Shiatsu Feel it gelis moterims (granatai/muskatas) (30 ml) Stipresnis orgazmas Jai

Atpigo Kremas moterims Maža paslaptis (25ml) . Stipresnis orgazmas Jai
23.12 € 30.12 € / 1 vnt

Atpigo Kremas klitoriui Clitorix (40 ml) . Stipresnis orgazmas Jai
23.97 € 30.96 € / 1 vnt

Atpigo Sensuva ON - Natural Arousel Oil for Her Bottle Stipresnis orgazmas Jai

Atpigo Kremas moterims Clitorisex (40ml) . Stipresnis orgazmas Jai
27.21 € 34.22 € / 1 vnt

Atpigo Viamax - Jautrumo gelis 50 ml . Stipresnis orgazmas Jai
35.21 € 42.20 € / 1 vnt

Atpigo Stangrinamasis vaginos gelis

Atpigo Shunga - Rain of Love Arousel Cream Stipresnis orgazmas Jai
45.00 € 52.01 € / 1 vnt

Atpigo SENSUVA - CRAZY SEXY PLEASURE KIT Stipresnis orgazmas Jai
45.99 € 53.00 € / 1 vnt

ViaGel for Women Stipresnis orgazmas Jai
22.75 € 22.76 € / 1 vnt

Shunga Secret Garden Female Orgasm Enhancing Cream Stipresnis orgazmas Jai

Stipresnis orgazmas Jai 

 

Orgazmas – didelės palaimos ir malonumo pojūtis, atsirandantis besibaigiant sueičiai arba kitokios lytinės iškrovos metu (dėl glamonių, masturbacijos, erotinių fantazijų ir kt.). Orgazmas dar vadinamas sekso viršūne, ekstaze, daugelio besimylinčiųjų vertinamas kaip pagrindinis sekso tikslas.

Taip pat orgazmas yra lytinio stimuliavimo pasekmė, turinti psichologinį ir emocinį ir fiziologinį pagrindą. Tai įvairių struktūrinių ir funkcinių organizmo pokyčių pasekmė (visų pirma dubens, nugaros smegenų ir galvos smegenų). Orgazmas tetrunka keletą sekundžių ir įvyksta susidarius didžiausiai lytinei įtampai. Susidarant orgazmui moterims daugiausia dalyvauja varputė, makštis ir gimda, o vyrui – varpa, prostata ir sėklinės pūslelės. Kiekvieno iš šių organų jaudrumas turi didelę svarbą orgazmui, kadangi jie lemia individualius orgazmo ypatumus – jo intensyvumą, trukmę, žmogaus elgesį sueities ir orgazmo metu. Kartą patyrus orgazmą, po kurio laiko asmuo vėl ir vėl nori jį patirti.

Patiriamo orgazmo intensyvumas ir malonumo laipsnis priklauso nuo daugelio aplinkybių: susilaikymo trukmės, nuotaikos, partnerio, naudojamų priemonių ir kita.

Taigi skiltyje stipresnis orgazmas Jai galite rinktis tokias prekes - Natūralus jaudinantis aliejus, Natūralus jaudinantis balzamas, Stimuliuojantis gelis, Nekaltybės gelis, Įtempimo gelis, Jautrumo gelis, Orgazminis spenelių gelis, Klitorinis kremas - Pamylėk ją!, Vaginą įtempiantis kremas ir kita.

Na, o skiltyje stipresnis orgazmas Jai prekes galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, gamintojų, talpos, sudėtinių dalių ir kita.

Taigi jeigu norite, kad niekas nematytų ir nežinotų apie Jūsų norus, svajones, fantazijas, tai galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti stipresnis organizmas jai skirtas prekes tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos ir kita.