EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 655 42414
+370 699 62969
info@b-a.eu
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Aromatiniai eteriniai aliejai internetu Puslapis: 1; Rodyti po: 18; Tipas: sąrašas

 

Aromatiniai eteriniai aliejai internetu

Šiais laikais labai daug kalbama apie homeopatinius gydymo būdus. Kol vieni vis dar geria didelius kiekius vaistų ir dažnai skundžiasi, kad jie visiškai nepadeda, tuo tarpu kiti renkasi alternatyvios medicinos galimybes. Nuo masažų iki sporto, nuo žolelių iki aromaterapijos, kuri labai dažnai pavadinama ypač efektyvia priemone, kuri gali padėti susitvarkyti su nemaloniomis lėtinėmis ligomis. Norėdami padėti Jums išbandyti kvapų galios ypatybes siūlome labai platų aromatų pasirinkimą.

B-a.eu galimybės – ne tik labai įvairios, tačiau ir labai kokybiškos, kad aromatų galia Jus išlaisvintų ir leistų atrasti daugiau pasaulio kvapų.

Aromaterapijos nauda

Aromatiniai eteriniai aliejai labai mėgstami dėl savo savybių. Trumpai aptarsime pagrindinius pliusus ir naudas, kurias gali suteikti tinkamas aromatinių aliejų naudojimas.

 • Aliejai labai plačiai naudojami tada, kai norima turėti gražesnę bei sveikesnę odą.
 • Tuo pačiu tai puikus pasirinkimas kovoje su nemiga.
 • Kai kurie išbando tada, kai juos užklumpa rudeninė depresija.
 • Jeigu Jums sunku atsipalaiduoti – išbandykite kvapus.
 • Žinoma, tai puikus pasirinkimas ir tokiu atveju, kai norite sumažinti skausmą.
 • Kai kurie teigia, kad ši terapija padeda ir kovoje su svoriu.
 • Padeda apsisaugoti nuo parazitų, teigiama, kad tai puiki priemonė kovoje su grybeliu.
 • Greitesniam žaizdų gijimui.
 • Bei daugelis kitų naudų.

Svarbiausia plačiau pasidomėti kvapais, kad susirastumėte tokius, kurie tikrai puikiai tinka, gerai veikia ir padeda pajusti tą naudą, kurią ir yra stengiamasi pateikti. Žinoma, jeigu norite, kad aromaterapijos galia būtų veiksminga ir padėtų Jums puikiai jaustis – labai svarbu susirasti ne tik tinkamus kvapus, tačiau ir gerus aliejus. B-a.eu aromatiniai eteriniai aliejai atitinka aukščiausius standartus, tad reguliariai naudojant pamatomi realūs rezultatai.

Aromaterapinių aliejų pasirinkimas

Jeigu pačiam  sunku apsispręsti dėl konkretaus pasirinkimo  - visada galite susisiekti su mūsų konsultantais. Tuo pačiu siūlome nepamiršti, kad ir tinkamiausio aliejaus pasirinkimas turi būti malonumas, o ne darbas. Siūlome viską daryti labai lėtai ir apgalvotai, kad rastas kvapas geriausiai Jums tiktų. Juolab,  visada labai naudinga plačiau pasidomėti kvapais ir ką konkrečiai jie reiškia. O juk daugelis ieškodamas konkretumo jau tiksliai žino – kam aliejai jam reikalingi, ką tiksliai norima pasiekti.

 1. Kol vieni aktyviai domisi aliejų savybėmis bei bando suprasti, koks jiems labiausiai tinka, tuo tarpu kiti renkasi paprasčiausiai pagal kvapą. O dažnai sakoma, kad žmogus intuityviai pasirenka tai, kas jam yra maloniausia. Galbūt tokiu atveju tikrai rasite tokį aromatą, kuris Jums puikiai tinka ir kuris geriausiai, teigiamai veiks Jūsų organizmą.
 2. Žinoma, rinktis reikia įvertinus ir tai, ar nesate konkrečiai medžiagai, tiksliau, tam tikram augalui, alergiškas. Labai svarbu, kad Jūsų organizmas nepajustų atmetimo reakcijos.
 3. Plačiau pasidomėkite, kam tiksliai koks aliejus naudojamas, kokią naudą jis padeda pasiekti ir pagal savo poreikius rinkitės atitinkamą. Tokiu atveju nauda bus didelė ir labai greitai pajuntama.
 4. Dažniausiai rekomenduojame pirkti mažesnius buteliukus, kad pavyktų išbandyti ir jeigu patiko – įsigyti daugiau. Juolab, vos porą lašiukų ant odos gali padėti visą dieną justi malonų aromatą. Štai todėl mažas kiekis yra tinkamiausias sprendimas. Juolab, visada geriau pirkti mažesnį kiekį, kadangi dažniausiai tokiu atveju išgaunamas kuo natūralesnis aliejus.

Nors eteriniai aliejai atrodo kaip labai natūrali priemonė, visgi, būtinai naudokite tik išoriniam naudojimui, skaitykite instrukciją ir leiskite sau mėgautis jos teikiamais malonumais.