Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti

Platforminės svarstyklės KERN MPK 200K-1P

Kaina: 184.14 €
 
 

Platforminės svarstyklės                                                                           

 

Platforminės svarstyklės yra plačiai naudojamos pramonėje ir prekyboje. Jų pagrindinė savybė yra tvirta platforma, metalinis rėmas, pagamintas iš metalinio profilio ir dengtas nerūdijančio plieno lėkšte. Priklausomai nuo grupės, šios svarstyklės turi tam tikras specialias ypatybes.

 

Svarstyklės gali būti skirstomos į kelis tipus: bazinis tipas, nerūdijančio plieno ir sandarus tipas.

 

Bazinis tipas – platformos yra pagamintos iš dažyto plieno, viršutinė lekštė yra pagaminta iš nerūdijančio plieno. Svėrimo daviklio korpusas yra aliuminis. Nerūdijančio plieno platforma yra pagaminta iš nerūdijančio plieno, atspari vandeniui ir plovikliui. Svėrimo daviklio korpusas yra nerūdijantis plienas. Sandarus tipas – platforma yra pagaminta iš nerūdijančio plieno, atspari rūgštims ir druskai. Svėrimo daviklio korpusas yra nerūdijantis plienas.

 

Platforminėmis svarstyklėmis yra vadinamos, dėl savo didelės svėrimo platformos. Šio tipo svarstyklių maksimali svėrimo riba gali būti nuo 30 kg iki 600 kg. Šios svarstyklės ypač plačiai yra naudojamos pramonėje, sandėliuose, žemės ūkyje, bei visur kitur kur reikia pasverti didesnių matmenų sunkius objektus, pavyzdžiui dėžes, maišus ir kita.

 

Platformos dydis gali įtakoti ir svarstyklių kainą. Kuo didesnė yra platforma, tuo svarstyklių kaina yra didesnė.

 

Platformines svarstykles galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, svorių, medžiagų iš kurių yra pagamintos, techninių savybių ir kita.

 

Jeigu nežinote, kokias platformines svarstykles pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

 

Platformines svarstykles pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Platformines svarstykles galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Norint ilgai turėti nepakitusias, kokybiškas platformines svarstykles, reikia nepamiršti ir tinkamai jas prižiūrėti, laikyti ir kita.