Atpigo
Ouch Spreader Bar poroms Pančiai
43.71 € 50.71 € / 1 vnt

Bad Kitty Domas rinkinys porai (raudona) Pančiai
53.97 € 53.99 € / 1 vnt

Shots 02 penio narvas (skaidri) Pančiai
53.22 € 53.23 € / 1 vnt

Zado Fetish kūno pančiai Drąsa Pančiai

Atpigo Burnos raištis S&M - BREATHABLE BALL GAG Pančiai

Atpigo virvių rinkinys Bad Kitty Bondage Improvizacija Pančiai

Atpigo Pančiai One Night Stand Pančiai
66.24 € 73.24 € / 1 vnt

Atpigo Shots 11 penio narvas (skaidri) Pančiai
111.49 € 118.48 € / 1 vnt

Atpigo Zado Fetish kojų pančiai Tvirtovė Pančiai
121.75 € 128.76 € / 1 vnt

Atpigo Fetish rinkinukas Pašėlę žaidimai Pančiai
47.46 € 48.46 € / 1 vnt

Pančių rinkinys Aitrumas Pančiai
21.25 € 21.26 € / 1 vnt

Pančiai Sportsheets romantic restraint kit Pančiai

Pančiai kojoms Nuostabioji Pančiai
65.19 € 65.22 € / 1 vnt

Pančių rinkinys Bad Kitty Bondage Pančiai
59.54 € 59.56 € / 1 vnt

Zado Fetish kūno pančiai Paklusk Pančiai

Ouch Costas kūno pančiai (juoda) Pančiai

Pančiai
29.45 € / 1 vnt

Fetish collection lovos pančiai Paklūstu Pančiai

Pančiai 

Panačių juostas galite rinktis iš skirtingų spalvų, išmatavimų, kainų, gamintojų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Su pančių juosta galėsite patirti neišdildomus įspūdžius, nes šios juostos yra labiausiai jaudinantis produktas per eilę metų. Su pančių juosta galima supančioti, surišti, uždengti akis, burną, naudojantis jos savybe prilipti prie pačios savęs ir be klijų. Galite naudoti drąsiai, nes nusiima ne nuo plaukų be skausmo. Spalvą galite rinktis atsižvelgę į savo nuotaiką, mėgstamiausią spalvą. Taip pat iš storesnės pančių juostos galite pasidaryti ir rūbus – sijonus, sukneles, liemenėles, kelnaites ar bet kokį kitą apdarą, kuris Jums šaus į galvą. Naudoti ją yra paprasta, tiesiog reikia ją apsukti ir viskas. Jeigu turite šiek tiek kantrybės, tai po naudojimo galite ją ištiesinti ir panaudoti vėl kitą kartą.

Fetish fantasy pančių juosta, tai juosta, kuri puikiai tinka pradedantiesiems. Ši pančių juosta nelimpa prie jokių kitų paviršių, išskyrus pačią juostą, todėl galėsite nevaržomai mėgautis fetišo teikiamais malonumais. Šia juosta galima tiek supančioti kūną, tiek pririšti mylimąjį prie lovos, tiek užrišti akis. 

Jei svajojate būti surištas (-a) - šis katalogas kaip tik Jums. Pakluskite, vergaukite, tarnaukite, arba perimkite iniciatyvą į savo rankas - supančiokite nepaklusnų vergą ir pasimėgaukite BDSM teikiamais malonumais. 

Taigi pančių juostas galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.