EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
 
Taip pat siūlome:

Markeriai ir priedai internetu pigiau

Dažasvydžio markerio apkaba VL200

Kaina: 9.12 €
Žiūrėk ČIA

Markeris Dažasvydžio markeris Marker Empire BT-4 +kaukė +CO2 balionas

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 124.69 €
Žiūrėk ČIA

Markeris Dažasvydžio markeris Merker Tippmann A5

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 290.80 €
Žiūrėk ČIA

Dažasvydžio kulkos 2000 vnt

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 43.28 €
Žiūrėk ČIA

Dažasvydžio kulkos 500 vnt

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 13.47 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Markeriai ir priedai                                                                  

 

Dažasvydžio ginklai – tai pneumatiniai žymekliai dar kitaip vadinami markeriais. Markerius galite rinktis iš skirtingų dydžių, spalvų ir kita, tačiau jie visi veikia tuo pačiu principu: šaudo suspaustų dujų pagalba. Nuo ginklo dydžio priklauso kiek užtaisytas ginklas iššaus kamuoliukų. Pavyzdžiui paprastas pistoletas gali iššauti 10-15 dažų kamuoliukų, o pilnas automatas gali iššauti iki kelių šimtų šovinių. Tačiau visi markeriai turi tą pačią savybę – yra ribojamas jų galingumas ir šūvio nuotolis. Paprastai šaudant tiesiu taikymu dažų kamuoliuko skrydžio nuotolis yra apie 50 metrų, todėl jis negali traumuoti žaidėjo, jei laikomasi visų saugumo taisyklių – žaidėjas privalo nešioti specialius akinius arba kaukes, kurios apsaugo akis ir ausis, negalima šauti iš arčiau kaip 2 metrų.

Jeigu norite išvengti atsitiktinių šūvių, tai vamzdis gali būti užkemšamas specialiu ryškiu kamščiu ir įjungimas saugiklis. Taigi prieš renkantis markerį reikėtų įsigilinti į jo technines charakteristikas ir tik tada rinktis.

 

Markerių priedus – kamuoliukus galite rinktis iš skirtingų spalvų, gamintojų, kainų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, kiekio pakuotėje ir kita. Dažasvydžio kamuoliukus paprastai gamina farmacinės kompanijos. Kamuoliukai nuo smūgio dūžta ir palieka dažų dėmę. Dažus galima lengvai nuplauti, jie nekenksmingi aplinkai, lengvai ištirpsta gamtoje. Dažasvydžio šoviniai (kamuoliukai) – tai plonasienė kapsulė, pagaminta iš želatinos, kuri yra užpildyta želatinos pagrindu pagamintais dažais.

 

Taigi jeigu nežinote, kokius markerius ir priedus pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu.

 

Markerius ir jų priedus pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Markerius ir jų priedus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.