Atpigo Naktiniai
32.56 € 39.55 € / 1 vnt

Atpigo Naktiniai
32.96 € 39.95 € / 1 vnt

Atpigo Dailus chalatas moterims
41.58 € 48.58 € / 1 vnt

Žydros spalvos peniuaras iš Shirley of Hollywood Seksualūs naktiniai

Naktiniai

Naktiniai
Išparduota
Buvusi kaina: 28.56 €

Seksuali suknelė Išdykusi katytė L Seksualūs naktiniai
Išparduota
Buvusi kaina: 34.96 €

Naktiniai
Išparduota
Buvusi kaina: 33.41 €

Peniuaras Snieguolė L/XL Seksualūs naktiniai
Išparduota
Buvusi kaina: 38.19 €

Lingerie dress „Shirley“ Seksualūs naktiniai
Išparduota
Buvusi kaina: 62.22 €

Babydoll Shirley Of Hollywood Seksualūs naktiniai
Išparduota
Buvusi kaina: 42.92 €

Naktiniai
Išparduota
Buvusi kaina: 28.65 €

Naktiniai Šilkinis pojūtis (S) Seksualūs naktiniai
Išparduota
Buvusi kaina: 24.94 €

Naktiniai
Išparduota
Buvusi kaina: 29.96 €

Seksualūs naktiniai 

 

Seksualius naktinukus galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų spalvų, raštų, stilių, medžiagų iš kurių yra pagaminti, kainų, dydžių ir kita.

Kiekviena moteris stengiasi puoselėti savo grožį ir atrodyti gundančiai. Jos visada žino tam tikrų dalykų, kurie jas daro dar gražesnes. Bet, norėdama atrodyti kuo seksualiau, moteris dažniausiai to sieks pasitelkdama į pagalbą apatinį trikotažą – seksualius naktinius. Na, o renkantis naktinius reikia žinoti, kad jie turi būti patogūs, patrauklūs, prabangūs ir kita. Seksualūs naktiniai , tai vienas iš labai svarbių moteriško apatinio trikotažo sudedamųjų dalių. Taip pat tai itin patogus miegamas drabužis, kuris suteikia ne tik komforto jausmą, bet ir gundo, vilioja.

Seksualius natinius galite rinktis klasikinių natūralių audinių, šilkinių, atlasinių ir baigiant seksualiais nėriniuotais ar tiulio audinio naktinukus. Tad kiekviena moteris nesunkiai galės rasti sau priimtiniausią naktinių variantą. Ypatingai už natūralumą, patogumą bei drabužio estetiką vertinami šilkiniai naktiniai. Šie naktiniai būna pasiūti iš plonesnio ar prabangaus storo šilko, puošti nėriniais ar paprasto dizaino. Tokios medžiagos moteriški naktiniai maloniai priglunda prie moteriško kūno. Šilkiniai naktinukai ypatingai švyti. Šilko gijos paviršius atspindi šviesą, todėl šilko audiniai pasižymi ypatingu spindesiu, kokiu negali pasigirti nei vienas natūralaus ar sintetinio pluošto audinys.


Taip pat labai malonu liesti šilkinius naktinius. Šilkas labai lengvai dažomas, todėl gali būti įvairaus intensyvumo spalvų ir atspalvių. Taip pat šilkiniai naktinukai yra lengvai prižiūrimi.

Jeigu turėsite kelis skirtingus naktinukus, tai galėsite sukurti ir skirtingas vakarėlio temas – nuo padaužiško pagalvių mūšio iki prabangaus grožio vakaro prieš užmiegant.

Na, o jeigu norite, kad niekas nematytų ir nežinotų apie Jūsų norus, svajones, fantazijas, tai galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti seksualius naktinius tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta akcijos ir kita.