Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

IP telefonas Yealink SIP-T46G IP Phone, Yealink Optima HD voice, up to 16 SIP accounts, dual-port Gigabit Ethernet, 4.3" 480 x 272-pixel color, backlit display, Built-in a USB

Kaina: 130.41 €

IP telefonas Yealink SIP-T41S IP Phone, 2.7" 192x64-pixel graphical LCD with backlight, 6 VoIP accounts

Kaina: 99.46 €

IP telefonas D-LINK DPH-120S, VoIP Phone, Support Call Control Protocol SIP, P2P connections, 2- 10/100BASE-TX Fast Ethernet, Acoustic echo cancellation(G.167),

Kaina: 50.44 €
 
 

IP telefonija                                                                                 

 

IP telefonija– balso ryšys perduodamas duomenų perdavimo tinklais naudojant interneto protokolą.

 

Tokiuose tinkluose informacija, nepriklausomai nuo jos pobūdžio (vaizdinė, garsinė, tekstinė) yra suskaidoma į individualius skaitmeninius paketus, kurie į savo tikslą juda visiškai nepriklausomai vienas nuo kito, o atsižvelgia į tam tikros tinklo dalies apkrovimą. Kiekvienas paketas yra „įvelkamas“ į koduotą „voką“ (TCP). Tokiu būdu informaciją gaunantis įrenginys iš siunčiančio įrenginio turi užklausti informaciją apie trūkstamus paketus, sutvarkyti gautus paketus reikiama tvarka ir galų gale atkoduoti juose esančius duomenis bei juos paversti atitinkama informacija.

 

Naudojantis IP telefonijos sprendimais yra galimybė akivaizdžiai greičiau gauti informaciją apie visų skambučių skaičių (kaip įeinančių, taip ir išeinančių), trukmę, asmenis, numerius ir kitą informaciją, kas suteikia galimybę optimizuoti darbo efektyvumą ir išlaidas.

 

Taip pat naudojant IP telefonijos technologijomis yra galimybė vesti vaizdo konferencijas.

 

IP telefonijos ypatumai yra ekonomiškumas (galima sutaupyti pinigų skambinant į užsienio valstybes), kokybė (ji niekuo nenusileidžia tradicinio ar net mobiliojo ryšio kokybei, ypač skambinant į užsienį), universalumas ir lankstumas, įvairiapusiškumas (tinka naudoti tiek namų vartotojui su mažų skambučių srautu, tiek verslo reikmėms kur skambučių srautai yra ypač dideli), modernumas ir kita.IP telefoniją galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, dizainų, atliekamų funkcijų ir kita.

 

IP telefoniją rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

IP telefoniją galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.