EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Muzikos instrumentai internetu

Naujienos Visos naujienos

Gitaros pedalas Heart Attack Bass Effect 001-1426

Kaina: 64.48 €
Žiūrėk ČIA

Kojinis jungiklis FS2 Footswitch

Kaina: 22.70 €
Žiūrėk ČIA
Sintezatorius PSR-E263 Black

Sintezatorius PSR-E263 Black

Kaina: 173.61 €207.55 €
Žiūrėk ČIA

Akustinė gitara AGAW3921C BLS 39 mėlyna

Kaina: 64.31 €
Žiūrėk ČIA
Stygos bosinei gitarai 760FL Light

Stygos bosinei gitarai 760FL Light

Kaina: 32.04 €49.97 €
Žiūrėk ČIA

Pianisto kėdutė PB/010 BK

Kaina: 110.11 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Akustinė gitara CG182S Rosewood Side

Akustinė gitara CG182S Rosewood Side

Kaina: 419.82 €465.62 €
Žiūrėk ČIA

Akustinė gitara CG162C Ovankol Side

Kaina: 334.52 €
Žiūrėk ČIA

Sintezatorius LiveStar ARK-2175, 61 klavišo

Kaina: 99.97 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinis pianinas Artesia PA-88WH, baltas

Kaina: 248.40 €
Žiūrėk ČIA

Akustinė gitara AGAW3921C BLS 39 mėlyna

Kaina: 64.31 €
Žiūrėk ČIA

Stygų užspaudėjas BDJ-PJ

Kaina: 3.13 €
Žiūrėk ČIA
 

Muzikos instrumentai                       

                                     

Muzikos instrumentai apima gitaras, mušamuosius instrumentus, pianinus, pučiamuosius instrumentu, sintezatorius, smuikus ir kita.

 

Gitara yra styginis muzikos instrumentas, kuriuo yra grojama pirštais arba mediatoriumi. Gitarą sudaro korpusas, grifas, stygos ir galvutės.

 

Gitarų tipų yra gana nemažai: klasikinė (6 stygos, 7 stygos, 8 stygos), akustinė (6 stygos), bosinė (4 stygos), akustinis bosas (4 stygos), elektrinė (5–6 stygos), ukulele (4 stygos), MIDI gitara, gitara su tuščiaviduriu grifu, gitara – arfa.

 

Taigi renkantis gitarą pirmiausia reikėtų pagalvoti, kokią muziką daugiausiai ketinate groti: roką, džiazą, klasikinę, pop, lotynų amerikos muziką ir kita. Kai kurios gitaros labiau tinka vienam muzikos stiliui ir mažiau kitam.

 

Taigi klasikinė gitara lyginant su akustinėmis, yra šiek tiek mažesnės, jų grifas yra platesnis ir kiek trumpesnis, tačiau pagrindinis skirtumas yra nailoninės stygos, kurios gitarai suteikia specifinį skambesį. Grojant su minkštomis nailoninėmis stygomis pradedančiam gitaristui yra lengviau jas naudoti, nei tarkime metalines. Jeigu grojate klasikine gitara, tai dešine ranka dažniausiai grojama yra pirštukais, o ne brauktuku. Taigi klasikinė gitara yra skirtas Jums, jeigu mėgstate groti ir klausytis klasikinės, lotynų amerikos muzikos, ar tiesiog patinka nailoninių stigų skambesys.

 

Tačiau populiaresnės yra akustinės gitaros ir jos dažnai sutinkamos klausantis kantri, pop, bliuzo muzikos. Akustinės gitaros turi metalines stygas, nuo kurių mokymosi pradžioje paskausta pirštai, tačiau su laiku pirštų odelė sukietėja ir skausmas dingsta. Akustines gitaras taip pat galite rinktis iš skirtingų dydžių, formų, gamintojų, kainų, spalvų ir kita. Turint mažą gitarą yra patogiau transportuoti, na o turint didelę gitarą, galėsite groti garsiau. Prieš perkant gitarą, reikėtų kuo daugiau jų išbandyti, kad pajustumėte, kuri Jums patogiausiai ir gražiausiai skamba. Dėl skirtingų formų ir dydžių skiriasi ir gitaros tembras. Kai kurios akustinės gitaros korpuse turi išpjovas. Išpjova leidžia lengviau pasiekti aukštesnes natas grojant melodijas. Tačiau jei ketinate daugiausiai groti akordus, tai išpjovos Jums neprireiks.

 

Taigi prieš perkant gitarą būtina ją išbandyti – pabandykite ja pagroti, prispausti stygas, pažiūrėkite, ar gitara jums patogi. Kitas svarbus dalykas renkantis gitarą, tai garsas. Garsas turi būti švarus, tai reiškia, kad grojant neturėtų girdėtis jokių barškėjimų, zvimbimų ir kita. Taip pat prieš perkant gitarą būtų gerai, kad pasikonsultuotumėte su gitaros mokytoju, nes jis gali duoti gerų patarimų, rekomendacijų.

 

Mušamieji instrumentai, tai tokie muzikos instrumentai, kuriais garsas išgaunamas suduodant į jį ranka ar kokius kitu daiktu, jį kratant ar kitaip priverčiant instrumentą ar jo dalį vibruoti. Muzikos instrumentu gali tapti bet kuris objektas, kuris smūgiu generuoja garsą ir kurio garsas gali būti panaudojamas melodijoje.

 

Būgnai paprastai yra gaminami iš medžio, tai gali būti klevas, beržas, tuopa ar kita. Tačiau kai kurie būgnai yra gaminami iš metalo, tokio kaip aliuminis, plienas, bronza, žalvaris ir kita. Taip pat yra būgnų, kurie yra pagaminti iš sintetinių medžiagų ir tai dažniausiai gali būti itin kietas plastikas.

 

Mušamųjų instrumentų gamintojai yra Yamaha, Gretsch, Pearl, Tama ir kita.

 

Mušamųjų instrumentų pavadinimai yra didysis būgnas, būgnelis, lėkštės, trikampis, gongas, timpanai ir kita.

 

Trikampis gali būti pagamintas iš plieno strypo, trikampio formos. Paprastai vienas kampas yra nesujungtas. Už vieno iš stypo galų laikomas ranka ar pakabinamas. Su kitu kietu daiktu suduodant išgaunamas garsas ir tada daromi įvairių skambėjimo tonai.

 

Trikampis gali būti naudojamas simfoniniuose orkestruose, estradiniuose ansambliuose ir kita.

 

Timpanas taip pat yra mušamasis muzikos instrumentas. Jis gali būti pagamintas iš varinio arba žalvarinio katilo pavidalo korpuso ir iš viršaus aptempta oda. Mušamas yra dviem lazdelėmis, kurios turi veltinio, odos ar medžio bumbulus.

 

Kitas mušamasis muzikos instrumentas priklausantis membranofonų tipui yra būgnas. Būgnai yra laikomi netoniniais muzikos instrumentais, tačiau tam tikros jų atmainos turi ir pakankamai stipriai išreikštą pagrindinį toną.

 

Mušant lazdelėmis arba rankomis išgaunamas iš būgno garsas. Būgnai gali būti naudojami pačiose įvairiausiose muzikos rūšyse.

 

Pianinas tai yra klavišinis instrumentas ir fortepijono atmaina. Pianino garasas išgaunamas klavišais, kurie sujungti su plaktukėlias, užgaunančiais stygą. Priklausomai nuo registro vienam garsui priskiriamos 1-3 stygos. Tradicinis pianinas turi 88 klavišus, jo diapazonas siekia 7 oktavas (nuo A subkontroktavoje iki C penktojoje oktavoje). Pianinas gali turėti du arba vieną pedalą. Vienas iš pedalų pailgina garsą, o kitas patylina garsą.

 

Pianinai, fortepijonai – muzikos instrumentai, kurie užima ne mažai vietos namuose ir ne tik. Šie instrumentai gali būti puiki interjero detalė. Juos galite rinktis iš kelių spalvų – baltos, juodos, rudos ir kita. Taigi galite drąsiai juos dažyti kokia tik norite spalva ir derinti prie interjero, o galite ir interjerą derinti prie jau turimo pianino, fortepijono. Tad muziką įsileiskite į savo namus.

 

Pučiamieji instrumentai, tai tokie muzikos instrumentai, kurių garsas yra išgaunamas pučiant orą į instrumento vidų.

 

Pučiamųjų instrumentų tipai yra mediniai pučiamieji instrumentai ir variniai pučiamieji instrumentai.

 

Nuo pūstuke esančio liežuvėlio priklauso koks yra pučiamasis instrumentas. Mediniai pučiamieji instrumentai vadinami taip todėl, kad jų pūstuke esantis liežuvėlis yra medinis. Tai gali būti fagotai, klarnetai, saksofonai, obojai, išilginės fleitos ir kita.

 

Varinių pučiamųjų instrumentų pūstuke esantis liežuvėlis yra varinis. Tai gali būti trimitai, valtornos, trombonai, eufonijai, tūbos, vargonai, kornetai ir kita.

 

Smuikas yra vienas iš svarbiausių šiuolaikinių muziko instrumentų. Tai yra styginis instrumentas turintis keturias stygas, suderintas kvintomis. Smuikas yra pats mažiausias ir aukščiausiai suderintas instrumentas, priklausantis smuiko šeimai. Šiai šeimai tai pat priklauso altas ir violončelė. Žmogus, grojantis smuiku yra vadinamas smuikininku arba fidleriu.

 

Smuiko korpuso viršutinė dalis gali būti gaminama iš eglės, o šonai ir dugnas iš klevo. Smuiką sudaro korpusas, galvutė, varžikliai, stygos, atramėlė, stygų laikiklis ir kita.

 

Smuiko kokybė priklauso nuo jo formos, medienos, iš kurios yra gaminamas smuikas, nuo korpuso storio, lako apsaugančio paviršių. Mediena ir lakas su amžiumi gerėja, dėl to senųjų smuikų paklausa tik didėja.

 

Smuikui stygos yra gaminamos iš gryno plieno, standaus plieno arba įvairių sintetinių priedų, maišytų su kitais metalais. Stygos yra gana trumpaamžės, todėl jų nesaugant gali tekti dažnai jas keisti. Stygų amžius priklauso nuo to, kaip dažnai ir kaip daug smuikininkas groja.

 

Teisinga smuiko laikymo padėtimi laikoma, kai smuikas yra po smakru, paremtas kairiuoju petimi į peties atramą.

 

Grojant smuiku griežiama stryku, kurį sudaro lazdelės su arklio palukų vadele, įtempta tarp kilpos ir antgalio abiejuose galuose.

 

Taigi jeigu nežinote kokį muzikos instrumentą pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistai, jie papasakos, suteiks visą reikalingą informaciją apie vieną ar kitą muzikos instrumentą. 

 

Geriausiai muzikos instrumentą būtų pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Muziko instrumentą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.