagrindo lubrikanto, skirtingų spalvų, medžiagos iš kurios yra pagaminti, lankstumo ir kita. Meilės kamuoliukai tai yra vaginaliniai kamuoliukai ir yra skirti vaginaliniam stimuliavimui ir treniravimui. 

 

Allegro – Baltas išorinis vibratorius su stimuliuojančiu kamuoliuku apatinėje pusėje, kuris perduoda kūnui vibracijas. 8 vibracijų režimai valdomi mygtuko paspaudimu ir pakraunami yra iš el. tinklo. Šį vibratorių galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, spalvų, medžiagos iš kurios yra pagaminti, valdymo, garso lygio ir kita. Taigi Allegro – Baltas vibratorius yra skirtas viso kūno stimuliavimui.

 

Rondo - Šviesiai alyvinė banguotas vibratorius G-taško stimuliavimui. Su stimuliuojančiais grioveliais ir ištraukimo žiedu. Mygtuko paspaudimu yra valdomi 6 vibracijų ritmai. Yra atsparus vandeniui. Pakraunamas iš el. tinklo. Vibratorius yra pagamintas iš aukščiausios kokybės silikono. Šį vibratorių galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, vandens pagrindo lubrikantą, spalvų, medžiagos iš kurios yra pagaminti, lankstumo, vibracijos ir garso lygio ir kita.

 

Triole – Raudonas, tai trijų galūnių, trikampio dizaino vibratorius. Yra 6 vibracijų režimai, kurie yra valdomi mygtuko paspaudimu. Yra pakraunamas iš el. tinklo. Vibratorius pagamintas iš aukščiausios kokybės silikono. Šį vibratorių galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, spalvų, medžiagos iš kurios yra pagaminti, lankstumo, vibracijos ir garso lygio ir kita. Jis yra skirtas vaginaliniam ir analiniam stimuliavimui ir kita.

 

Taigi Close2you-Erotinė simfonija galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip  pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.