Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Tipas
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Lėlė Barbie Fashionistas Doll with Long Blue and Platinum Blonde Hair FBR37 / FXL53

Kaina: 20.20 €
Automobilis 565222 LOL Surprise Car-Pool Coupe with Exclusive Doll L.O.L. OMG Кабриолет Žaislai mergaitėms

Automobilis 565222 LOL Surprise Car-Pool Coupe with Exclusive Doll L.O.L. OMG Кабриолет

Kaina: 46.10 €64.86 €
Interaktyvi lėlė Baby MayMay mėlyna Žaislai mergaitėms

Interaktyvi lėlė Baby MayMay mėlyna

Kaina: 29.57 €40.79 €
Lėlė Maša 23 cm su žiemine apranga | Maša ir lokys | Simba 9301006 Žaislai mergaitėms

Lėlė Maša 23 cm su žiemine apranga | Maša ir lokys | Simba 9301006

Kaina: 26.38 €29.16 €
Vaikiška siuvimo mašina su priedais Žaislai mergaitėms

Vaikiška siuvimo mašina su priedais

Kaina: 37.28 €39.87 €
Lėlytė Maša 23 cm ir lokys 43 cm | Maša ir Lokys | Simba 9301016 Žaislai mergaitėms

Lėlytė Maša 23 cm ir lokys 43 cm | Maša ir Lokys | Simba 9301016

Kaina: 43.20 €45.67 €
Šviečianti suknelė lėlei Baby Born Zapf Creation 820728 Žaislai mergaitėms

Šviečianti suknelė lėlei Baby Born Zapf Creation 820728

Kaina: 36.99 €38.94 €
Žaislinis dulkių siurblio rinkinys Žaislai mergaitėms

Žaislinis dulkių siurblio rinkinys

Kaina: 49.80 €52.19 €
Vaikiškas kosmetikos staliukas, mėlynas Žaislai mergaitėms

Vaikiškas kosmetikos staliukas, mėlynas

Kaina: 53.78 €55.58 €
Lėlė FRH49 Mattel Enchantimals play set Tuinhuisavonturen Žaislai mergaitėms

Lėlė FRH49 Mattel Enchantimals play set Tuinhuisavonturen

Kaina: 42.55 €43.63 €
Vaikiškas kosmetinis staliukas, rožinis Žaislai mergaitėms

Vaikiškas kosmetinis staliukas, rožinis

Kaina: 54.47 €55.37 €

Lėlės Barbie drabužiai CLR05 / CFX73 Mattel

Kaina: 8.99 €

Lėlės Barbės drabužiai CFX88 / CFX73 Mattel

Kaina: 8.99 €

Rinkinys GNG70 / GNG66 Polly-Pocket Mattel Mini Snow Globe Winter Christmas

Kaina: 12.74 €

Rinkinys GNG69 / GNG66 Polly-Pocket Mattel Mini Snow Globe Winter Christmas

Kaina: 12.74 €

Rinkinys GNG68 / GNG66 Polly-Pocket Mattel Mini Snow Globe Winter Christmas

Kaina: 12.74 €

Rinkinys GNG67 / GNG66 Polly-Pocket Mattel Mini GNG67 Snow Globe Winter Christmas

Kaina: 12.74 €

Pampersų rinkinys lėlei Baby Annabell Zapf Creation 792308

Kaina: 12.74 €
 
 

Žaislai mergaitėms internetu

Augančiam vaikui labai svarbu suteikti kuo daugiau priemonių, kurios gali padėti sėkmingai jį ugdyti. Geriausiai ir daugiausiai prie to prisideda žaislai, kadangi vaikai labiausiai mokosi tada, kai tai daro žaisdami, kai nejaučia jokios prievartos. O tinkamai pasirinkti žaislai gali padėti išmokti daug labai svarbių dalykų, tuo pačiu atrasti ir suprasti pasaulį, galbūt net surasti savo talentą, kuris vėliau taps vaiko profesija. Norėdama padėti ugdyti vaikus B-a.eu siūlo platų žaislų mergaitėms pasirinkimas. Kad kiekviena auganti princesė, mokslininkė, politikė arba bibliotekininkė rastų ir tokias pramogas, kurios leistų ne tik labai smagiai leisti laiką, tačiau tuo pačiu ir sužinoti naujų dalykų bei įgauti daugiau įgūdžių.

Žaislai mergaitėms dažniausiai siūlomi tokie, kokie labiausiai domina šios lyties atstoves. Labai mėgstamos virtuvėlės, kurios tampa pirmuoju impulsus skatinančiu gaminti. Juk tiek daug mergaičių kiekvieną dieną stebi savo mamas, kurios dirba virtuvėje ir gamina nuostabiausius patiekalus savo šeimoms. Atkartoti tai gali mažose virtuvėse ir taip kurti savo šeimą bei skaniausiais patiekalais vaišinti savo tėvelius. Labai mėgstamos ir lėlės, kurios dažniausiai įvardijamos pačiu svarbiausiu ir pačiu gražiausiu vaikišku žaisliuku. Tiesa, nors lėlėmis dažniausiai žaidžia mergaitės, tačiau tai puikiai tinkantis žaislas ir berniukui. B-a.eu siūlo labai daug įvairiausių lėlių, kurios skiriasi savo dydžiu, išvaizda, funkcijomis bei kitomis charakteristikomis, tad tikslingos paieškos įvertinus kuo daugiau kriterijų galiausiai garantuoja,  kad rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Mėgstami ir grožio staleliai, kurie padeda mergaitėms pasipuošti. Vėlgi, daugelis mergaičių kopijuoja savo mamas ir taip pat kiekviena dieną šukuoti plaukus nori prie skoningo veidrodžio. Tokiu atveju asmeninis grožio staliukas tampa puikus pasirinkimas, kuris leis džiaugtis kasdieniniais grožio ritualais asmeninėje erdvėje. Galiausiai, komplekte dažniausiai siūlomi ir lėlių drabužiai, vežimėliai bei kitos smulkmenos, kurios leis džiaugtis nuostabiais žaislais, kurie ugdo ir kurie padeda geriau suprasti pasaulį.

B-a.eu parduodami žaislai mergaitėms– puiki galimybė rasti nuostabiausia dovanas, kurios leis jaustis pasiruošusiai kiekviename žingsnyje, kadangi bet kokiai progai vieno pirkimo metu galėsite sukomplektuoti dovanas net kelioms mergaitėms. Svarbiausia žinoti, ko nori panelės ir pagal jų poreikius padovanoti tai, kas geriausiai atitinka charakterį.

  • Daiktams yra suteikiama garantija, tad kiekvienas gali džiaugtis, kad be jokio vargo įsigijus prekes galės jas grąžinti tokiu atveju, jeigu gavus pamatė, kad ne to tikėjosi. Žinoma, reikia nepamiršti, kad tai nutinka labai retai, kadangi susipažinus su žaislo charakteristika jau tiksliai aišku ką gausite.
  • Tuo pačiu reikia nepamiršti įvertinti ir kainų, kurios labai varijuoja. B-a.eu tuo pačiu reguliariai siūlo akcijas bei nuolaidas, kurios gali padėti sutaupyti ir džiaugtis kokybe, kuri leis nepermokėjus gauti puikius žaislus.
  • Taip pat stebina ir labai platus pasirinkimas, kadangi tokiu atveju pavyks gauti tai, ko ieškote. Jeigu Kalėdom norite vieno pirkimo metu rasti visus daiktus, kurių reikia, kad kiekvienas vaikas jaustųsi apdovanotas – tokiu atveju B-a.eu yra geriausias pasirinkimas. Prekės bus pristatytos labai greitai bei optimaliai, tad įvertinkite kokybę, kuri atveria galimybes sėkmingai apsipirkti.

Žaislai mergaitėms yra labai skirtingi. Tačiau juk skiriasi ir pačios mergaitės, kurios pagal savo charakterius renkasi tokius žaisliukus, kokie jiems yra patys maloniausi. Svarbiausia yra neskubėti, kadangi tikslingos paieškos garantuoja ir našius rezultatus, tad pasitarkite su savo vaiku ir nustebinkite tuo, kas jai labiausiai patinka.