Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Svarstyklės internetu pigiau

 
 

Svarstyklės                                                                                         

 

Svarstyklės apima: kabinamas svarstykles, kišenines svarstykles, stalines svarstykles, platformines svarstykles ir kita.

 

Svarstyklės, tai matavimo įrankis, kuris yra naudojamas nustatyti objekto svorį arba masę.

 

Svarstyklės yra naudojamos pramonės ir komercijos srityse, o specializuotuos medicininės ir vonios svarstyklės yra naudojamos išmatuoti žmonių kūno svorį.

 

Taigi kabinamos svarstyklės, tai tokios svarstyklės, kurios yra skirtos pasverti nestandartinių matmenų produktams, kurių negalima pasverti įprastomis pastatomomis svarstyklėmis.

 

Skirtingų svarstyklių gali skirtis ir maksimali svėrimo riba, tai gali priklausyti nuo svarstyklių modelio, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

 

Kabinamos svarstyklės gali būti elektroninės. Tokios elektroninės svarstyklės paprastai gali turėti šviečiamą ekraną, tad ir tamsoje puikiai galėsite matyti svarstyklių rodmenis.

 

Svarstykles galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, na o nedidelių išmatavimų svarstykles galėsite lengvai nešiotis ir laikant nereiks ieškoti išskirtinės, papildomos vietos ir kita.

 

Pagamintos svarstyklės pagal standartus, gali garantuoti jų tikslumą ir kokybę.

 

Kišeninės svarstyklės gali būti idealus mobilumo ir tikslumo derinys.

 

Kišeninių svarstyklių valdymas yra gan paprastas, tačiau funkcinės galimybės yra plačios. Galite pasirinkti skirtingus matavimo vienetus ir kita.

 

Kišeninės svarstyklės neužima daug vietos, paprastai jos yra lengvos, lengvai telpa į kišenę ir kita.

 

Kišenines svarstykles galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, formų, svorio, turinčios LCD ekraną, kuris tamsoje gali šviesti ir kita. Kišeninės svarstyklės gali būti pagamintos iš nerūdijančio plieno. Toks paviršius yra daug atsparesnis trinčiai.

 

Stalinės svarstyklės yra kompaktiškos ir paprastos, universalaus naudojimo svarstyklės. Priklausomai nuo pasirinkto tipo, gali būti daugiau ar mažiau apsaugotos nuo vandens, o kai kurias net galima plauti po tekančia srove. Dauguma turi dinaminio ir procentinio svėrimo funkcijas. Galima pasirinkti nerūdijančio plieno korpusą.

 

 

Jeigu stalinės svarstyklės naudoja baterijas, tai tada yra galimybė laisvai jas nešiotis.

 

Taigi stalinės svarstyklės gali būti naudojamos gana labai plačiai: jas galima pritaikyti tiek virtuvėje, tiek ir prekyboje. Virtuvėje stalinės svarstyklės yra reikalingos, tam kad būtų galima labai tiksliai pasverti vienus ar kitus produktus ir tiksliai pagal receptą sudėti reikalingus kiekius. Kartais nutinka taip, kad patiekalas nepavyksta, nes vieno ar kito ingrediento būna kiek per daug ar per mažai, taigi, kad taip nenutiktų, reikėtų tiksliau laikytis recepto nurodymų ir maisto produktus sverti. Tad, tam tikrai pasitarnaus stalinės svarstyklės.

 

Stalinės svarstyklės paprastai yra skirtos sverti visai nedidelį svorį.

Platforminės svarstyklės yra plačiai naudojamos pramonėje ir prekyboje. Jų pagrindinė savybė yra tvirta platforma, metalinis rėmas, pagamintas iš metalinio profilio ir dengtas nerūdijančio plieno lėkšte. Priklausomai nuo grupės, šios svarstyklės turi tam tikras specialias ypatybes.

 

Svarstyklės gali būti skirstomos į kelis tipus: bazinis tipas, nerūdijančio plieno ir sandarus tipas.

 

Bazinis tipas – platformos yra pagamintos iš dažyto plieno, viršutinė lekštė yra pagaminta iš nerūdijančio plieno. Svėrimo daviklio korpusas yra aliuminis. Nerūdijančio plieno platforma yra pagaminta iš nerūdijančio plieno, atspari vandeniui ir plovikliui. Svėrimo daviklio korpusas yra nerūdijantis plienas. Sandarus tipas – platforma yra pagaminta iš nerūdijančio plieno, atspari rūgštims ir druskai. Svėrimo daviklio korpusas yra nerūdijantis plienas.

 

Platforminėmis svarstyklėmis yra vadinamos, dėl savo didelės svėrimo platformos. Šio tipo svarstyklių maksimali svėrimo riba gali būti nuo 30 kg iki 600 kg. Šios svarstyklės ypač plačiai yra naudojamos pramonėje, sandėliuose, žemės ūkyje, bei visur kitur kur reikia pasverti didesnių matmenų sunkius objektus, pavyzdžiui dėžes, maišus ir kita.

 

Platformos dydis gali įtakoti ir svarstyklių kainą. Kuo didesnė yra platforma, tuo svarstyklių kaina yra didesnė.

 

Taigi svarstykles galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų rūšių, formų, medžiagų iš kurių yra pagamintos, techninių savybių, išmatavimų, svorių spalvų ir kita.

 

Jeigu nežinote, kokias svarstykles pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

 

Svarstykles pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Svarstykles galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Norint ilgai turėti nepakitusias, kokybiškas svarstykles, reikia nepamiršti ir tinkamai jas prižiūrėti, laikyti ir kita.