EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Muzikos instrumentai internetu

 
 

Muzikos instrumentai: keliaujantiems į neatrastą pasaulį!

Muzika – vaistas nuo visų ligų. O geriausiai tas ligas galima gydyti ne klausant muzikos, tačiau pačiam atliekant sudėtingus preliudus, kurie leis pajusti muzikos gydomąsias galias. B-a.eu muzikos instrumentai labai įvairūs, o katalogas nuolatos papildomai pildomas. Taip garantuojama, kad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka. Užsisakius internetu kaina yra nedidelė, o akcija leis įsigyti dar pigiau. Nuolatos pildome savo katalogą, kad kiekvienas susirastų labiausiai jam tinkamą muzikos instrumentą. Nes pasinerti į garsų magiją yra taip malonu!

Muzikos instrumentai B-a.eu nuolatos papildomi, kad kiekvienas rastų tokį instrumentą, koks jam leistų geriausiai atskleisti savo vidines melodijas. Neapsisprendžiate, ar mokytis verta? Dažniausiai vyresnio amžiaus asmenys kiek nedrąsiai žiūri į muzikos instrumentus, kadangi jiems atrodo, kad jau vėlu pradėti mokytis grotis. Tai – klaidingas požiūris, kadangi muzika gelbėja mus bet kokiame amžiuje, tad kuo greičiau išmoksite – tuo greičiau galėsite jai atsiduoti. B-a.eu siūlo platų instrumentų pasirinkimą, o akcija leis įsigyti pigiau, nors kaina ir taip nėra didelė.

Tad, ar verta mokytis groti instrumentu ir kodėl verta?

  • Muzika – vaistas nuo visų ligų ir su tuo sutiktų visi, kurie nors kartą bandė atsipalaiduoti muzikos pagalba. Papildomas privalumas, kad nusiraminti paprasčiau kai muzikos instrumentu pats skleidžiate garsus, o ne mėgaujatės kitų kurtomis melodijomis. Jeigu jaučiate nuovargį – muzika yra pati geriausia terapiją.
  • Labai dažnai akcentuojama, kad muzika gali padėti kovoti su depresija. Dažnas psichologas savo pacientams rekomenduoja pabandyti groti kokiu nors instrumentu. Pavyzdžiui – gitara, kadangi ja išmokti groti gana paprasta ir asmeniui neteks susierzinti nepasiekiamu rezultatu. Palyginimui pianinas reikalauja kur kas daugiau jėgų mokantis.
  • Vaikai, kurie mokosi groti, tuo pačiu kur kas geriau perpranta loginius uždavinius, tad sakoma, kad tokiems vaikams kur kas geriau sekasi matematikoje. Štai dar viena priežastis, kodėl turėtų tėveliai paskatinti vaikučius mokytis groti. Paprasčiausiai perprasti grojimą iš natų nėra labai paprasta ir vėliau pagavus sistemą tai pritaikoma ir kituose moksluose.
  • Skaitymo įgūdžiai taip pat lavėja, tad tai puikus pasirinkimas ne tik vaikams, tačiau ir dislektikams. Grojant instrumentu aktyviai veikia smegenų stimuliaciją, kuri padeda pagerinti ir praplėsti erdvės bei laiko suvokimą, pagerinti aktyvesnę stimuliaciją. Tai tiesiogiai veikia ir gerina skaitymą, kuomet vienu metu smegenys turi atlikti labai daug darbų.
  • Kalbėti apie tai, kad išmokus groti instrumentu, Jūsų atmintis bus kur kas geresnė – net nebeverta. Išmokus ilgus ir sudėtingus kūrinius galite savimi didžiuotis, kadangi tai tikrai nėra labai lengvą. Sakoma, kad net ir senatvėje tie žmonės, kurie groja instrumentu, pasižymi kur kaks geresne atmintimi.
  • Muzikos instrumentai reikalauja kantrybės, tad mokantis tikrai išmoksite ir perprasti save, kaip reikia valdyti savo emocijas ir tuo pačiu savo mąstymą. Neabejotinai tapsite kur kas kantresnis žmogus.
  • Tuo pačiu pavyks sutelkti dėmesį į vieną dalyką. Koncentracija labai svarbi tiek mokantis, tiek dirbant, tad grojant instrumentu galima ją lavinti.
  • Žinoma, galiausiai, galėsite išreikšti save! Juk muzika padeda ne tik atkartoti tam tikrus kūrinius, tačiau atskleisti savo asmenybę. Kiekvienas kūrinys yra individualus – kaip ir jūs. O gal perpratę ir įvaldę instrumentą pats pradėsite kurti nuostabiausias melodijas!

Muzikos instrumentai B-a.eu prekybos vietoje – kiekvienam pagal poreikius! Tiek mėgėjui, tiek pradedančiajam, tiek profesionalui. Pasinerkite į muzikos magijos pasaulį!