Atpigo
Vyriškų stringų rinkinys Kerėtojas Kelnaitės moterims ir vyrams
36.94 € 43.95 € / 1 vnt

Bye Bra stringai moterims (juoda) Kelnaitės moterims ir vyrams
26.95 € 26.97 € / 1 vnt

Atpigo Bye Bra - Invisible Panties (Nude & Black 2 pack) XL Kelnaitės moterims ir vyrams

Atpigo Bye Bra stringai moterims (kūno) Kelnaitės moterims ir vyrams
25.94 € 32.95 € / 1 vnt

Atpigo Grappler Jock Strap - Yellow Kelnaitės moterims ir vyrams
34.64 € 41.65 € / 1 vnt

Atpigo Renegade Jock - Black/Blue Kelnaitės moterims ir vyrams
34.64 € 41.65 € / 1 vnt

Lace Panties White Kelnaitės moterims ir vyrams
18.49 € 18.51 € / 1 vnt

String ''Blume'' crotchless Kelnaitės moterims ir vyrams
27.25 € 27.27 € / 1 vnt

String ''Rose'' crotchless Kelnaitės moterims ir vyrams
27.25 € 27.27 € / 1 vnt

Moteriški stringai Juodoji gulbė L/XL Kelnaitės moterims ir vyrams
18.25 € 18.26 € / 1 vnt

String ''Rose'' Kelnaitės moterims ir vyrams
30.00 € 30.01 € / 1 vnt

Vyriškos kelnaitės NEK Kelnaitės moterims ir vyrams
38.96 € / 1 vnt

The Screaming O - vibruojančios kelnaitės Kelnaitės moterims ir vyrams

Kelnaitės-stringai Žavingasis Kelnaitės moterims ir vyrams

Kelnaitės seksualioji Luiza XXL Kelnaitės moterims ir vyrams

Moteriški stringai Intensa  L/XL Kelnaitės moterims ir vyrams

Kelnaitės-stringai Džentelmenas . Kelnaitės moterims ir vyrams
Išparduota
Buvusi kaina: 19.71 €

Kelnaitės moterims ir vyrams 

 

Apatinis trikotažas, tai žmogaus apranga, kuri yra dėvima ant nuogo kūno ir dažniausiai po viršutiniais drabužiais. Kadangi ji dėvima tiesiog ant odos, ją būtina reguliariai skalbti ir keisti. Daugiausiai apatinis trikotažas yra naudojamas intymioms kūno vietoms pridengti (kelnaitės, liemenėlės ir kita), tačiau yra ir kitoks (kojinės ir kita). Taip pat vis ima populiarėti erotinis trikotažas – apatinis trikotažas, kuris turi erotinių motyvų.

Kokybiškas apatinis trikotažas yra svarbus kiekvienos moters gyvenime. Tinkamai parinkti apatiniai būna tada kai nesijaučia, kad net juos dėvite.

Pagal apatinių trikotažų spalvą galima nuspėti moters temperamentą – raudonos spalvos liemenėlės yra aistringos moters pasirinkimas, juodą dėvi paslaptingos moterys, o pirmenybę teikiančios baltams, nėriniuotam apatiniam trikotažui yra romantiškos ir intymiame gyvenime mąsto tradiciškai.

Vyrišką apatinį trikotažą galite rinktis paprastą, sportinio stiliaus, turintį erotinių motyvų. Taip pat vyriškas apatinis trikotažas gali būti – kelnaitės, stringai, tanga tipo kelnaitės, ilgi, trumpi šortukai, termo apatiniai ir kita. Medžiagos vyriško apatinio trikotažo turėtų būti kuo natūralesnės. Populiariausios yra medvilnė, bambuko pluoštas. Iš sintetinių medžiagų kelnaitės gali atrodyti gražiai, tačiau jos bus nepraktiškos, prastai sugers prakaitą, neleis odai kvėpuoti ir kita. Taip pat sintetinės kelnaitės gali dažniau trinti. Vyriškų apatinių trikotažų spalvos būna gana konservatyvios, dažniausiai vienspalvės. Populiariausios spalvos yra balta, juoda, pilka, mėlyna. Labai ryškių spalvų kelnaitės perkamos tik retais atvejais, siekiant nustebinti savo antrąją pusę.

Taigi apatinį trikotažą galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, gamintojų, spalvų, stilių, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

Na, o tinkamai parinktas apatinis trikotažas paryškins Jūsų kūno linijas, leis jaustis patogiai, gerai ir kartu gražiai, seksualiai, gundančiai.

Apatinius trikotažus galite rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko ir kita.