Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
Filtruoti
 

Atsiprašome, bet šioje kategorijoje prekių laikinai neturime. Jei jums yra reikalinga konkretaus gamintojo, modelio ar parametrų prekė, galite pasinaudoti svetainės paieškos funkcija. Visas panašias į šios kategorijos prekes rasite čia:

Negyvosios jūros veido priežiūros priemonės

Biotherm Biosource 24h Hydrating & Softening Toner Cosmetic 400ml

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 28.06 €

Aknea - tonikas spuoguotai odai

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 9.93 €

Aknea - putojantis prausiklis spuoguotai odai

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 13.70 €

Biotherm Biosource 24h Hydrating & Tonifying Toner Cosmetic 400ml

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 0.90 €
 
 

Veido valymo bei specialiosios priemonės

 

Veido valymo būdų yra daug. Svarbiausia – išsirinkti jums tinkamiausią.

 

Veido valymas yra gera procedūra naikinanti, gydanti spuogelius. Ši problema atsiranda dėl užterštos aplinkos ir gyvenimo būdo ir kt.

 

Mūsų prakaito liaukos nuolat išskiria tam tikras riebalines medžiagas, saugančias odą nuo išdžiūvimo. Jos taip pat saugo ir nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Atsiradusios odos paviršiuje, šios riebalinės medžiagos susimaišo su suragėjusių odos ląstelių dalelėmis. Dėl veikiamo streso, hormonų svyravimų, nesveiko maitinimosi galiausiai susirgus vidaus organų ligomis, kai gausiau prakaituojama, odos ląstelių atsinaujinimo ciklas sulėtėja.

Užsiteršus odos paviršiui negyvos ląstelės pradedamos šalinti lėčiau, prakaito liaukos užsikemša, pradeda blogiau funkcionuoti, ir tai iššaukia odos problemas, ligas. Tik veido valymas išlygina odą ir gražina jos skaistumą.

 

Veido valymas yra skausminga procedūra, tačiau gaunamas rezultatas labai moteris džiugina.

 

Veido valymas gali būti ultragarsu, vakuminis, mechaninis valymas, cheminis šveitimas.

 

Prieš atliekant odos valymą ultragarsu, veidas yra ištepamas losjonu arba geliu, kurie suminkština odą. Geriausiai tiktų negyvosios jūros produktai – losjonas, gelis. Pats valymas atliekamas ultragarso aparatu, skleidžiančiu akustines ultragarsų bangas. Tuo pat metu specialiu antgaliu atliekamas vibracinis masažas, veikiantis odą ląstelių lygmeniu. Tokios procedūros metu nuvalomos suragėjusios odos ląstelių sankaupos, geriau stimuliuojama kraujotaka, oda geriau aprūpinama deguonimi.

 

Vakuminiam odos valymui yra reikalinga speciali įranga. Vakuminiu aparatu prie veido odos priglaudus antgalį sukuriamas neigiamas slėgis. Šį metodą naudojant pagerėja kraujotaka, stimuliuoja medžiagų apykaitą odos ląstelėse ir kt. Šis valymo būdas yra daugiau paviršinis, nes nepašalina visų negyvų ląstelių, epidermio paviršiuje gali likti žymių. Šią procedūra atliekant taip pat yra geriausiai naudoti – negyvos jūros kosmetiką.

 

Mechaninis veido odos valymas yra efektyviausia odos valymo procedūra. Jos metu pašalinami visi spuogeliai, atgaunamas odos skaistumas. Prieš atliekant procedūrą ir po atliktos procedūros oda yra paruošiama specialiomis priemonėmis – geriausiai negyvos jūros kosmetikos priemonėmis (losjonai, kaukės kremai).

 

Taigi kokį būdą odos valymui pasirinksite priklauso tik nuo Jūsų pačių turimo laiko, pinigų, nusiteikimo ir kt.