Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti

Atsiprašome, bet šioje kategorijoje prekių laikinai neturime. Jei jums yra reikalinga konkretaus gamintojo, modelio ar parametrų prekė, galite pasinaudoti svetainės paieškos funkcija. Visas panašias į šios kategorijos prekes rasite čia:

Negyvosios jūros produktai

Labai gaila, bet prekių, atitinkančių Jūsų pasirinktus filtrus, nėra. Kad gautumėte daugiau rezultatų, bandykite atsisakyti vienos ar kelių filtro reikšmių.

 
 

Negyvosios jūros veido priežiūros priemonės

 

Šių dienų moteriai kai kosmetikos priemonių yra didžiulė įvairovė - labai svarbu žinoti kaip teisingas jas naudoti, kad išgautum maksimalią veido kremo ir kitų veido priežiūros priemonių naudą.

 

Taigi kasdienė veido priežiūra susideda iš 3 etapų: 

 

Veidą prausti tik šiltu vandeniu. Po nuprausimo reikėtų naudoti negyvos jūros prausimosi putas, pienelį arba gelį. Per dieną veido odą padengia daugybę dulkių, nešvarumų, todėl į jos priežiūrą turėtų įeiti šios prieš tai išvardintos negyvos jūros veido priežiūros priemonės. Beje veidą valyti turėtų ir tos moterys, kurios nenaudoja kosmetikos.

 

Po nuprausimo su vandeniu ir panaudojimo negyvos jūros prausimosi putas, pienelį ar gelį, veido odą reikėtų tonizuoti. Tai dažniausiai būna negyvos jūros tonikai arba losjonai. Tonikas yra naudojamas tam, kad valymo metu atsivėrusias odos poras užvertų, tokiu būdu yra sumažinama tikimybė aplinkos nešvarumams patekti į odą. Taigi šiek tiek drėgną veido odą nuvalykite toniku sudrėkintu vatos diskeliu.

 

Paskutiniame veido priežiūros etape - odą reikia pamaitinti, sudrėkinti. Drėgmės odai galite suteikti specialiais drėkinančiais kremais ir losjonais. Odą drėkinti yra labai svarbu, nes senstant odai ji sausėja, praranda savo elastingumą, stangrumą. Čia geriausiai būtų naudoti negyvos jūros veido priežiūros priemones.

 

Taigi jeigu investuosite į geras negyvos jūros kosmetikos priemones odos priežiūrai, tai senatvės požymių taip greitai nesulauksite. Parduodami giluminės kosmetikos produktai yra labai veiksmingi, nes juose yra esminių mineralų, druskų ir augalų ekstraktų. Kaina paprastai kokybiškų produktų būna ne maža, tačiau galite būti tikri , kad kiekvienas negyvos jūros kosmetikos gaminys yra to vertas.

 

Kad veido oda būtų sveika neužtenka naudoti vien tik negyvos jūros veido priežiūros priemonių, reikia taip pat pakeisti ir gyvenimo būdą, atsisakyti žalingų įpročių, naudoti tik Jūsų odos tipui skirtas veido priežiūros priemones, tepti nedidelį kiekį negyvos jūros priežiūros priemonės ir kt.