Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Tipas
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Žaislai mergaitėms internetu

Jakks Smurfs Smurfette House 53980 / 53981

Kaina: 34.33 €
Žiūrėk ČIA

B1370 Hasbro My Little Pony Cutie Mark Magic

Kaina: 46.73 €
Žiūrėk ČIA

A9258 / A9224 Equestria Girls Rainbow Rocks Rainbow Dash Lėlė HASBRO

Kaina: 22.56 €
Žiūrėk ČIA

Lėlių pilis B8311 Hasbro Disney XXL

Kaina: 163.14 €
Žiūrėk ČIA

MY LITTLE PONY Caurspīdīgs ponijs PRINCESS CELESTIA A8749 / A5932

Kaina: 22.11 €
Žiūrėk ČIA

BBV01 / Y7715 Monster High Lagoona Blue

Kaina: 37.73 €
Žiūrėk ČIA

Mattel Barbie Exclusive Jenifer Lopez World Tour y3357

Kaina: 148.50 €
Žiūrėk ČIA

CLL35 / CLL33 Barbie Style Glam Doll with Pink Retro Print Dress

Kaina: 25.94 €
Žiūrėk ČIA

Monster High 1195

Kaina: 15.91 €
Žiūrėk ČIA

Hasbro My Little Pony Rarity Rainbow Rocks A6776 / A3996

Kaina: 27.23 €
Žiūrėk ČIA

Monster High Y0420 / W9175 Mergaitė Garpija

Kaina: 29.90 €
Žiūrėk ČIA

Monster High Home Ick Accessory Pack BDD81 / BDD82

Kaina: 42.01 €
Žiūrėk ČIA

CKL63 Lėlės Ana ir Elsa. Mattel FROZEN

Kaina: 65.96 €
Žiūrėk ČIA

Zapf Creation Baby Born lėlė 813577 Happy Birthsday Anniversary

Kaina: 75.02 €
Žiūrėk ČIA

Smurfettes House 56044 / 56045

Kaina: 43.25 €
Žiūrėk ČIA

820728 šviečianti suknelė lėlėi BABY BORN ZAPF CREATION

Kaina: 36.99 €
Žiūrėk ČIA
Lėlė FXD50 MATTEL BARBIE SIGNATURE PROUDLY PINK DOLL Žaislai mergaitėms

Lėlė FXD50 MATTEL BARBIE SIGNATURE PROUDLY PINK DOLL

Kaina: 94.45 €121.45 €
Žiūrėk ČIA

Monster High 4978

Kaina: 15.91 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Žaislai mergaitėms internetu

Augančiam vaikui labai svarbu suteikti kuo daugiau priemonių, kurios gali padėti sėkmingai jį ugdyti. Geriausiai ir daugiausiai prie to prisideda žaislai, kadangi vaikai labiausiai mokosi tada, kai tai daro žaisdami, kai nejaučia jokios prievartos. O tinkamai pasirinkti žaislai gali padėti išmokti daug labai svarbių dalykų, tuo pačiu atrasti ir suprasti pasaulį, galbūt net surasti savo talentą, kuris vėliau taps vaiko profesija. Norėdama padėti ugdyti vaikus B-a.eu siūlo platų žaislų mergaitėms pasirinkimas. Kad kiekviena auganti princesė, mokslininkė, politikė arba bibliotekininkė rastų ir tokias pramogas, kurios leistų ne tik labai smagiai leisti laiką, tačiau tuo pačiu ir sužinoti naujų dalykų bei įgauti daugiau įgūdžių.

Žaislai mergaitėms dažniausiai siūlomi tokie, kokie labiausiai domina šios lyties atstoves. Labai mėgstamos virtuvėlės, kurios tampa pirmuoju impulsus skatinančiu gaminti. Juk tiek daug mergaičių kiekvieną dieną stebi savo mamas, kurios dirba virtuvėje ir gamina nuostabiausius patiekalus savo šeimoms. Atkartoti tai gali mažose virtuvėse ir taip kurti savo šeimą bei skaniausiais patiekalais vaišinti savo tėvelius. Labai mėgstamos ir lėlės, kurios dažniausiai įvardijamos pačiu svarbiausiu ir pačiu gražiausiu vaikišku žaisliuku. Tiesa, nors lėlėmis dažniausiai žaidžia mergaitės, tačiau tai puikiai tinkantis žaislas ir berniukui. B-a.eu siūlo labai daug įvairiausių lėlių, kurios skiriasi savo dydžiu, išvaizda, funkcijomis bei kitomis charakteristikomis, tad tikslingos paieškos įvertinus kuo daugiau kriterijų galiausiai garantuoja,  kad rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Mėgstami ir grožio staleliai, kurie padeda mergaitėms pasipuošti. Vėlgi, daugelis mergaičių kopijuoja savo mamas ir taip pat kiekviena dieną šukuoti plaukus nori prie skoningo veidrodžio. Tokiu atveju asmeninis grožio staliukas tampa puikus pasirinkimas, kuris leis džiaugtis kasdieniniais grožio ritualais asmeninėje erdvėje. Galiausiai, komplekte dažniausiai siūlomi ir lėlių drabužiai, vežimėliai bei kitos smulkmenos, kurios leis džiaugtis nuostabiais žaislais, kurie ugdo ir kurie padeda geriau suprasti pasaulį.

B-a.eu parduodami žaislai mergaitėms– puiki galimybė rasti nuostabiausia dovanas, kurios leis jaustis pasiruošusiai kiekviename žingsnyje, kadangi bet kokiai progai vieno pirkimo metu galėsite sukomplektuoti dovanas net kelioms mergaitėms. Svarbiausia žinoti, ko nori panelės ir pagal jų poreikius padovanoti tai, kas geriausiai atitinka charakterį.

  • Daiktams yra suteikiama garantija, tad kiekvienas gali džiaugtis, kad be jokio vargo įsigijus prekes galės jas grąžinti tokiu atveju, jeigu gavus pamatė, kad ne to tikėjosi. Žinoma, reikia nepamiršti, kad tai nutinka labai retai, kadangi susipažinus su žaislo charakteristika jau tiksliai aišku ką gausite.
  • Tuo pačiu reikia nepamiršti įvertinti ir kainų, kurios labai varijuoja. B-a.eu tuo pačiu reguliariai siūlo akcijas bei nuolaidas, kurios gali padėti sutaupyti ir džiaugtis kokybe, kuri leis nepermokėjus gauti puikius žaislus.
  • Taip pat stebina ir labai platus pasirinkimas, kadangi tokiu atveju pavyks gauti tai, ko ieškote. Jeigu Kalėdom norite vieno pirkimo metu rasti visus daiktus, kurių reikia, kad kiekvienas vaikas jaustųsi apdovanotas – tokiu atveju B-a.eu yra geriausias pasirinkimas. Prekės bus pristatytos labai greitai bei optimaliai, tad įvertinkite kokybę, kuri atveria galimybes sėkmingai apsipirkti.

Žaislai mergaitėms yra labai skirtingi. Tačiau juk skiriasi ir pačios mergaitės, kurios pagal savo charakterius renkasi tokius žaisliukus, kokie jiems yra patys maloniausi. Svarbiausia yra neskubėti, kadangi tikslingos paieškos garantuoja ir našius rezultatus, tad pasitarkite su savo vaiku ir nustebinkite tuo, kas jai labiausiai patinka.