Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Vagina Speculum Medicininiai instrumentai

Vagina Speculum

Kaina: 31.24 €33.14 €
Anal Speculum - nebenaudojama Medicininiai instrumentai

Anal Speculum - nebenaudojama

Kaina: 31.24 €33.14 €

Vaginos plėtiklis Atidaryk .

Kaina: 23.73 €

Vaginos ar anuso plėtiklis "Plienas

Kaina: 34.74 €

Doctor JO Speculum

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 10.95 €

Vaginos plėtiklis Pas tave

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 42.41 €

Išangės reflektorius

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 32.56 €

Analinis plėtiklis Plienas

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 44.00 €

Vaginal speculum

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 28.02 €
 
 

Medicininiai instrumentai                        

                                           

Medicininius instrumentus galite rinktis tokius kaip: Medicininis pincetas, Anal, Vagina Speculum, Anal Hole Spreader, Metalinis saldainiukas, Nervų ratelis ir kita.

 

Medicininis pincetas, tai daugiafunkcinis medicininis instrumentas. Jis taip pat yra ir puikus BDSM žaidimų įrankis. Kad būtų švelnesnis turi gumininius padelius. Kaip ir tikras medicininis pincetas, šis turi dantukus, kurie užfiksuoja suspaudimą, o norint suspaudimą atpalaiduoti pinceto kojeles reikia šiek tiek praskirti (kilstelėti) vertikaliai spaudimo krypčiai, o tada jau laisvai išplėsti. Gali būti pagamintas iš plieno. Yra tinkamas abiems tiek jam, tiek ir jai.

 

Vagina, Anal Speculum plėtikliai yra skirti detaliai išangės arba makšties apžiūrai ir naudojami yra mediciniais tiklais. Tačiau gali būti naudojami ir seksualinių žaidimų paįvairinimui ar kaip fetišo atributą. Plėtikliai yra gaminami iš nerūdijančio plieno, gali būti aptakių formų, spyruoklinis, reguliuojamas varžteliais, svirtinimi. Galite rinktis iš skirtingų kainų, išmatavimų ir kita.

 

Nervų ratelis buvo sukurtas kaip medicinis įrankis tirti nervų reakcijas. Jis tapo nepakeičiamu BDSM žaidimų įrankiu. Iš plieno pagamintas įrankis tvirtas ir gerai jaučiamas.

 

Taigi medicininius instrumentus galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip  pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.