Atpigo Skaitmeniniai foto rėmeliai Denver PFF-726 white Skaitmeniniai foto rėmeliai

Atpigo Skaitmeninis foto rėmelis Denver PFF-1037B Skaitmeniniai foto rėmeliai

Atpigo Foto rėmelis Kodak RCF-106 Digital Photo Frame white Skaitmeniniai foto rėmeliai

Atpigo Skaitmeninis foto rėmelis Kodak Digital Photo Frame 10 Wi-Fi pink Skaitmeniniai foto rėmeliai

Atpigo Skaitmeninis foto rėmelis Denver PFF-1514W Skaitmeniniai foto rėmeliai
240.69 € 256.01 € / 1 vnt

Atpigo Skaitmeninis foto rėmelis Kodak RCF-106 Digital Photo Frame black Skaitmeniniai foto rėmeliai

Atpigo Skaitmeninis foto rėmelis Kodak Digital Photo Frame 7 black Skaitmeniniai foto rėmeliai

Atpigo Skaitmeniniai foto rėmeliai Denver PFF-1021 black Skaitmeniniai foto rėmeliai

Atpigo Skaitmeninis foto rėmelis Denver PFF-1042DW Dark wood Skaitmeniniai foto rėmeliai

Atpigo Skaitmeninis foto rėmelis Denver PFF-1042LW Light Wood Skaitmeniniai foto rėmeliai

Skaitmeniniai foto rėmeliai – kam jie skirti ? Kokia skaitmeninių foto rėmelių pagrindinė funkcija?

Kai sulaukiate svečių ir turite kuriam laikui pasišalinti, jūsų svečiai turi kažkuo užsiimti. Šiais laikais bene populiariausias laiko „prastūmimo“ būdas yra lindėjimas išmaniajame telefone. Tačiau tai dažnai atitolina bendravimą ir svečias net gali pasijausti nejaukiai. Taigi, kuo atkreipti svečių dėmesį, kol jūs esate trumpam pasišalinęs? Visais laikais vienas geriausių būdų užimti svečių dėmesį buvo nuotraukos. Jei turite ant sienų keliolika nuotraukų – puiku, jūsų svečiai nenuobodžiaus. Tačiau ne visi nori sienas apkabinėti krūva nuotraukų. Tad kaip iš tokios situacijos išsisukti? Ogi labai paprastai – įsigykite skaitmeninį foto rėmelį internetu! Tokių rėmelių didelį pasirinkimą galima rasti internetinėje parduotuvėje b-a.eu. Čia rasite skaitmeninių foto rėmelių geromis kainomis su įvairiausiomis funkcijomis.

Skaitmeninių foto rėmelių pagrindinė funkcija yra rodyti nuotraukas, kurios nuolat ekrane keičiasi. Tokį rėmelį galima naudoti ne tik svečių dėmesiui atkreipti ir rasti temų pokalbiui prie kavos, bet ir tiesiog kasdieniam naudojimui, kai norite matyti savo kelionių prisiminimus ar kitus vaizdus. Be to, šiais laikais yra skaitmeninių rėmelių internete, kurie ne tik rodo nuotraukas, bet ir gali atkurti vaizdo įrašus, groti muziką tiek iš USB rakto, tiek ir radijo stočių transliacijas. Labai patogu rėmelius naudoti tiesiog rodant nuotraukas tiesiai iš USB rakto. Žinoma, galima tą daryti ir naudojantis atminties kortele – tiesiog išsirinkite jums patogesnį būdą.

Šiandien skaitmeniniai foto rėmeliai turi ir daugiau funkcijų: galite tokį rėmelį naudoti kaip kalendorių, kaip žadintuvą, filmų žiūrėjimui. Kiti rėmeliai turi dar įdomesnių funkcijų – štai galima įsigyti rėmelį su meteorologine stotele, kuris rodys ne tik kambario temperatūrą, bet ir temperatūrą lauke, jei tik ten paliksite sensorių. Tai išties naudinga funkcija, norint greitai sužinoti, kaip šiandien apsirengti einant į lauką.

Pagrindiniai skaitmeninių foto rėmelių parametrai yra rėmelio dydis, nusakomas įstrižainės ilgiu ir raiška. Rėmelių dydžių galima rasti įvairių: nuo nedidelio, 7 colių įstrižainės ekrano iki 17 ir daugiau colių, kone televizoriaus dydžio ekrano. Pasirinkti galite pagal tai, kur ir kokiais tikslais planuojate naudoti rėmelį. Na o dėl ekrano rezoliucijos viskas aiškiau nei aišku – kuo ji didesnė, tuo kokybiškesnė vaizdą matysite. Deja, dažniausiai yra taip, jog kuo didesnė rezoliucija, tuo didesnę sumą pinigų teks išleisti rėmeliui įsigyti.

Kai kurie pateikiami čia skaitmeniniai rėmeliai, ypač brangesni, turi nuotolinius valdymo pultelius. Tad tai gerokai palengvina naudojimąsi skaitmeniniu rėmeliu, nes jį galima valdyti iš kito kambario galo. Galima keisti nuotraukų peržiūros režimą, sustabdyti ar paleisti video įrašą, pasirinkti radijo stotis ir dainas, kurių norite klausyti.

Nors skaitmeniniai foto rėmeliai ir nėra labai pigūs (tiesą sakant, kainos yra labai įvairios), bet jie gali pasitarnauti ne tik svečių dėmesiui patraukti, bet ir jūsų kasdienės veiklos paįvairinimui ir laisvalaikio praleidimui. Tad jei manote, jog jums toks rėmelį praverstų, nedvejokite ir įsigykite vieną iš jų.

Skaitmeniniai foto rėmeliai yra gaminami skirtingų išmatavimų, įstrižainių, gamintojų, kainų, spalvų, turi atminties kortelę,turi papildomas funkcijas (kalendorių, laikrodį, skaidrių peržiūrą) ir kita.

Skaitmeniniai foto rėmeliai yra populiarūs ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Šis elegantiškas aksesuaras pagražina namus, suteikia jiems individualumo, išskirtinumo ir kita. Nuotraukas į rėmelį galima perkelti USB laidu ar tiesiog įdėjus atminties kortelę – rėmeliai “supranta” visas populiarias korteles. Rėmelyje telpa daug nuotraukų, yra nuotraukų rodymo valdymas, automatinis išsijungimas, laikrodis, žadintuvas.Skaitmeniniai foto rėmeliai gali būti tiesiog puiki dovana vestuvių, gimtadienio ar kita proga, o ypač tiems žmonėms kurie mėgsta fotografuotis ir turi prisikaupę daug gražių nuotraukų.

Perkant skaitmeninį foto rėmelį internetu komplektą gali sudaryti – skaitmeninis foto rėmelis, tinklo adapteris, valdymo pultas, atraminis laikiklis, instrukcija, keičiamas rėmelis ir kita.Nuo paprasto rėmelio šis rėmelis skiriasi tuo, kad jame galima sutalpinti daug nuotraukų ir jas peržiūrėti, o ne vieną ar kelias, sutaupoma pinigų ir laiko, nes nereikia nuotraukų papildomai spausdinti, gaišto laiko atsirinkinėjant ir užsisakinėjant jas, taip pat labai patogu greitai nuotraukas parodyti, nes nereikia jungtis kompiuterio ir kita.

Išsirinkus kokybišką skaitmeninį foto rėmelį galėsite mėgautis ryškiu, detaliu nuotraukų vaizdu ir sodriomis tikroviškomis spalvomis. Taip pat yra ir energiją taupantis laikmatis, kad galėtume sutaupyti pinigų.

Taigi turint skaitmeninį foto rėmelį galėsite peržiūrėti savo nuotraukas ir filmų kolekcijas – matysite visas detales, o spalvos bus ryškios ir sodrios. Skaitmeniniai foto rėmeliai gali rodyti vaizdą, kurio dydis labai primena populiariąsias 10×15 cm formato nuotraukas.

Šį rėmelį galima statyti tiek vertikaliai, tiek ir horizontaliai, taip pat galima kabinti ant sienos, čia jau priklauso nuo kiekvieno žmogaus fantazijos, norų , poreikių, turimo interjero, turimos vietos ir kita.