Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Negyvosios jūros kūno priežiūros priemonės

 

Poilsiautojai iš įvairiausių pasaulio šalių nuolat važiuoja poilsiauti, gydytis prie negyvosios jūros. Sakoma, kad negyvosios jūros turtai – vanduo, druskos, mineralai bei purvas – daro stebuklus: suteikia kūnui fizinės jėgos, dvasinės atgaivos, sėkmingai gydo odos, sąnarių, nervų ir daugelį kitų ligų bei negalavimų.

 

Masažams ypatingai tinka negyvosios jūros kūno priežiūros priemonės, tokios kaip negyvosios jūros dušo želė, šveitikliai, kūno losjonai, kremai, sviestai, papildomos, spec. priemonės.

 

Negyvosios jūros mineralinėje druskoje yra magnio, kalio, kalcio, cinko, geležies, jodo druskos ir kt., kurie teigiamai veikia sveikatą. Šią druską galima naudoti vonioms, vietinėms vonelėms, kompresams, inhaliacijoms, skalavimams, masažams, kosmetikoje.

 

Populiarus ir veiksmingas viso kūno valymas (šveitimas) mineraline druska. Ši procedūra itin tinkama po pirties, kai, atsivėrus poroms, geriau išsivalo gilesni odos sluoksniai bei pasišalina negyvosios odos ląstelės.
 

Viso kūno šveitimas yra labai veiksminga kūno priežiūros priemonė. Negyvosios jūros druskos kristalais su keliais aliejaus lašeliais. Po tokios procedūros oda tampa lygesnė, gražesnė, elastingesnė, geriau pasisavina kitas kosmetikos priemones.


Tonikas tinka odos ligoms gydyti.


Šiandien ir mes galime išbandyti įvairiausią negyvosios jūros kosmetiką. Negyvosios jūros kosmetikoje galima rasti negyvosios jūros druskų ir kitų labai svarbių mūsų kūnui elementų. Kosmetikos priemonės, skirtos veidui ir kūnui, lengvai įsigeria į odą, ją švelnina, lygina ir jaunina, tinka visiems odos tipams. Natūralią negyvosios jūros kosmetiką galima naudoti kasdien namuose ar grožio salonuose. Poveikis pasireiškia po ilgesnio naudojimo.

 

Naudoti negyvosios jūros kūno priežiūros priemones iš tiesų reikia, tik prieš vartojant reikia pasikonsultuoti su šios srities specialistu ir atsižvelgiant į individualias sveikatos problemas bei odos tipą, pasirinkti tai, ko reikia labiausiai.