EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Benzininiai ir elektriniai pjūklai internetu Puslapis: 3; Rodyti po: 18

Benzininis grandininis pjūklas HECHT 945

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 165.00 €
Žiūrėk ČIA

Benzininis grandininis pjūklas HECHT 939

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 149.60 €
Žiūrėk ČIA

Grandininis pjūklas Makita EA4300F 2.2kW

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 427.69 €
Žiūrėk ČIA

Grandininis pjūklas Makita Grandininis pjuklas DCS5030-38

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 511.10 €
Žiūrėk ČIA

Grandininis pjūklas MTD GCS 46/40 C 1.9 kW

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 152.62 €
Žiūrėk ČIA

Grandininis pjūklas Makita EA4300F38CKIT

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 425.12 €
Žiūrėk ČIA

Grandininis pjūklas Makita DCS6401-45 3.5kW

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 681.12 €
Žiūrėk ČIA

Grandininis pjūklas Makita UC4030A

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 196.41 €
Žiūrėk ČIA

Grandininis pjūklas Makita UC4020A

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 121.45 €
Žiūrėk ČIA

Grandininis pjūklas Makita UC3520A

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 142.56 €
Žiūrėk ČIA

Grandininis pjūklas CS-260TES

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 357.99 €
Žiūrėk ČIA

Grandininis pjūklas Makita DCS460-38

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 416.07 €
Žiūrėk ČIA

Grandininis pjūklas Bosch AKE 30 Li

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 451.20 €
Žiūrėk ČIA

Grandininis pjūklas Makita DCS4301-38 2.0kW

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 356.93 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinis pjūklas Defort DEC-1646N

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 90.82 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinis pjūklas Dawer DW826

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 111.60 €
Žiūrėk ČIA

Grandininis pjūklas Makita DCS501 2.4kW

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 556.50 €
Žiūrėk ČIA

Grandininis pjūklas CS-360WES

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 389.66 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Benzininio ar elektrinio pjūklo pasirinkimas

Kasdieniniams miško ir panašiems darbams atlikti reikalinga speciali įranga, kuri tuos darbus ne tik labai supaprastina, tačiau tuo pačiu ir atveria galimybes darbus atlikti kur kas greičiau ir paprasčiau. Pjūklai – ne tik konkrečioje sferoje dirbančių žmonių pasirinkimas.

Kiekvienas, kuris turi sodybą arba malkomis apsirūpina pats – turi ir pjūklus, kurie padeda savarankiškai darbus atlikti greitai ir paprastai, juolab, nesukelti savo sveikatai pavojaus. B-a.eu pjūklai atitinka ir pačio išrankiausio kliento poreikius, kadangi prekiaujame tik žinomų gamintojų produkcija.

Užsisakius internetu pjūklas gana greitai pasieks Jūsų namus, o kaina internetu dažniausiai mažesnė. Paprasčiausiai akcija leis sutaupyti ir įsigyti išties kokybišką įrangą pigiau. Tačiau kai pasirinkimas toks platus, kuris geriausias?

Grandininiai pjūklai.

Grandiniai pjūklai – pats populiariausias pasirinkimas ieškantiems kokybės, patvarumo bei lengvo panaudojimo galimybių. B-a.eu siūlo žinomiausių gamintojų produkciją, kuri tikrai patenkins Jūsų poreikius. Gaminiai atpažįstami visame pasaulyje ir tai patikrina, kad net ir išrankiausio kliento poreikiai bus patenkinti: Defort,Bosh, Echo, Makita ir kiti. Benzininiai pjūklai = grandininiai pjūklai. Galima dėti tarp šių dviejų pasirinkimų lygibę, tad ieškokite atitinkamai įvertinę savo poreikius.

 • Ekonomiški grandininiai pjūklai yra ir ekologiški. Juose įmontuotas specialus variklis, kuris efektyviai panaudoja visą energiją, kuri reikalinga veikimui. Šiuolaikiniai pjūklų gamintojai vertina gamtą ir stengiasi pasiūlyti kuo jai palankesnę produkciją.
 • Darbas su pjūklu – atsakingas ir labai kruopštus, tad siūlome įsigyti tokius grandininius pjūklus, kurie turi papildomas apsaugas. Taip pat nepamirškite, kad sėkmingam pjovimui reikalingas šalmas ir akiniai, kurie padės Jums apsaugoti.
 • Belaidis veikimas leidžia kur kas paprasčiau atlikti net ir sudėtingus pjovimo darbus. Pakraunami akumuliatoriai darbus palengvina. Taip pat pjūklai gali veikti benzino pagalba.
 • Veikia – gana tyliai, nesukelia diskomforto nei pačiam darbininkui, nei miškų gyventojams.

Elektriniai pjūklai.

Tai – kita alternatyva, kuri veikia ne benzino pagalba, tačiau – elektros.

 • Bene pats didžiausias elektrinių pjūklų privalumas yra tai, kad juos prižiūrėti yra kur kas paprasčiau nei benzininius. Taigi, jeigu pjūklas nėra naudojamas labai dažnai – tokiu atveju geriau pasirinkti paprastesnį ir manevringesnį variantą.
 • Juos naudoja ne tik profesionalai, tačiau ir mėgėjai. Štai jeigu grandiniai pjūklai dažniausiai yra sunkesni ir reikia įgūdžių, kad pavyktų jais tinkamai naudotis, tai elektriniai pjūklai labai mėgstami tų, kuriems pjūklai nėra reikalingi labai dažnai.
 • Dėl nedidelių matmenų tai puikus pasirinkimas ir norint atlikti darbus namuose. Taigi, jie puikiai tinka tiek darbams miške, tiek staliams, kurie pjausto lenteles namuose.

Kitos charakteristikos

B-a.eu pasirinkimas platus, tad jeigu mažai nusimatote šioje sferoje, tačiau norite rasti Jums labiausiai tinkamą variantą – siūlome susisiekti su mūsų konsultantais, kurie pagal Jūsų poreikius pasiūlys ir patį tinkamiausią įrenginį. Tuo pačiu pateikiame dar kelias smulkmenas, papildomą info, kuri gali padėti rasti ir išlaikyti tinkamiausią pjūklą.

 1. Suraskite tinkamą vietą pjūklo saugojimui. Nors jį užvesti nėra paprasta, tačiau pasižiūrėkite, kad vaikai ir gyvūnai negalėtų prie jo prieiti net ir tada, kai jis ramiai padėtas.
 2. Norėdami būti tikri dėl kokybės – pirkite žinomų gamintojų produkciją. Tai garantuoja, kad kokybė pranoks poreikius. Juk jeigu įranga būtų bloga – jie nebūtų perkama visame pasaulyje.
 3. Priklausomai nuo to, ar pjūklas reikalingas profesionaliems darbams, ar mėgėjiškiems pjovimams – pirkite ir atitinkamą pjūklą. Jeigu jis reikalingas tik kartais ir savo reikmėms – nesirinkite profesionalaus.
 4. Ieškodami kokybės įvertinkite pjūklo pjovimo greitį, taip pat būtinai – svorį, galiausiai, grandines ir antivibracinę sistemą, kuri padeda pjovimo darbus padaryti paprastesniais.

Geras pjūklas – sėkmingi darbai, kurie gali virsti malonumu!