Lapų pūstuvai 

 

Lapų pūstuvai ypač praverčia, kai pradeda kristi nuo medžio lapai – rudenį, kai nupjaunate žolę, norint surinkti smulkias šiukšles ir kita. Lapų pūstuvas leidžia palaikyti tvarką, švarą namų aplinkoje, taip pat taupo laiką ir yra labai patogu.

Taigi lapų pūstuvus – surinkėjus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, galingumo, surinkimo krepšio talpos, spalvos, dizaino, svorio, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Lapų pūstuvais naudotis yra labai paprasta, ant peties dedamas krepšys nevargina darbui, yra manevringi ir kita. Tad lapų pūstuvus galite rinktis iš plataus asortimento – rankiniai, ant nugaros nešiojami pūstuvai ir kita.

Didžioji dalis lapų pūstuvų veikia kaip lapų siurbliai, tiesiog reikia pakeisti antgalį ir pūstuvą galite naudoti kaip siurblį, na o lapai patenka į specialiai tam skirtą krepšį. Taigi perkant lapų pūstuvą gali būti ir papildomai pridėta antgalių ir kita.

Kai kurie lapų siurbliai turi ir mulčiavimo funkciją – jie susmulkina lapus, tai pagreitina jų irimo ar kompostavimo procesą.

Patogu ir tai, kad lapų pustuvai netgi gali nupūsti tokias smulkias šiukšles, gadinančias vaizdą, kaip medžių šakeles, nupjautą žolę ir kt.

Taigi jeigu nusprendėte įsigyti lapų pūstuvą – siurblį, tai reikia apsispręsti, koks lapų siurblys, elektrinis, benzininis ar akumuliatorinis, labiausiai tenkins Jūsų poreikius.

Benzininio lapų siurblio privalumai yra galingesni, neribojami laido ilgio, trūkumai yra brangesni, triukšmingesni, išmetimo dujos, turinčios specifinį kvapą, reikia sandėliuoti kuro atsargas ir kita.

Elektrinio lapų siurblio privalumai yra lengvesni, tylesni, pigesni, trūkumai yra ribojami laido, mažiau galingi ir kita.

Akumuliatorinio lapo siurblio privalumai yra lengvi, tylūs, nesusieti su laidu, trūkumai yra mažesnė galia, reikia krauti akumuliatorių ir kita.

Jeigu nežinote kokį lapų pūstuvą pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Lapų pūstuvą būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Lapų pūstuvą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.

Taigi lapų pūstuvai yra reikalingi patogiam ir veiksmingam darbui.