EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Erotiniai medicininiai instrumentai internetu pigiau

Anal Speculum - nebenaudojama

Kaina: 27.10 €
Žiūrėk ČIA

Vagina Speculum

Kaina: 22.68 €
Žiūrėk ČIA

Vaginos ar anuso plėtiklis "Plienas

Kaina: 31.96 €
Žiūrėk ČIA

Išangės reflektorius

Kaina: 29.94 €
Žiūrėk ČIA

Vaginos plėtiklis Atidaryk .

Kaina: 9.85 €
Žiūrėk ČIA

Doctor JO Speculum

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 10.95 €
Žiūrėk ČIA

Vaginal speculum

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 28.02 €
Žiūrėk ČIA

Vaginos plėtiklis Pas tave

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 39.00 €
Žiūrėk ČIA

Analinis plėtiklis Plienas

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 44.00 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Medicininiai instrumentai                        

                                           

Medicininius instrumentus galite rinktis tokius kaip: Medicininis pincetas, Anal, Vagina Speculum, Anal Hole Spreader, Metalinis saldainiukas, Nervų ratelis ir kita.

 

Medicininis pincetas, tai daugiafunkcinis medicininis instrumentas. Jis taip pat yra ir puikus BDSM žaidimų įrankis. Kad būtų švelnesnis turi gumininius padelius. Kaip ir tikras medicininis pincetas, šis turi dantukus, kurie užfiksuoja suspaudimą, o norint suspaudimą atpalaiduoti pinceto kojeles reikia šiek tiek praskirti (kilstelėti) vertikaliai spaudimo krypčiai, o tada jau laisvai išplėsti. Gali būti pagamintas iš plieno. Yra tinkamas abiems tiek jam, tiek ir jai.

 

Vagina, Anal Speculum plėtikliai yra skirti detaliai išangės arba makšties apžiūrai ir naudojami yra mediciniais tiklais. Tačiau gali būti naudojami ir seksualinių žaidimų paįvairinimui ar kaip fetišo atributą. Plėtikliai yra gaminami iš nerūdijančio plieno, gali būti aptakių formų, spyruoklinis, reguliuojamas varžteliais, svirtinimi. Galite rinktis iš skirtingų kainų, išmatavimų ir kita.

 

Nervų ratelis buvo sukurtas kaip medicinis įrankis tirti nervų reakcijas. Jis tapo nepakeičiamu BDSM žaidimų įrankiu. Iš plieno pagamintas įrankis tvirtas ir gerai jaučiamas.

 

Taigi medicininius instrumentus galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip  pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.