Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Black Level suknelė Oho

Kaina: 65.97 €

Black Level suknelė Braškė

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 54.96 €

Black Level suknelė Raštelis

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 64.95 €
 
 

Latekso apatiniai                 

                                                                                 

Latekso apatinius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, gamintojų, spalvų, dydžių, modelių ir kita. Galite rinktis apdarus vyrams ir moterims, latekso priežiūros purškiklius ir kita. Latekso priežiūros purškikliai yra reikalingi, kad apdarai būtų geriausios formos ir išvaizdos.

 

Latekso apatinius galite rinktis tokius - Atviro šakumo latekso kelnaitės, Aukštos latekso kelnaitės atviru šakumu, Juoda latekso mini suknelė, Juodas latekso korsetas, Latekso bikini rinkinys, Latekso kelnaitės spontaniškai merginai, Latekso kelnaitės su penio mova, Latekso kelnaitės su skylute, Latekso kojinės, Latekso liemenėlė, Latekso marškinėliai, Latekso string kelnaitės ir kita.

 

Iš latekso siūvami apatiniai sužadina stiprų potraukį, taip stiprų potraukį fetišistams sužadina ir kitos medžiagos tokios kaip guma, nailonas ir kita. Taip pat yra labai svarbios ir spalvos – juoda, raudona, mėlyna ir kita.

 

Taigi naudojant latekso apatinius galėsite atrodyti seksualiai, gražiai, viliojančiai.

 

Latekso apatinius galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip  pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.