EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Garso plokštės internetu pigiau

Garso Plokštė Asus Xonar U3/UAD

Kaina: 39.57 €
Žiūrėk ČIA

Garso plokštė i-Tec 7.1 USB (7 1 kanalai) SPDIF

Kaina: 21.94 €
Žiūrėk ČIA

Vidinė garso plokštė Asus Xonar DX/XD/A, Skirta žaidimams

Kaina: 71.95 €
Žiūrėk ČIA

Garso plokštė Asus Sound Card Xonar DG BOX

Kaina: 34.59 €
Žiūrėk ČIA

Delock USB garso plokštė 7.1(virtual)USB 2.0(Instrukcija ir tvarkyklės anglų k.)

Kaina: 14.44 €
Žiūrėk ČIA

Garso plokštė i-tec USB Metal Mini Audio Adapter

Kaina: 12.29 €
Žiūrėk ČIA

Išorinė garso plokštė Sandberg USB Sound Box 7.1

Kaina: 40.90 €
Žiūrėk ČIA

Išorinė garso plokštė Sandberg USB Sound Link

Kaina: 11.76 €
Žiūrėk ČIA

Garso plokštė Manhattan Sound card Hi-Speed USB virtual 3D 7.1 with volume control

Kaina: 11.30 €
Žiūrėk ČIA

Garso plokštelės Creative Sound Blaster R3

Kaina: 96.50 €
Žiūrėk ČIA

Garso plokštė Creative Sound Blaster Z

Kaina: 78.48 €
Žiūrėk ČIA

Garso plokštė ASUS XONAR_DG, Built-in Headphone AMP/Dolby 174

Kaina: 31.81 €
Žiūrėk ČIA

Garso plokštė Creative Sound Blaster Z PCIe bulk

Kaina: 85.97 €
Žiūrėk ČIA
Garso plokštė Asus Xonar AE PCI Express, 7.1 channels

Garso plokštė Asus Xonar AE PCI Express, 7.1 channels

Kaina: 57.06 €58.64 €
Žiūrėk ČIA

Garso plokštė Asus Garso Plokštė Xonar D2/PM + BF GAME

Kaina: 147.23 €
Žiūrėk ČIA

Garso plokštė Asus Strix Raid DLX 7.1 Gaming Soundcard

Kaina: 187.94 €
Žiūrėk ČIA

Garso plokštė ASUS Xonar U7 MKII 7.1 USB DAC with Headphone Amplifier

Kaina: 91.08 €
Žiūrėk ČIA

Garso plokštė Creative Sound Card Sound BlasterX G5

Kaina: 146.41 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kompiuterinės garso plokštės internete – kodėl verta įsigyti naują?

Kiekvienas kompiuteris, ar nešiojamas, ar stacionarus turi garso plokštę. Tai užtikrina, kad mes filmus žiūrėtume su garsu, galėtume klausytis muzikos, atlikite begalę kitų operacijų, susijusių su garsu. Be garso plokščių būtų sunku įsivaizduoti darbą ir pramogas, susijusias su kompiuteriais. Kiekvienas kompiuteris turi integruotą garso plokštę, tačiau kartais patariama įsigyti ir papildomą garso plokštę internetu, kad garso kokybė būtų dar geresnė. Tai reikalinga ir prasminga ne visais atvejais, tačiau kartais garso plokštės gali gerokai pagerinti garso kokybę tiek žaidžiant žaidimus, tiek žiūrint filmus ar apdorojant garso failus. Todėl šiandien papasakosime, kaip pasirinkti garso plokštę internete pigiau ir kuo ji gali jums būti naudinga.

Kompiuterių garso plokštes labai paprasta įsigyti internetu: b-a.eu. Šios kompiuterio garso plokštčių tiek kaina, tiek kokybė ir kiti parametrai gerokai skiriasi, todėl prieš perkant būtina išsiaiškinti, ko tiksliai jūs ieškote.

Įsigyti kompiuterių garso plokštes rekomenduojama tiems, kas mėgsta žiūrėti Holivudo filmus iš originalių kompaktinių diskų. Šiuose diskuose garso kokybė yra itin aukšta ir norint ją išnaudoti, būtina turėti gerą garso plokštę. Kitu atveju patirsite tik pusę to, ką filmų kūrėjai jums yra paruošę.

Panaši situacija susidaro ir žaidžiant kompiuterinius žaidimus. Nors garso kokybė juose gal ir ne tokia gera, kaip profesionaliuose filmuose, tačiau į žaidimus įdedama begalė visokiausių garso efektų, kuriuos norint išgirsti, būtina gera garso plokštė. Todėl, jei norite gerai įsijausti į žaidimą, užsidėkite geros kokybės ausinę, įdėkite į kompiuterį kokybišką ir ne visai pigią garso plokštę ir nustebsite, kaip žaidimas gali tapti dar malonesnis.

Garso plokštės išbandyti, prieš nusiperkant, dažniausiai yra neįmanoma. Todėl tenka pasitikėti gamintojo nurodytomis specifikacijomis ir pagal tai rinktis šį įrenginį. Taigi, užėję į internetinės parduotuvės svetainę, atsidarykite puslapį su garso plokštėmis internete ir pasižiūrėkite, kokiais parametrais jos pasižymi. Svarbu atkreipti dėmesį į keletą iš jų – dinaminį intervalą, dažnio atsaką, bendrą harmoninį iškraipymą ir santykį tarp signalo ir triukšmo. Dinaminis intervalas leidžia girdėti didelį garso tonų diapazoną. Dažnio atsakas svarbus, norint girdėti ir aukščiausius ir žemiausius garsus, jis nurodomas hercais – Hz ar kilo hercais – kHz. Bendrasis harmoninis garso iškraipymas parodo, kaip kokybiškai sugebėsite girdėti garsą, plokštę įdėjus į kompiuterių vidų, kur jai teks būti tarp kitų kompiuterių dalių, kurios gali sukelti garso plokštės veikimo iškraipymų. Garso ir triukšmo santykis parodo, kaip aiškiai garsai bus atskirti nuo foninio triukšmo. Šis skaičius vertinamas decibelais ir kuo jis didesnis, tuo geresnės kokybės garso plokštė.

Turėkite omenyje, kad kuo daugiau kainuoja kompiuterinės garso plokštės, tuo kokybiškesnės paprastai jos yra. Bandykite internete rasti kompiuterinę garso plokštę pigiau, parašykite užklausą ir gausite atsakymą. Todėl, jei norite tikrai geros garso kokybės, mėgautis filmais, muzika ir kompiuteriniais žaidimais, nepagailėkite pinigų šiam įrenginiui ir turėsite dar daugiau malonumo laisvalaikį leisti prie kompiuterio.