Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 
Taip pat siūlome:

Vibe Therapy - Charger

Kaina: 56.75 €
 
 

Vibe Therapy masažuokliai                 

                                                          

Vibe Therapy masažuoklius galite rinktis tokius - Vibe Therapy – Bliss, Vibe Therapy – Charger, Vibe Therapy – Elation, Vibe Therapy – Quantum, Vibe Therapy – Reign, Vibe Therapy – Serene, Vibe Therapy – Zest, Meridianas – Rožinis, Mantra – Balta, Nepaprastas susijaudinimas, Pakili nuotaika – Rožinis, Telepatinis – Purpurinis ir kita. Taip pat Vibe Therapy masažuoklius galite rinktis iš skirtingų kainų, spalvų, formų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Vibe Therapy – Bliss, tai dar vienas nuostabus Vibe Therapy gaminys. Jis yra visiškai vandeniui atsparus vibratorius, turi ne tik tylią, bet ir galingą vibraciją su septyniais intensyvumo lygiais, na o mygtukai padeda šį žaisliuką lengvai valdyti. Yra pagamintas iš medicininio silikono.

 

Vibe Therapy – Charger yra silikoninis, įkraunamas, vandeniui atsparus intymių vietų masažuoklis, turintis 7 vibravimo funkcijas. Yra pagamintas iš medicininio silikono ir ABS plastiko. Turi tris pulsacijos režimus, tris vibracijos greičius ir kita.

 

Vibe Therapy-Elation tai dar vienas nuostabus Vibe Therapy kūrinys, kuris yra visiškai atsparus vandeniui ir turi kelias intensyvumo programas. Kūrybingas ir ergonomiškas dizainas yra sukurtas iš medicininio silikono, todėl šio vibratoriaus teikiamais malonumais galėsite mėgautis itin saugiai. Turi patogų valdymą.

 

Vibe Therapy – Quantum turi tris pulsacijos greičius – vienas kintantis greitis, trys vibravimo greičiai ir visa tai yra viename ir nedideliame vibratoriuje. Juos galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, spalvų ir kita.

 

Vibe Therapy – Serene, tai vieno mygtuko paspaudimu valdomas vibratorius, kuris turi 7 vibravimo funkcijas (yra trys sukimosi režimai, trys vibravimo funkcijos, vienas rūšies besikeičiantis vibravimo režimas). Taip pat yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medicininio silikono ir nepralaidus vandeniui.

 

Vibe Therapy – Zest, tai dar vienas produktas, kuris yra skirtas maloniai terapijai po sunkios darbo dienos. Šis vandeniui atsparus vibratorius turi kelias lengvai valdomas vibravimo funkcijas, kurios yra ne tik tylios, bet ir galingos. Taip pat yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medicininio silikono. Galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, spalvų ir kita.

 

Mantra – Balta nuostabus vandeniui atsparus vibratorius pašalins visą per dieną susikaupusį stresą ir įtampą. Gali turėti septynis vibracijos nustatymus, kurie patenkins net ir išrankiausią skonį. Yra patogus valdymo mygtukas. Taip pat vibratorius yra pagamintas iš medicininio silikono, todėl jis yra ne tik itin higieniškas ir paprastai nuvalomas, bet ir itin elastingas. Pasižymi išskirtiniu ergonomišku dizainu. Taigi jis idealiai sukurtas ir prisitaikantis prie moters fiziologijos. Taip pat yra tylus ir su itin galingu motoru. Ypač tinkamas G taško stimuliavimui.

 

Taigi Vibe Therapy masažuoklius galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip  pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.