EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Plūdės internetu pigiau

Išmanioji LED Plūdė Lucky-Sailors SLS-FL01

Kaina: 15.99 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Plūdės                                       

                                                                           

Plūdė tai yra žūklės instrumentas, naudojamas meškeriojant, padeda žvejui pastebėti kibimo momentą. Plūdė yra gaminam iš lengvos, vandenyje neskęstančios medžiagos ir yra vertikalios formos. Plūdės viršutinė dalis paprastai būna ryškių spalvų, kad būtų lengviau pastebima vandenyje, o apatinė dalis ne tokia ryški, kad nebaidytų žuvų. Plūdė tvirtinama ant valo ir tuo pačiu reguliuoja gylį, kuriame plaukioja masalas. Kai žuvis užkimba, tai plūdė panyra ir tada yra ženklas žvejui pradėti traukti žuvį.

 

Plūdės žvejyboje yra taip pat labai svarbi. Pagrindinės plūdės savybės yra keliamoji galia ir jautrumas. Plūdė susideda iš kelių dalių – antenos, korpuso, kilio ir žiedelio. Plūdės stabilumą įtakoja medžiagos iš kurios yra gaminamos plūdės, plūdės forma, jautrumas, stabilumas ir kita.

 

Plūdės korpusas yra gaminamas iš lengvų, tačiau pakankamai kietų medžiagų. Dažniausiai yra gaminama iš putų polistirolo ir balzos, dar kartais gali būti naudojama „jūros puta“. Putų polistirolas apdorojimui pasiduoda žymiai lengviau, bet jis turi savyje daug porų , todėl reikalauja didesnio apdirbimo. Jis žymiai geriau pasiduoda nitrodažų dengimui bei lakavimui, tačiau irgi prieš tai reikėtų pasidomėti jų sudėtimi. Balzayra Pietų Amerikos medis, kurio medienos tankumas yra labai mažas. Tačiau balza yra ta medžiaga, kurią apdoroti yra lengviausia, tačiau ir brangiausia.

 

Stabilumas ir jautrumas priklauso nuo plūdės korpuso.  Kai plūdė yra nardinama, tai plūdės jautrumas priklausys nuo korpuso formos ir vandens pasipriešinimo į jį.

 

Plūdės stabilumas yra tada, kai plūdė išsilaiko tiesiai veikiant papildomiems faktoriams: vėjui, bangavimui ir kita. Taigi renkantis plūdes pats svarbiausias aspektas būtų plūdės stabilumas. Kuo žemiau yra traukos centras, tuo stabilumas būna didesnis arba kitaip šnekant: kuo plūdės kilis ilgesnis, tuo ji stabilesnė.

 

Taigi plūdes galite rinktis pagamintas iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, rūšių, medžiagų ir kita.

 

Jeigu nežinote kokią plūdę pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Plūdę būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Plūdę galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Taigi jeigu norite, kad žvejyba būtų sėkminga, patogi, teiktų malonumą, tai pasirūpinkite visomis reikalingomis priemonėmis iš anksto ir viena iš tokių būtų plūdės ar plūdžių įsigijimas.