Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Žvejybinės šeryklėlės internetu pigiau

PVA maišeliai PROLOGIC Hex Mesh Kit, 24 mm

Kaina: 19.51 €

PVA maišeliai PROLOGIC Hex Mesh Refill, 24 mm

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 15.49 €

PVA maišeliai PROLOGIC Hex Mesh Refill, 18 mm

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 13.87 €

PVA maišeliai PROLOGIC Solid Tube Kit, 30 mm

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 8.99 €

Jaukinimo raketa SPOMB bomb Black, S dydis

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 17.45 €
 
 

Žvejybinės šeryklėlės                                                                                      

 

Žvejybines šeryklėles galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, svorių, formų, medžiagų  ir kita.

 

Šiuolaikinės šėryklėlės yra gaminamo įvairiausių formų, rūšių bei dydžių. Tačiau yra trys pagrindiniai jų tipai: uždaros, atviros ir rėminės. Na, o kiekviena iš minėtų šėryklėlių tipų turi įvairiausių atmainų.

 

Uždarų šeryklėlių viršus ir apačia yra uždengti gaubteliais, kad užmetimo metu masalai ar jaukas neiškristų iš šėryklėlės. Viršutinis gaubtelis paprastai gali būti nuimamas, ir paprastai jis yra pritvirtintas guminėmis ar plastikinėmis jungtimis.

 

Tradicinės uždaros šėryklėlės yra tvirtinamos ant valo naudojant suktuką, primontuotą šėryklėlės viršuje.

 

Per slankiojančių valu šeryklėlių centrą eina vamzdeliai, per kurį perveriamas valas, prie jo rišamas suktukas ir pavadėlis. Suktukas gali būti įtraukiamas į vamzdelį, kad būtų pusiau fiksuotoje būsenoje. Taip primontuota šėryklėlė nekaba ant valo, o slankioja valu, einančiu per šėryklėlės centrą.

 

Taigi kokį modelį besirinktumėte, visuomet rinkitės tokį šeryklėlės svorį, kad jo užtektų užmesti norimu atstumu. O tuomet pasirinkite tokį jos dydį, kad užtektų žūklavietėn pateikti Jūsų pageidaujamą jauko kiekį.

 

Uždaras šėryklėles mėgsta upėse žvejojantys žvejai, kurie gaudo tiek dideles, tiek ir smulkesnes žuvis. Ant valo veriamos šeryklėlės populiarios tarp meškeriotojų, kurie specializuojasi karšių ar lynų žūklėje.

 

Taigi meškerykočio, sistemėlių bei kitos įrangos pasirinkimas dažniausiai priklauso, nuo to kokiu atstumu nuo kranto ketinama žvejoti, koks numatomas laimikių dydis, kokį kiekį jauko numatoma pateikti žūklavietėn, metų laikas ir kita.

 

Jeigu nežinote kokią žvejybinę šeryklėlę pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Žvejybinę šeryklėlę būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Žvejybinę šeryklėlę galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Taigi jeigu norite, kad žvejyba būtų sėkminga, patogi, teiktų malonumą, tai pasirūpinkite visomis reikalingomis priemonėmis iš anksto ir viena iš tokių būtų žvejybinės šėryklėlės įsigijimas.