EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Bandymų įranga internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

Rozecių testeris Testboy Testavit Schuki® 3 Earth contact plug

Kaina: 41.82 €
Žiūrėk ČIA

Multi-testeris Laserliner AC-tiveFinder Voltage tester CAT III 1000 V

Kaina: 26.14 €
Žiūrėk ČIA

Multimetras rodyklinis, MASTECH M1015B

Kaina: 12.02 €
Žiūrėk ČIA

Multimetras skaitmeninis su tranzistorių matavimu, UNI-T M830B

Kaina: 9.43 €
Žiūrėk ČIA

Testeris Basetech BT-300 WT Test leads measurement device, Cable and lead finder, 1 km

Kaina: 79.29 €
Žiūrėk ČIA

Testeris GreenLee 500XP Test leads measurement device, Cable and lead finder,

Kaina: 421.73 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Kietumo testeriai Sauter HBD 100-0 0 - 100 HD

Kaina: 278.91 €
Žiūrėk ČIA
Kietumo testeriai Sauter Mobiler Leeb Härteprüfer Bandymų įranga

Kietumo testeriai Sauter Mobiler Leeb Härteprüfer

Kaina: 1799.16 €2126.28 €
Žiūrėk ČIA

Rozecių testeris Voltcraft ST-32B 3-Phase Socket Tester

Kaina: 80.56 €
Žiūrėk ČIA

Multi-testeris Laserliner AC-tiveFinder Voltage tester CAT III 1000 V

Kaina: 26.14 €
Žiūrėk ČIA

Kabelių ilgio matuoklis Psiber Data CT 50CableTool cable length measuring instrument,

Kaina: 417.62 €
Žiūrėk ČIA
Tinklo analizatorius Chauvin Arnoux CA 8230 Mains-analysis device, Bandymų įranga

Tinklo analizatorius Chauvin Arnoux CA 8230 Mains-analysis device,

Kaina: 2054.82 €2428.43 €
Žiūrėk ČIA
 

Bandymų įranga                                                                                      

 

Bandymų įrangą sudaro: dvipoliai įtampos testeriai, kabelių ilgio matavimo prietaisai, kabelių testeriai, kalibratoriai, įžeminimo testeriai, edoskopų priedai, endoskopai, izoliacijos matavimo sistemos, izoliacijos storio matuokliai, LCR multimetrai, linijų matavimo prietaisai, magnetinio laiko analyzatoriai, mikroskopai, įtampos, elektrinio lauko matavimo prietaisai, tinklo analyzatoriai, įtampos indikatoriai, apsauginiai matuokliai, refraktometrai, rozečių testeriai, saulės energijos technologijų testavimo įranga, greičio matavimo prietaisai, tachometrai, testavimo įranga, telefonų testavimo įranga, USB skaitmeniniai mikroskopai, elektros instaliacijos tikrinimo prietaisai ir kita.

 

Dvipolio įtampos testeris suteiks Jums galimybę su vienu patogiu prietaisu patikrinti įtampą, srovę ir grandinės vientisumą. Viską, ką jums reikia padaryti su testeriu, tai pasirinkti įtampos, varžos ar srovės matavimo režimą, na o visa kita atliks testeris. Dvipoliai įtampos testeriai gali būti laikomi specialiame dėkle, kuris leidžia matavimo zondus ir laidus laikyti paruoštus matavimui.

 

Kabelio ilgio matavimo prietaisais galite aptikti atvirą liniją arba trumpą grandinę. Prietaisai gali turėti galimybę įsiminti 500 reikšmių. Gali turėti automatinį išsijungimą ir kita. Taip pat gali turėti didelį skystųjų kristalų ekraną su apšvietimu, kuris užtikrina aiškų vaizdą tiek tamsoje, tiek ir ryškioje saulės šviesoje. Kabelių ilgio matavimo prietaisų korpusas paprastai būna tvirtas, todėl nesunkiai atlaiko įvairius kritimus.

 

Kabelių testeriai gali matuoti kabelio ilgį, aptikti kabelių gedimus ir kita. Visą informaciją naudojant kabelių testerius galėsite pamatyti LCD ekrane.

 

Kalibravimas yra matavimo prietaiso rodmenų tikrinimas.

 

Kalibratoriai gali būti: temperatūros kalibratoriai, signalų kalibratoriai, slėgio kalibratoriai ir kita.

 

Mini endoskopo kamera leidžia pasinaudojant optine-elektronine technologija ištirti sunkiai pasiekiamus plotus. Taigi endoskopas padės Jums nustatyti sunkiai prieinamų dalių, suvirinimo taškų, išleido atvamzdžių būklę, sutaupant laiko ir padidinant produktyvumą.

 

Prijungus prie kompiuterio galėsite gauti video vaizdą tam tikru formatu.

 

Endoskopus gali sudaryti ekranas ir zondas su optine sistema.

 

Taigi endoskopai gali būti naudojami automobilyje: aušinimo sistemos patikrinimui, variklio patikrinimui, kėbulo patikrinimui, kondicionieriaus sistemos patikrinimui ir kita. Statybose – mūro, metalo, medžio sujungimų kokybės patikrinimui, santechninės įrangos patikrinimui, elektros sujungimų patikrinimui ir kita.

 

Turint izoliacijos storio matuoklį galėsite išmatuoti įvairių medžiagų storį. Pagaminti iš tvirto plastikinio korpuso matuokliai bus atsparūs UV spinduliams ir vandeniui. Izoliacijos storio matuokliais galite matuoti tokias dangas, kaip dažų, emalio, vario, plieno, geležies ir kita. Matuokliai gali turėti atmintį, didelį ekraną ir kita. Dėl nedidelių išmatavimų galite lengvai ir patogiai su savimi nešiotis izoliacijos storio matuoklius.

 

Izoliacijos storio matuoklis gali praversti perkant naudotą automobilį, tiesiog šio prietaiso pagalba galėsite nustatyti dažų sluoksnio storį.

 

Multimetras, tai prietaisas su kuriuo galima matuoti daug įvairių vienetų – tai ir srovę, įtampą, varžą ir kita. Kuo kaina yra didesnė multimetrų, tuo daugiau jie funkcijų atlieka. Multimetrus galite rinktis turinčius sąsaja su kompiuteriu ir kita.

 

Pasirenkant multimetrą reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jo įėjimo grandinės būtų atsparios aukštai įtampai. Atsparumas aukštai įtampai priklauso nuo maksimalios galimos matuoti įtampos. Kuo ji aukštesnė, tuo atsparumas didesnis. Automobilių remonte multimetras yra plačiausiai vartojamas matavimo prietaisas. Jeigu be kitų matavimo prietaisų dar galima išsiversti, tai ieškant elementarių elektrinių gedimų, įtampos indikatorius arba multimetras yra pagrindiniai prietaisai.

 

Linijų matavimo prietaisai supaprastina laidų paiešką sienose, kabelių kanaluose ir kita. Šie prietaisai turi siųstuvus ir imtuvus, taip pat perkant linijų matavimo prietaisus galite gauti ir naudojimosi instrukciją, baterijas ir kita.

 

Magnetinio lauko analyzatoriai rodo galimą elektromagnetinį lauką. Gali turėti integruotą LED žibintuvėlį. Magnetinio lauko analyzatorių korpusas yra gaminamas tvirtas, todėl gali kritimų, smūgių ir kita nebijoti.

 

Mikroskopas tai optinis prietaisas skirtas stipriai padidintam, plika akim neįžiūrimų objektų vaizdui gauti. Mikroskopija yra mažų objektų tyrimo mokslas. Mikroskopus galite rinktis iš įvairių tipų.

 

Mikroskopu galite nustatyti formą, dydį, sandarą ir daugelį kitų mikroobjektų charakteristikas.

 

Mikroskopai gali būti skirstomi į tokias grupes: optiniai nešiojami mikroskopai, stereoskopiniai mikroskopai, lazeriniai mikroskopai, elektroniniai mikroskopai, plazminiai mikroskopai ir kita.

 

Taigi mikroskopai gali būti puikiai panaudoti tiek mokslo, tiek ir pramonės srityse.

 

Skirtingi mikroskopai gali pasiekti ir skirtingą didinimą.

 

Įtampos indikatorius gali būti sukonstruotas taip, kad matuojant pirminėje elektros tiekimo grandinėje išliktų saugus net atsiradus viršįtampiui.

 

Įtampos indikatoriai yra gaminami atsparūs dulkėms ir drėgmei, gali turėti keičiamus antgalius ir kita.

 

Įtampos indikatorius gali būti atsuktuvas. Su atsuktuvu galėsite paprastai ir pakankamai saugiai patikrinti elektrą namuose. Šis elementarus įtampos indikatorius yra skirtas kintamai elektros srovei tikrinti. Juo galima nustatyti fazę elektros įvado taškuose: jungikliuose, rozetėse, šviestuvams skirtuose laiduose ir kita.

 

Taip pat įtampos indikatorius gali būti naudojamas ir kaip atsuktuvas. Jis paprastai ir yra vadinamas indikatoriumi – atsuktuvu. Tačiau visgi pagrindinė šio instrumento paskirtis yra elektros tikrinimas.

 

Naudojant įtampos indikatorių reikėtų dirbti be pirštinių, rankos turi būti sausos ir kita.

 

Indikatoriaus – atsuktuvo viduje gali būti įmontuota lemputė, kuri sušviečia prilietus indikatoriaus metalinį galą prie laidų ar kontaktų, kuriais teka elektros srovė. Kitą įtampos indikatoriaus galą reikia priliesti pirštu, patogiausia nykščiu. Tikrinant atsuktuvu-indikatoriumi nėra skirtumo, ar pirma priliesim laidą/kontaktą atsuktuvu ar kitą indikatoriaus galą nykščiu. Jei indikatoriaus viduje užsidega lemputė, vadinasi tikrinamoje vietoje yra fazė.

 

Refraktometras, tai prietaisas, kuris dažniausiai yra naudojamas laboratorijose, lūžio rodiklio nustatymui. Refraktometrai gali būti skirstomi į keturias grupes: paprastieji rankiniai, skaitmeniniai rankiniai, proceso ir laboratoriniai. Rayleigh refraktometrai dažniausiai yra naudojami dujų lūžio rodikliui nustatyti.

 

Šiais prietaisais nėra sudėtinga naudotis, pasižymi jie paprastu matavimų atlikimu, lengva valdymo sistema, gali turėti LCD ekranėlį, patvarumu, tikslumu ir kita.

 

Taigi refraktometrai gali būti naudojami kontroliuoti cukraus, alkoholio kiekį maiste, gėrimuose, stebėti kuro ir kitokių cheminių junginių sudėtį.

 

Tachometrai gali pasižymėti savo funkcionalumu, greita reakcija ir patikimais matavimo rezultatais. Visi tachometrai turi apšviečiamą ekraną, senkančios baterijos perspėjimą, yra nedidelio dydžio ir svorio, taip pat yra lengvai valdomi. Pritaisą galite naudoti įvairiose pramonės šakose ir kitur. Taigi kokybiški tachometrai puikiai gali tikti ieškantiems patikimumo ir tikslumo.

 

Turint testavimo įrangą galėsite atlikti įvairius bandymus ir testus.

 

Telefonų testavimo įranga daugiausiai gali būti skirta profesionaliam naudojimui, tačiau gali būti panaudota ir asmeniniams tikslams. Nei vienas darbas negali būti atliktas tobulai be reikiamos įrangos.

 

Telefonų testavimo įranga gali atsiminti tam tikrą skaičių telefonų numerių.

 

Turint telefonų testavimo įrangą galite greitai atlikti įvairius bandymus ir testus. Taip užtikrinti tinkamą veikimą linijose.

 

Turint USB skaitmeninį mikroskopą galėsite matomą vaizdą padidinti iki tam tikro skaičiaus. Na, o padidintą vaizdą galėsite matyti LCD ekrane, arba tiesiog išsaugoti SD atminties kortelėje. Integruoti baltis šviesos diodai, gali apšviesti vaizdą nenaudojant jokių papildomų šviesos šaltinių.

 

Elektros instaliacijai skirti prietaisai yra: kabelių po tinklu ieškikliai, žingsnio įtampos matuokliai, daugiafunkciniai ir vienfunkciniai prietaisai elektros instaliacijos saugumui užtikrinti – izoliacijos varžos, įžeminimo varžos, pereinamų kontaktų varžos matuokliai bei grandinės fazė – nulis matuokliai ir kita.

 

Taigi bandymų įrangą galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, svorių, medžiagų iš kurių yra pagamintos, techninių savybių, modelių ir kita.

 

Na, o jeigu nežinote, kokią bandymų įrangą pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

 

Bandymų įrangą pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Bandymų įrangą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Norint ilgai turėti nepakitusią, kokybišką  bandymų įrangą, reikia nepamiršti ir tinkamai ją prižiūrėti, naudoti ir kita.