Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Fetish fantasy series antrankiai nykščiams

Kaina: 23.79 €

Nekaltybės diržas Chastity belt NR.7

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 33.90 €

Nekaltybės diržas Chastity belt NR.9

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 30.53 €

Fetish Fantasy Series Tramdomieji mnarškiniai (unisex)

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 73.57 €

Nekaltybės diržas Chastity belt NR.10

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 33.29 €

Fetish fantasy Swing supynės seksui

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 212.51 €
 
 

Fetish Fantas Series

Fetish Fantas Series prekes galite rinktis iš plataus asortimento - antrankiai nykščiams, tramdomieji mnarškiniai, medaus mėnesio suvaržymų žaidimų rinkinys, vibruojantis tuščiaviduris Strap-on, supynės seksui, burnos kamščių treniruočių sistema, Japoniška šilko virvė, malonumų juosta, penio kamuoliuko kamštis, plunksniniai spaustukai, pradedančiųjų antrankiai, suvaržymo žaidimų diržų sistema, ekstremalus kostiumas O/S, ekstremalus kostiumas Queen size, klasikinis korsetas ir kita.

Fetish Fantas Series prekes galite rinktis iš skirtingų kainų, gamintojų, spalvų, dydžių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Jeigu rinksitės Fetish fantasy series antrankius nykščiams, tai yra puikus sprendimas, kai norite, kad Jūsų partneris niekaip neišsilaisvintų. Galite naudoti kartu su antrankiais riešams, tada Jūsų partnerio išsilaisvinimas yra praktiškai neįmanomas. Antrankiai gali būti pagaminti iš aukštos kokybės metalo ir pristatomi kartu su pora raktelių.

 

Galite rinktis ir tramdomuosius marškinius, kurie yra pagaminti iš kokybiškos medžiagos, saugiai ir tvirtai užsegamus, todėl Jūsų partneris neturės jokios galimybės išsilaisvinti. Tad suvaržykite savo partnerį ir tapkite padėties valdovu.

 

Medaus mėnesį galite paversti nepamirštamu jeigu pasirinksite medaus mėnesio suvaržymų žaidimų rinkinį. Į šį rinkinį gali įeiti – atlasiniai užsegami rankų raiščiai, atlasiniai užsegami kojų raiščiai, plunksnų šluotelė, mini vibratorius, žvakutė ir kaukė akims ir kita. Tai gali būti dar vienas būdas pasakyti „Aš sutinku!“

 

Supynės seksui yra skirtos norint išbandyti nesvarumo būseną sekso metu. Galėsite išbandyti pozas, kurios Jums atrodo neįmanomos, nes tokios supynės suteiks galimybę išbandyti bet ką, ką tik sugalvosite. Tokias supynes galite montuoti prie medinės durų staktos, tačiau jeigu vis dėlto norisi didesnės laisvės, tai galite montuoti ir prie lubų. Prisitvirtina su varžtais. Supynės gali suktis 360 laipsnių kampu. Tad galėsite išbandyti pozas, kurios iš pažiūros reikalauja daug jėgų ir pastangų, tačiau nuo šiol tai bus lengva ir paprasta padaryti. Gali išlaikyti svorį iki 150 kg. Į komplektą gali įeiti plieninis varžtas su kilpa, grandinė, spyruoklė, metalinis atraminis strypas, dideli paminkštinti diržai nugarai ir užpakaliui, atskiri diržai kojoms paminkštinti, surinkimo instrukcija ir kita.

 

Pasirinkę plunksninius spaustukus su malonumu galėsite papuošti savo spenelius šiais plunksniniais spaustukais. Gali būti pagaminti iš patvaraus metalo ir padengti minkšais guminiais apmušalais. Spaudimo lygį speneliams pareguliuokite varžtelio pasukimu, o tuo tarpu švelnios plunksnelės vilioja, kutena ir gundo!

 

Taigi Fetish Fantas Series prekes galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip  pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.