Labai gaila, bet prekių, atitinkančių Jūsų pasirinktus filtrus, nėra. Kad gautumėte daugiau rezultatų, bandykite atsisakyti vienos ar kelių filtro reikšmių.

Žiūronai 

Žiūronus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, dizainų, svorio, medžiagų iš kurių yra pagaminti, techninių savybių ir kita.

Taigi žiūronai yra optinis prietaisas, skirtas tolimų kūnų ar reiškinių stebėjimui. Žiūronai gali būti naudojami astronomijoje stebėti kosminius kūnus, medžioklėje, žūklėje tykojant laimikio, teatrui žiūrint į spektaklį, kelionėse, patruliuojant, laisvalaikiui ir kita.

Žiūronus sudaro objektyvas, okuliaras ir prizmė. Kuo lengvesni yra žiūronai tuo yra patogiau jais naudotis.

Turint kokybiškus žiūronus galėsite iš tolo pamatyti smulkias detales ir puikiai tiks tiek gamtos mylėtojams, tiek ir sporto aistruoliams. Matant viską galėsite būti įvykių sūkuryje.

Žiūronus galite rinktis ir vaikiškus.

Žiūronai yra puiki dovana tiek gamtos mylėtojui, tiek ir sporto aistruoliui.

Žiūronai gaminami iš gumos, kuri padidina jų atsparumą trinčiai, smūgiams, drėgmei ir kitų medžiagų.

Žiūronų kaina priklauso nuo optikos kokybės, korpuso ir mechaninių dalių pagaminimo tikslumo, atsparumo aplinkos poveikiui, dizaino ir kita.

Taigi jeigu nežinote, kokius žiūronus pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

Žiūronus pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Žiūronus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

Taigi žiūronus reikėtų rinktis atsižvelgus į: objektyvo skersmenį (kuo jis mažesnis - tuo tamsesnis vaizdas, sunkiau matyti detales, o kuo didesnis objektyvo skersmuo, tuo daugiau patenka šviesos ir vaizdo), regėjimo lauko plotis (jis yra matuojamas laipsniais, kuo didesni laipsniai, tuo objektą lengviau rasti ir nepamesti, tačiau per didelis kampas stipriai iškraipo regėjimo lauko pakraščius. Todėl reikėtų rinktis optimalų regėjimo lauką nuo 6 iki 9 laipsnių), taip pat labai svarbu kokybė, žiūronų konstrukcija, didinimas ir kiti parametrai.