Kelnės CPU Helikon CamoGrom Taktinės, kariškos, medžioklinės kelnės, kostiumai
Turime sandėlyje
35.69 € / 1 vnt

Atpigo Medžioklinis komplektas olive Graff 659-B-OL Taktinės, kariškos, medžioklinės kelnės, kostiumai

Atpigo Žieminės medžioklinės kelnės Graff 754-O-B-1 Taktinės, kariškos, medžioklinės kelnės, kostiumai

Šortai CPU Helikon-Tex Taktinės, kariškos, medžioklinės kelnės, kostiumai
44.54 € / 1 vnt

Kelnės Pentagon BDU 2.0 RipStop K05001-01 Taktinės, kariškos, medžioklinės kelnės, kostiumai

Kelnės apsaugos darb., juodos Taktinės, kariškos, medžioklinės kelnės, kostiumai

Kelnės Graff 720 olive
48.34 € / 1 vnt

Kelnės kariškos BDU Moro Woodland RipStop Taktinės, kariškos, medžioklinės kelnės, kostiumai

Taktinės, kariškos, medžioklinės kelnės, kostiumai

 

Taktines kelnes, kostiumus galite rinktis iš skirtingų kainų, modelių, gamintojų, spalvų, dydžių, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

Svarbiausia, kad šios kelnės, kostiumai būtų patogūs, funkcionalūs, ilgaamžiški, nevaržantys judesių, nebijantys purvo, vandens, atsparūs blukimui, traukimuisi, irimui ir glamžymuisi ir kita.

Šiais laikais taktines kelnes galite rinktis iš labai plataus asortimento netgi dizaino atžvilgiu. Kelnės gali tikti ne tik darbui, bet ir laisvalaikiui.

Dažniausiai taktinės kelnės, kostiumai yra gaminami iš medvilnės.

Paprastai taktinės kelnės turi nemažai papildomų kišenių susidėti ne dideliems daiktams. Kišenės gali užsisegti užtrauktuku, saga ar kita.

Taktinių kelnių juosmens plotis, gali būti reguliuojamas. Taip pat šias kelnes galite rinktis atsižvelgę į metų laiką, nes žiemą prie didelių šalčių taktinės kelnės yra gaminamos iš storesnės medžiagos, gali viduje turėti pašiltinimą. Dvigubas medžiagos sluoksnis gali būti ir greitai nusidėvimose vietose – kelių ir sėdynės srityse.

Perkant taktines kelnes reikėtų nepamiršti ir įsigyti kokybišką diržą. Diržas, ne tik atliks savo pagrindinę funkciją, bet ir pagyvins pačias kelnes.

Jeigu nežinote kokias taktines kelnes, kostiumus pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Taktines kelnes, kostiumus būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Taktines kelnes, kostiumus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.